DMAA; Geranamina

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 411 / 6 / 0

sniffował ktoś?
  • 11 / / 0

pamietam ja wlasnie z pre-workoutow 1.m.r czy mesomorph robily masakrycznie potem ta substancje zbanowano jako ze niby w jakies armii USA sie przejedli jack3dem i serce nie wytrzymalo %-) podlaczam sie do pytania jak sprawa ma sie sniffem?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Maczeta wytropiła ponad 300g amfetaminy

"Maczeta" to ponad roczna suka owczarka belgijskiego. W grudniu 2018r wróciła ze swoim przewodnikiem ze szkolenia w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.
Użytkownik nieaktywny
  • 63 / 1 / 0

Tak, piecze w nochal i nic poza tym. Działanie niewyczuwalne.
  • 411 / 6 / 0

skeeza pisze :
Tak, piecze w nochal i nic poza tym. Działanie niewyczuwalne.

potwierdzam, zalepiona dziura i katar na drugi :/
  • 5 / / 0

A słyszeliście o AMP ? Podobno następca DMAA. Przedtreningówki z AMP w składzie zbierają dobre opinie. Sam próbowałem i całkiem nieźle wypadało i nie było tego chvjowego zjazdu (brak apetytu, żyganie) i gera-dicka :D
  • 43 / 2 / 0

Słyszałem ale teraz weszło DMBA HCL niby lepszy od AMP CItrate i najbardziej podobny do DMAA tylko pozbawiony takich skutków ubocznych. Jeszcze nie próbowałem, założyłem temat w dziale sprzedawców z namiarami na sklep który oferuje DMBA HCL i czekam na opinie.

Ktoś napisał ,że brał w nos i działanie nie wyczówalne ? Widziałem osoby które brały DMAA w nos i już po samym wyglądzie takiej osoby wiem ,że działanie jest na pewno wyczówalne :D
  • 375 / 7 / 0

Zaraz idę na siłownię, skosztuje 50mg, dam znać jak efekty.
  • 634 / 12 / 7

50 mg IMO to za duża dawka. Sądzę, że dawka maksymalna to 30 mg. Pewnie doświadczysz nieprzyjemnych efektów.
  • 2970 / 127 / 0

Ja jem do 100mg i ewentualnie jest tylko lekko gorsze samopoczucie przez godzine.
  • 375 / 7 / 0

Zjadłem 40mg i z kapci mnie nie wyjebało, ale fajne skupienie i motywacja, jutro powtórzę, albo skosztuje AMP citrate.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata