DET

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 14 Strona 2 z 2

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0


Ale co to ma do uzywania w farmakologii?

 

Rejestracja: 2007
  • 219 / 1 / 0


opak pisze:
Nie pomyliles sie z AMT?
Przepatrzyłem wszystkie źródła które pamiętam i nie znalazłem czegokolwiek na poparcie tej informacji, to faktycznie musiała być inna substancja. Przepraszam za mylny trop ;)

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Arizona pomoże rozwiązać problem płatności firmom z branży marihuany

Pomimo, że marihuana jest legalna w niektórych amerykańskim stanach, rząd federalny wciąż traktuje ją z nieufnością. Z tego względu banki wahają się, czy obsługiwać firmy z tej branży, ze względu na potencjalne ryzyko wycofania przez rząd ubezpieczenia depozytów, które jest niezbędne dla bezpieczeństwa finansowego banków.

 

Rejestracja: 2007
  • 219 / 1 / 0


Ogólnie o DET - przeczytałem raporty na erowidzie (wszystkie aż 6 czy 7). Trochę mało tych opinii by jakieś uniwersalne wnioski wyciągać, nie mniej wynikało z nich mniej więcej tyle, że DET jest niezwykle przyjemną w działaniu tryptaminą, ale nie dorasta do pięt wizualom po swojej "mniejszej" siostrze, DMT.

DET ma jednak tę przewagę, że jest aktywne oralnie bez imao. To duży plus, bo palenie ponoć jest mało przyjemne, a nie każdy jest zdolny się kłuć.
W jednym z raportów ktoś opisał się po 300mg freebase'u (doustnie). Ilość spora, a spektakularnych wizualizacji nie doświadczył, jeszcze poszedł na imprezę :)

Zaciekawił mnie jeden raport ~75mg freebase (palone) - tutaj typ bardzo dokładnie opisał swój film - w przeciwieństwie do reszty raportów, wspomina o naprawdę ciekawych OEV.

Bardzo intrygująca substancja.... Zepchnięta w cień przez legalne DPT i legendarne DMT, choć pewnie jest równie godna uwagi. Szkoda, że nikt z [H] nie jest w stanie/nie ma chęci podzielenia się informacjami z pierwszej ręki...

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0


Orlan pewnie moglby, ale raczej tu nie zaglada ;)
Posty: 14 Strona 2 z 2
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość