Difenidyna


Klasyfikacja podstawowa

Metka substancji

hyperreal.info

Wzór chemiczny

[] c1ccc(cc1)CC(c2ccccc2)N3CCCCC3

Inne nazwy substancji

(±)-1-(1,2-difenyloetylo)piperydyna

Odmiany nazwy substancji

difenidyny, difenidyną, difenidynę, difenidynieInformacje ogólne

Opracowania naukowe

Autorskie zdjęcia i filmy związane z substancją

Otrzymywanie / pozyskiwanie

Zastosowanie

Zastosowanie medyczne

Zastosowanie rekreacyjne

Inne zastosowania

Sposoby przyjmowania, dawkowanie i zagrożenia

Funkcjonowanie na rynku lub w podziemiu

Chemia i farmakologia substancji

Uzależnienie i sposoby jego leczenia

Pamiętaj! Hyperreal posiada spis placówek pomocy uzależnionym: https://hyperreal.info/help

Status prawny w poszczególnych krajach

Polska

Pamiętaj! Na forum hyperreala mamy dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków: https://hyperreal.info/talk/prawo.html

Obecność substancji / rośliny w dziełach kultury i dyskursie społecznym

DPD - Difenidyna

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 451 Strona 1 z 46
Rejestracja: 2010
  • 1527 / 15 / 0


[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
(±)-1-(1,2-difenyloetylo)piperydyna
http://en.wikipedia.org/wiki/Diphenidine
Diphenidine / DND / 1,2-DEP is a new research chemical(...) Due to the nature of its chemical structure, the activity of this molecule is comparable to other NMDA antagonists such as ketamine but it’s chemical structure is new.

Diphenidine / DND / 1,2-DEP acts as an antagonist at the NMDA receptor and is also acts on the dopamine transport, inhibiting the reuptake of dopamine. Based on this, it is useful to researchers for in vitro modelling of NMDA & Dopamine transport interaction. Researchers may also use Diphenidine as a reference sample for their GC/MS, FTIR or NMR analysis catalogue
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2015 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2011
  • 934 / 6 / 0


Sam ostatniuo chiałem wątki założyć o tej substancji i Methoxphenidine. Niedługo powinny dojść oba zamawiane testowo gramy. Sporo dobrych opinii czytałem, i się aż dziwiłem że jeszcze na hr żaden fan tego typu substancji się nie wypowiedział. Dla mnie to raczej jako nowe ciekawostki fanem dysocjantów nigdy nie byłem i nie będę, ale od święta ciekawe do spróbowania.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Czy twarde narkotyki przejęły rap na dobre?

Coraz częściej w kawałkach słyszymy o twardych narkotykach i bynajmniej nie są to wzmianki w kontekście ostrzeżenia młodych słuchaczy przed zagrożeniami, które niosą ze sobą tego typu środki.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 53 / 80


[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Czy macie może jakieś info na temat Difenidyny lub 3-MeO-Difenidyny? Może ktoś już próbował? Obie substancje to nowe dysocjanty. Z tym że obie podobno nie mają aż takich możliwości jak Ketamina lub MXE, są słabsze jeśli chodzi o wchodzenie w dysocjantową dziure za to bardziej psychodeliczne. Mam jeszcze troche szczątkowego info ale pytam z nadzieją że już ktoś próbował.
Rejestracja: 2010
  • 2984 / 87 / 0


Jestem jedną z niewielu osób które próbowały difenidyny.

ego boost, lol %-D

Ładuje się dość długo oral (z 2h do pełni efektów, pół h do początków czegokolwiek), dawka bodajże coś koło 100-125mg, peak ok. 3-4h, ale dla mnie działanie było bardzo "puste". Dużo mniejszy potencjał potencjał terapeutyczny niż np. MXE, 3-MeO-PCP. Mniej wizualne niż MXE, trochę mnie ogłupiało.

3-MeO też mogę spróbować jeśli by Ci to w czymś pomogło, ale wolałbym nie.

Masz obie substancje u siebie, czy przymierzasz się do kupna?
Co chcesz wiedzieć? :-)
Rejestracja: 2006
  • 835 / 4 / 0


Lepsze jest 3-MeO-PCP. Polecam ten opio-dysocjant :)
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 53 / 80


@2up
Właściwie to ta jedna wypowiedź mi wystarcza ;] Skoro pod każdym względem gorsze od MXE to zdecydowanie nie mam czego w tym szukać. Nie mam kupione poprostu od jakiegoś czasu zaczęło sie pojawiać info o nowych dysocjantach to sie zainteresowałem jako że zawsze byłem fanem.
3-MeO-PCP mi maksymalnie nie podeszło, jeżeli nawet to jest lepsze to nie chce mieć doczynienia z difenidyną.
Rejestracja: 2006
  • 835 / 4 / 0


Anon pisze:
@2up
Właściwie to ta jedna wypowiedź mi wystarcza ;] Skoro pod każdym względem gorsze od MXE to zdecydowanie nie mam czego w tym szukać. Nie mam kupione poprostu od jakiegoś czasu zaczęło sie pojawiać info o nowych dysocjantach to sie zainteresowałem jako że zawsze byłem fanem.
3-MeO-PCP mi maksymalnie nie podeszło, jeżeli nawet to jest lepsze to nie chce mieć doczynienia z Difenidyną.
Czemu nie podeszło? Może miałeś kiepski sort? Mi się bardzo podobało ;)
Rejestracja: 2010
  • 1527 / 15 / 0


Przeniosłem do odpowiedniego wątku.

Dużą zaletą jest to, że omija ban w UK.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 53 / 80


@Reez
Sort 3-MeO-PCP był dobry ale styl działania zupełnie nie dla mnie. Czułem efekty jakby po trochu stymulanta,opio,benzo,psychodelika i dysocjanta naraz. Ale jak to tak podsumować to nie widzialem w tym nic fajnego, jestem fanem dysocjacji w stylu ketaminy lub ewentualnie MXE, a przy 3-MeO-PCP nie ma nawet żadnej dziury - nie mój klimat.


Co do DND to z tego co wywnioskowałem to jest to taki RC DXM bardziej niż zamiennik dla MXE. Użytkownicy mają uczucie że coś sie święci, coś sie zbliża moment *pizd* coś sie stało, gdzie ja byłem - pamiętam urywki + uczucie odprężenia z pustką w głowie przez najbliższy czas. Jakieś tam podwyższenie nastroju i lekka mania w sensie speed. Tak w tym momencie to wygląda z opisów. Nie o takie dysocjanty walczyłę.
Rejestracja: 2010
  • 308 / 4 / 0


- Przyszły próbki, podobno dają po 300mg - Podzieliłem na 4 jedną cz. na 2 i znich jedna wciągnąłem drugą zjadłem gdyż była w postaci drobnego prochu i bardzo sie pyliła.
Porównałbym do.... no własnie do czego...? troche jak Mxe ale z nutą Dxm bardzo fajne euforyczne do ludzi. W mixie Methoxphenidine pokazało MOC przez duże M.
Ale od początku- tak sie złożyło ze kumpel z którym jadłem mial na kompie filmy z naszą ekipą sprzed paru lat. Ogladanie ich było jedną z piekniejszych chwil mojego życia, jeśli ktoś oglądał film Efekt motyla to czuliśmy sie dokładnie tak jak jego bohater całkowicie przenosząc sie w oglądaną rzeczywistość ciałem i czasem :-D Naprawde PRZEPIĘKNA faza podczas której przemyślałem bardzo dużo i zrozumiałem mase rzeczy na temat życia śmierci przemijania oraz szczęścia ;-)

Scalono
Ignis


Dodam jeszcze tylko ze sub. ma naprawde spory potecjiał terapetyczny nie powoduje zametu w głowie dzieki czemu mozna naprawde sporo rzeczy zrozumiec, ja zrozumiałem np czym jest życie i do teraz mi towarzyszy ta bardzo piekna wizjia ;-) człowiek jest spokojny kiedy uswiadomi sobie ze wszystkie efekty uboczne sa nie grozne ^_^ (ja np nie moglem przez jakis czas wykonac ruchu przełyku aby połknąc sline wystarczyło sie uspokoić i przeszło) ma ochote siedziec i koteplowac piekno zycia sluchac muzyki rozmawiac z dobrymi znajomymi i cały czas towarzyszy to piekne uczucie dziecięcego spokoju typowe dla dysocjiantów :-)
Posty: 451 Strona 1 z 46
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości