Dezodoranty

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 200 / 95 / 0

Ćpacie czasami dezodoranty? Jakie są wasze ulubione %-D
Ja profilaktycznie raz w miesiącu, czasami na dwa, jedną sztukę sobie ojebie.

Najbardziej mnie poklepał Old Spice, Rexona Girl i Bond. Po nich świat, do którego się przenosiłem po odcięciu był najbardziej wyrazisty, coś na wzór k-hole.
Czy to normalne i ktoś też tak ma, że czasami utknę w pętli czasu tzn. są jakieś trzy rzeczy, które się powtarzają w nieskończoność? Kiedyś przed pracą się zrobiłem i właśnie wpadłem w taką dziurę, wydawało mi się, że trwa do miesiącami jak nie latami. Teoretycznie byłem świadomy rzeczywistego świata, bo byłem trochę spanikowany, że spóźnię się do pracy, ale jednocześnie przed oczami widziałem, oraz słyszałem te trzy rzeczy. Teraz już nie potrafię ich opisać, co to było, ale jakieś dziwne stukanie, które powoduje fale czy coś.
  • 5495 / 408 / 0

Jak się ćpa dezodoranty ? Proste pytanie, ale ja w tym temacie zielony ;)

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Coraz więcej narkotyków napływa do Holandii. W 2018 - rekordowa ilość kokainy

W ubiegłym roku policja przechwyciła ponad 73 000 kg kokainy napływającej do Holandii i Belgii. To znacznie więcej niż w 2017 roku, kiedy zatrzymano łącznie 54 000 kg tego narkotyku.
  • 200 / 95 / 0

Ja ćpam przez ręcznik, czasami jak byłem w plenerze po zakupach to przez bluzę.
Ręcznik złóż na pół, przyłóż do ust, otwórz buzię i przyłóż dezodorant do ręcznika tak żeby jak psikniesz trafiło ci do ust.
Naciśnij dezodorant tak jakbyś chciał się poperfumować i naciskając zaciągaj się tym co przelatuje przez ręcznik, nabieraj po prostu powietrza i powtarzaj aż będziesz usatysfakcjonowany.

Lubię te uczucie kiedy zaczyna wjeżdżać, tak dziwnie przyjemnie ciepło się robi.
  • 250 / 24 / 0

Ja pier@ole to ja wgl nie używam po prawie wszystkie w swoim składzie zawierają aluminium które jest cholerne toksyczne, a tu ludzi wdychają to gówno nie wierzę w to co można zrobić by się nacpać
  • 200 / 95 / 0

No i co z tego, że są toksyczne?
  • 1592 / 204 / 2

A jednak ktoś w 2k18 jeszcze ćpa inhalanty :-D Za gnoja z 20 lat temu bawiłem się z kumplem butaprenem, coś tam było czuć ale to jest faza dla ekstremalnych ćpunów.
  • 200 / 95 / 0

Ćpa, ćpa, ale sporadycznie. Czasami mnie nachodzi ochota, żeby poczuć ten stan.
Powiem szczerze, że z wszystkich rzeczy, które ćpałem bania po dezodorancie najbardziej mi się podoba, tylko szkoda, że tak krótko.
  • 6 / / 0

Co ciekawe nie zauważyłem by ten inhalant jakoś szczególnie rył beret a raczej płuca. W szpitalu wykryli u mnie zapalenie płuc.

No i nareszcie powstał taki temat :heart:
  • 137 / 3 / 0

Wali dalej ktos dezo haha?
  • 1702 / 121 / 0

Dobrze klepie FA i LUCCA CIPRIANI. Ja brałem kiedyś brałem taki wielki wór na śmieci, pryskałem do środka aż było gęsto i wdychałem
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata