Dezomorfina (krokodyl)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 3038 / 109 / 0

nie, po prostu chujowy post nastukałeś

najlepiej byłoby większą ilość zrobić, ale do tego trzeba by mieć i większą, lepszą "kuchenną" aparaturę.
  • 51 / / 0

w TV straszą ludzi krokodylem- och jaki straszny narkotyk 8-(
http://www.youtube.com/watch?v=VH-9BWLqqOU

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Ten mężczyzna został alkoholikiem podczas domowej izolacji. Dlaczego?

Przed izolacją Chris McLone nie mógł się doczekać udanego roku. Pod koniec czterdziestki czuł się dobrze i zdrowo, cieszył się życiem i udaną karierą jako kierownik sprzedaży. Dlaczego popadł w alkoholizm?
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 345 / 4 / 0

Bo naprawdę krokodil jest straszny, a tak dokładnie, to straszne są toksyczne zanieczyszczenia, które są razem z narkotykiem. Jednak powód tego wszystkiego jest jeden- bezwzględne i straszne prześladowania obywateli za narkotyki. To nie przypadek, że krokodil króluje właśnie w Rosji.
  • 84 / 3 / 0

@motor: ta twoja pozornie paranoiczna retoryka w tym wypadku jest akurat szczególnie uzasadniona, bo jeśli mówimy o kraju, w ktorym jedyne ośrodki "odwykowe" są pod auspicjami organizacji (para)religijnych, jedyną reakcją władz na epidemię krokodyla bywa zamknięcie stron zawierających opisy przygotowania produktu, a o programach substytucyjnych praktycznie nikt nie slyszal, to tak, masz kurwa racje.
  • 92 / 2 / 0

A tak, jakby ktoś chciał syntezować, to nie wiem, czy w Rosji nadal na zapałkach jest czerwony fosfor, może jest i zdrapują, ale w Polsce i w większości Europy jest już inna mieszanina związków(nie pamiętam jaka, ale nawet na wikipedi jest ta informacja), która na pewno w syntezie nie zadziała, a zmiana składu zapałek wynikała, że szkodliwości tegoż fosforu. Słyszałam nawet zdania, że tak naprawdę w syntezie dezomorfiny to nawet nie benzyna(o ile w ogóle zostaje po syntezie, czy związki na jej bazie) jest najbardziej szkodliwa, tylko właśnie fosfor i inne zanieczyszczenia. Ale oczyszczenie tego chyba wcale nie jest tak problematyczne, jak mogłoby się wydawać

Edit: Emm, w sumie teraz chodzi o draski, nie główki, to w sumie w draskach naprawdę jest czerwony fosfor, ale też sporo innych elementów. A zapałki fosforowe wycofali jednak nie przez żadną szkodliwość(trochę głupotę napisałam, to tylko odpalenie), ale przez niekontrolowane samozapłony. To tak żeby nikogo nie wprowadzać w błąd.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2013 przez romantycznapiekna, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 594 / 7 / 0

a kto kurwa mówił że benzyna miałaby być szkodliwym elementem
rozpuszczalnik jak każdy inny, w produkcie końcowym go i tak nie znajdziemy
fosfor i jod są odpowiedzialne za uszkodzenia skóry i co od oczyszczenia produktu masz rację to żaden problem, tylko ludzie którzy to biorą żyją bez prądu i wody w podziemiach rozsypujących się pustostanów, więc raczej czystość produktu ich pierdoli
  • 92 / 2 / 0

januszgarlacz pisze:
a kto kurwa mówił że benzyna miałaby być szkodliwym elementem
rozpuszczalnik jak każdy inny, w produkcie końcowym go i tak nie znajdziemy
fosfor i jod są odpowiedzialne za uszkodzenia skóry i co od oczyszczenia produktu masz rację to żaden problem, tylko ludzie którzy to biorą żyją bez prądu i wody w podziemiach rozsypujących się pustostanów, więc raczej czystość produktu ich pierdoli

Nie mówię, że na forum, przepraszam, że tego nie zaznaczyłam, ale w artykułach, która widziałam i podobnych źródłach medialnych widziałam teksty, że resztki benzyny powodują odpadanie rąk na drugi dzień(smuteczek :( ), oczywiście większość afer w mediach to straszne wyolbrzymienia, ale jednak kształtują opinię publiczną. I myślę, że nawet jakiś odsetek użytkowników hyperreala interesuje się na tyle chemią, lub ma na tyle trzeźwy umysł żeby skontaktować, że to niemożliwe żeby benzyna była szkodliwa, w sumie nawet ja też się nad tym szczególnie nie zastanawiałam, ale często ten tekst dostrzegałam
  • 723 / 1 / 0

Jak dla mnie to co się dzieje w mediach jest piękne %-D puszczają w telewizji taki reportaż, pokazana melina, cały 'sprzęt' do 'robienia narkotyków', nagrany jakiś śpiący facet leżący niby pod wpływem %-D i te czarne strzykawki na stole, do których pasuje tylko podpis: "benzyne sobie wszczykujo narkomany jebane" %-D
Smutne jest tylko to, że potem na mnie patrzą poprzez pryzmat tego, gdzie w życiu patrząc na siebie nie powiedziałabym, że ta dziewczyna bierze :-(
  • 1460 / 109 / 0

W Rosji 1.06.2012 wprowadzono recepty na wszystkie leki zawierające kodeinę. Ciekawe, z czego teraz robią tam dezomorfinę?
  • 1364 / 170 / 0

Ukraina/Rosja to kraje o ogromnej korupcji. Jednak "miejscowi" wiadomo dolarami nie sypna raczej. Zakazali tramalu to powstal gorszy syf jakim jest krokodil. Moze myle kraje i substancje, znaczy Ukraina/Rosja ale ogolnie chec taniego i ekstremalnego odurzenia powoduje coraz to nowsze metody, sposoby, syntezy substancji etc.
Zainteresowanie tematem i chocby tutejsza debata dotyczaca oczyszczania produktu koncowego o czyms swiadczy ;-) .
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata