Dimenhydrynat

Klasyfikacja podstawowa [ ]

Metka substancji [ ]

Wzór chemiczny

[] CN1C2=C(C(=O)N(C1=O)C)NC(=N2)Cl.CN(C)CCOC(C1=CC=CC=C1)C2=CC=CC=C2

Nazwa generyczna

Aviomarin, Travelgum

Inne nazwy substancji

Dimenhydrinatum, 8-chloroteofilinian N-(2-difenylometoksyetylo)-N,N-dimetyloamoniowy

Odmiany nazwy substancji

dimenhydrynatu, dimenhydrynatem, dimenhydrynatowi, dimenhydrynacie, Aviomarinu, Aviomarinem, Aviomarinowi, Aviomarinie

Wikipedia [ ]

Na polskiej Wikipedii substancji poświęcona jest strona: https://pl.wikipedia.org/wiki/dimenhydrynat

Informacje ogólne [ ]

Opracowania naukowe [ ]

Autorskie zdjęcia i filmy związane z substancją [ ]

Otrzymywanie / pozyskiwanie [ ]

Zastosowanie [ ]

Zastosowanie medyczne [ ]

Zastosowanie rekreacyjne [ ]

Inne zastosowania [ ]

Sposoby przyjmowania, dawkowanie i zagrożenia [ ]

Funkcjonowanie na rynku lub w podziemiu [ ]

Chemia i farmakologia substancji [ ]

Uzależnienie i sposoby jego leczenia [ ]

Pamiętaj! Hyperreal posiada spis placówek pomocy uzależnionym: https://hyperreal.info/help

Status prawny w poszczególnych krajach [ ]

Polska [ ]

W Polsce dimenhydrynat ma status substancji niesklasyfikowanej, jednak ze względu na jego nadużywanie w 2003 roku wycofano wszystkie zawierające go leki ze sprzedaży, oprócz Aviomarinu.

Pamiętaj! Na forum hyperreala mamy dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków: https://hyperreal.info/talk/prawo.html

Obecność substancji / rośliny w dziełach kultury i dyskursie społecznym [ ]

Dimenhydrynat - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 171 / / 0

wie ktos czy da sie wogole wyekstraktowac dimenhydrynat z aviomarin bo chcialbym sobie kiedys zarzucic i nie wiem czy to sie robi jakas ekstrakcje czy cos? bo zawsze lepiej nie truc sie jakimis gównami

Użytkownik nieaktywny
  • 15 / / 0

Nie robi się żadnej ekstrakcji, przecież dimenhydrinat to jedyna substancja aktywna w Aviomarinie.
Ps. Imo dimenhydrinat to straszny syf, bez jakichkolwiek właściwości rekreacyjnych.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Czy kobietom w ciąży można zapisywać opioidy?

Co należy brać pod uwagę przepisując opioidy dla kobiety w ciąży? National Maternal and Child Oral Health Resource Center stworzył zalecenia, które mają pomóc w odpowiedzi na to pytanie.

• 157 / 3 / 0

Racja Lucyper. Nie warto bo to ch**owe, czułem się po tym jakbym się nawpieprzał bielunia...

• 54 / 1 / 0

Myslicie że sie opłaca spróbować aviomarinu. Chodzi mi głównie o to żeby mieć haluny. Czy może lepiej zaopatrzyć się w LSD??? I czy po wzięciu dwóch opakowań aviomarinu da sie kontrolować????

• 157 / 3 / 0

Spróbować można ale to jest rzadkie. Ja spróbowałem raz i wystarczy. Dla mnie Avio=Bieluń. Faza jest męcząca i nic nie wnosi. Ja po dwóch opakowaniach się kontrolowałem (mam 184cm wzrostu i ważę 80kg). Pewnie, że lepiej LSD albo DXM (mój ulubiony drag):)

• 693 / / 0

Ja zażyłem kiedyś 17 tabsów i nie maiłem żadnych haloonów, aviomarin jest zlekka przereklamowany!!

Użytkownik nieaktywny
  • 164 / 5 / 0

Aviomarin przyjmowałem kilka razy w dawkach od 10 do 15 tabletek.

Główne efekty, jakie zauważyłem:

-Trwałe halucynacje (nie rozpływają, a wręcz nasilają się przy wpatrywaniu się w nie)
-Nietrwałe halucynacje (znikają lub stają się przeźroczyste przy wpatrywaniu się w nie)
-Duża, trudna do opanowania senność
-Ogłupienie
-Zmienione odczucie rzeczywistości
-Pewne problemy z równowagą
-Dziury w pamięci

Senność jak dla mnie jest zbyt duża. Wytrzymanie kilku godzin bez zaśnięcia stanowi spory problem. Do tego sen może się utrzymywać bardzo długo, nawet cały następny dzień. Słabe efekty (czasem halucynacje) również mogą być zauważalne dnia następnego.

Halucynacje są mało ciekawe. Głównie występowało u mnie wykrzywianie się różnych przedmiotów, jakieś pająki, itp.

Może warto spróbować, ale jak dla mnie branie tego częściej nie ma sensu.

• 693 / / 0

Sterylny Marcin pisze :
Aviomarin przyjmowałem kilka razy w dawkach od 10 do 15 tabletek.

(..)

Halucynacje są mało ciekawe. Głównie występowało u mnie wykrzywianie się różnych przedmiotów, jakieś pająki, itp.

Może warto spróbować, ale jak dla mnie branie tego częściej nie ma sensu.

Napisz więcej jaki i w jakich warunkach zapodawałe, ze miałeś halucynacje?
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2005 przez Sterylny Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 164 / 5 / 0

aree1987 pisze :
Napisz więcej jaki i w jakich warunkach zapodawałe, ze miałeś halucynacje?

U znajomego w mieszkaniu, 15 tabletek (na 63 kg wagi mojej) przyjęte w seriach po 5 w krótkich odstępach czasu, światło przyciemnione, spokój, kilka trzeźwych osób, dobry nastrój.

Halucynacje po tym raczej nie są rzadko spotykane.

• 1623 / 184 / 0

Brałem raz, 12 tabletek... ogólnie prawda, straszny ogłupiacz. Wziąłem, popiłem syropem Tussipini (=]), usiadłem przy komputerze...i po jakichś 30-40 minutach monitor zaczynał zbliżać się do mnie..wstałem..zaburzenia równowagi nieziemskie..senność..tak senność..ale koszmarna..miałem wrażenie, że jak zasnę, to już się w życiu nie obudzę (to był mój pierwszy lek;], nie byłem doświadczony, nie wiedzialem czy moze mi sie cos stać, bałem się)...więc leżałem na łóżku, za Chiny próbując nie zasnąć..hehe..śmieszne to było patrząc z perspektywy czasu..leżeć tak jakąś godzine z dyskomfortem psychicznym i fizycznym i bojąć się śmierci poprzez uśnięcie na zawsze..

No, tyle..
Jak ktoś lubi eksperymentować to niech spróbuje.

Tyle że drogie to cholerstwo.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata