Dezomorfina (krokodyl)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 215 Strona 15 z 22
Rejestracja: 2012
  • 335 / 1 / 0


Juz nie miałeś się o co przyczepić.Najlepiej jakbyś pisał na temat.
Ale ok więc jak wiadomo że szkodliwość dezomorfiny wynika z syntezy z pseudoefedryny z użyciem żrących substancji.Są metody syntezy metaamfetaminy także z pseudoefedryny z użyciem żrących substancji.Takie same substancje, a więc teoretycznie po spożyciu mogą być problemy z odpadaniem mięśni.

Nie cytuj w całości postów z tej samej strony! | idk
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2012 przez idontknow, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: !
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0


dezo syntezuje sie z kody, nie z p-efki :old:

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

USA: koncern zapłaci gigantyczne odszkodowanie za kryzys opioidowy

Sąd w Oklahomie (USA) nakazał koncernowi Johnson & Johnson zapłacenie 570 mln dolarów kary za szkody spowodowane uzależnieniem wielu mieszkańców tego stanu od środków przeciwbólowych.

Blu

Rejestracja: 2007
  • 2933 / 164 / 0


http://www.vice.com/pl/read/krokodil-norway/
Krokodylek zawędrował do Norwegii.
Rejestracja: 2008
  • 837 / 7 / 0


Do polski też przyjdzie:D
Rejestracja: 2008
  • 137 / 1 / 0


W Polsce już jest. U mnie w mieście (Wrocław) były jak dotąd dwie odnotowane ofiary "krokodyla" (piszę krokodyl, bo to w jaki sposób jest on robiony, hańbi nazwę chemiczną substancji czynnej). Dezomorfina jest ok 20 razy silniejsza od morfiny, i ok 8-10 od heroiny. Działa jednak dłużej niż morfina i jej biodostępnośc jest większa przy podaniu doustnym. Dezomorfinę otrzymuję się z kodeiny (metylomorfina). Straszliwe skutki uboczne jakie niesie ze sobą stosowanie krokodyla, są wywoływane poprzez nie samą substancję czynną- Dezomorfinę, tylko przez sposób jej "produkcji". Jak wiemy, domowa produkcja Dezomorfiny jest wręcz banalna, a "odczynniki" do zdobycia bez najmniejszego problemu. Wynik takiej produkcji to= dezomorfina+ masa nieprzereagowanych sunstancji toksycznych zawartych w m. in. czerwonym fosforze, benzynie i rozpuszczalniku... Śmiem przypuszczac, że w działce "krokodyla" jest więcej śmieci niż samej dezomorfiny. To właśnie produkty używane przy produkcji narkotyku niosą tak straszliwe konsekwencje, i zbierają śmiertelne żniwo.
Tak o samej dezomorfinie... myślałem z moim przyjacielem (jest chemikiem) o zsyntezowaniu dezomorfiny (w warunkach laboratoryjnych oczywiście, z udziałem prawidnego sprzętu i czystych odczynników chemicznych, bo mój kolega akurat ma dostęp do takiego miejsca). Jest podekscytowany, wiem, że zsyntezujemy razem CZYSTĄ dezomorfinę i ją przetestujemy. Swoją drogą dostrzegliśmy ogromny potencjał tej substancji, jako narkotyku. Jest 10 RAZY SILNIEJSZA od heroiny! Działa dłużej... jest to moim skromnym zdaniem, bardzo niedoceniana wcześniej substancja, o ogromnym potencjale, który można wykorzystac.
Rejestracja: 2010
  • 54 / / 0


to, ze jest 10 razy silniejsza nie znaczy ze jest 10 lepsza bomba, tylko ze 10 razy mniejsza dawka robi tak samo, wiec sie tylko na substratach ewentualnie zaoszczedzi
Rejestracja: 2008
  • 137 / 1 / 0


to też. Ale np. Metadon, jest wielokrotnie silniejszy od morfiny (przeciwbólowo), ja zażywam 130mg metadonu dziennie i czuję się normalnie. Domyślam się, że jakbym huknął teraz 130mg MORFINY to bym spłynął. Dawkowanie swoją drogą, masz rację, ale substancja jest silniejsza 10-krotnie od heroiny, więc załóżmy zamiast połówki (500mg) walisz 50mg, a i tak działanie jest SILNIEJSZE.
Rejestracja: 2009
  • 722 / 5 / 0


Bo oprócz siły działania jest jeszcze kwestia siły powinowactwa do receptorów, czyż nie?
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0


Siła działania nie oznacza przyjemności. Niejednokrotnie mniej aktywne związki są przyjemniejsze. Pacz na fenta - MOCNIEJSZY od hery, a niekoniecznie przyjemniejszy ;)
Rejestracja: 2008
  • 837 / 7 / 0


Posty: 215 Strona 15 z 22
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości