Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 148 Strona 7 z 15
Rejestracja: 2009
  • 260 / 1 / 0


Czyli wsystarczy rozpuszczenie apapu w szklance zimnej wody by pozbyc sie paracetamolu (ktory osadzi sie na dnie)?
Rejestracja: 2010
  • 225 / 1 / 0


Ja tę ekstrakcje wykonywałem identycznie jak w przypadku Antidolu, zimna woda + tabsy, czekać aż się rozpuści i przelać przez kilka warstw chusteczek lub filtr do kawy, w wyniku otrzymujemy roztwór barwy niebieskiej, bardzo ładnej zresztą :-) Woda koniecznie chłodna bo paracetamol słabo rozpuszcza się w chłodnej wodzie, nie wiem jak z rozpuszczalnością interesującej nas substancji bo ciężko jednoznacznie stwierdzić (w moim przypadku, nie wiem jak u innych) jak mocno działa taki "napój", lecz ewidentnie coś tam się dzieje w głowie :-) Ale nie napalał bym się na nie wiadomo jakie fajerwerki, halucynacji po tym nie miałem nigdy, lekkie cevy tylko jak już wspominałem. Obecnie nie bawię się już w takie rzeczy więc eksperymentujcie :-p

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Palenie w domu traktowane będzie jak przemoc domowa. Póki co tylko w Tajlandii

Jak donosi life4style, w Tajlandii od jakiegoś czasu obowiązuje nowe prawo. Uderzyć ma ono w palaczy, którzy swoim nałogiem trują nie tylko siebie, ale i swoich najbliższych. Palenie tytoniu uznawane jest tam za przemoc domową.
Rejestracja: 2009
  • 5087 / 197 / 8


Tu masz instrukcję ekstrakcji cold water, piszą o kodeinie, ale z dfh wyjdzie równie dobrze.

http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=16587
Rejestracja: 2009
  • 260 / 1 / 0


Wczoraj rozpuscilem z szklance wody (normalenj z kranu, nie schladzanej w zamrazalniku), przefiltrowalem przez husteczki.
Cos chyba poszlo nie tak bo mialo to 20% sily normalnie zjedzonych tabletek apapu.
Rejestracja: 2011
  • 4 / / 0


T.H.C.92 pisze:
Elo! Moglibyście mi powiedzieć nazwy lekow zawierających Difenhydramine. Bo bardzo zainteresowala mnie ta substancja:) I prosilbym aby ktos blizej napisal jaka jest roznica tripow na Difenhydraminie a na Aviomarinie(Dimenhydrynat)?

50 mg zawiera "Sleep Aid" (200 tab.)
25 mg "Allegry Medicine" (400 tab.)

oba leki dostępne są bez recepty, niestety w USA
Rejestracja: 2011
  • 4 / / 0


i właściwie to nie ma wieliej różnicy.
Rejestracja: 2009
  • 5087 / 197 / 8


Mój przyjaciel Cyryl przyjął ostatnio <225mg DFH po ekstrakcji metodą cold water. Uprzednio, 1h przed przyjęciem, podał sobie odrobinę bufedronu, by odwlec zapadnięcie w sen. Pierwsze efekty pojawiły się po około godzinie. Cyryl uznał, że są słabe i dorzucił ~4mg JWH-122, po czym położył się do łóżka. Cyryl niewiele pamięta z tego, co wtedy widział, ale powiedział, że początkowo widział dopaminergiczno-kannabinoidowy szum pod powiekami, potem z szumu zaczęły wybijać się kontury snów. Początkowo sny trwały krótko, parę sekund każdy, po czym przeszły w coraz dłuższe epizody. Cyryl pamięta, że to co widział i słyszał, było skrajnie absurdalne i nieskładne, ale nie doświadczył badtripa. W końcu przyszedł do niego sen, Cyryl nie jest w stanie zaznaczyć o której godzinie mogło się to stać, niemniej jednak, po 7 godzinach snu obudził się wypoczęty, lecz trochę zamotany. Cyryl być może powróci do tej substancji, w większej dawce i na dysocjacyjnym podkładzie, nie mniej jednak, nie planuje tego na najbliższą przyszłość.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0


Czytałem gdzieś, że nie opłaca się tego brać mniej niż 700mg, bo właśnie są takie zamulaste efekty zamiast prawdziwych halunów i trip mija się z celem. W takim razie, trzeba by było 28 apapów zarzucić, wiecie czy przy ekstrakcji cold water takich ilości na pewno pozbędę się paracetamolu?
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 77 / / 0


A czemu akurat DFH? Weź czyściutki DMH z Aviomarinu x2 i będziesz miał prawdopodobnie to samo.
Rejestracja: 2009
  • 5087 / 197 / 8


Ponoć cold water APAPu to bardzo mało wydajna metoda. Ja nie mam porównania, nie brałem bez ekstrakcji, a z ekstrakcją było jak było. Przy 700mg to może mieć duże znaczenie.
Posty: 148 Strona 7 z 15
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości