DET

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub αMT

Moderator: Psychodeliki

Posty: 14 Strona 2 z 2

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 27 / 0

Ale co to ma do uzywania w farmakologii?

 

Rejestracja: 2007
  • 219 / 1 / 0

opak pisze:
Nie pomyliles sie z AMT?
Przepatrzyłem wszystkie źródła które pamiętam i nie znalazłem czegokolwiek na poparcie tej informacji, to faktycznie musiała być inna substancja. Przepraszam za mylny trop ;)

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Francja: Handel narkotykami spada o 30-40%. Postępująca uberyzacja rynku narkotykowego

Francuski minister spraw wewnętrznych poinformował, że trwający nas Sekwaną dwa miesiące lockdown sprawił, że handel narkotykami zmniejszył się o 30-40 proc. Przestępcy wymyślają jednak nowe sposoby dostarczania nielegalnych substancji.

 

Rejestracja: 2007
  • 219 / 1 / 0

Ogólnie o DET - przeczytałem raporty na erowidzie (wszystkie aż 6 czy 7). Trochę mało tych opinii by jakieś uniwersalne wnioski wyciągać, nie mniej wynikało z nich mniej więcej tyle, że DET jest niezwykle przyjemną w działaniu tryptaminą, ale nie dorasta do pięt wizualom po swojej "mniejszej" siostrze, DMT.

DET ma jednak tę przewagę, że jest aktywne oralnie bez imao. To duży plus, bo palenie ponoć jest mało przyjemne, a nie każdy jest zdolny się kłuć.
W jednym z raportów ktoś opisał się po 300mg freebase'u (doustnie). Ilość spora, a spektakularnych wizualizacji nie doświadczył, jeszcze poszedł na imprezę :)

Zaciekawił mnie jeden raport ~75mg freebase (palone) - tutaj typ bardzo dokładnie opisał swój film - w przeciwieństwie do reszty raportów, wspomina o naprawdę ciekawych OEV.

Bardzo intrygująca substancja.... Zepchnięta w cień przez legalne DPT i legendarne DMT, choć pewnie jest równie godna uwagi. Szkoda, że nikt z [H] nie jest w stanie/nie ma chęci podzielenia się informacjami z pierwszej ręki...

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 27 / 0

Orlan pewnie moglby, ale raczej tu nie zaglada ;)
Posty: 14 Strona 2 z 2
Wróć do „N-podstawione (w tym DMT) i inne”
Na czacie siedzi 1103 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości