Czy GBL/GHB może wywietrzeć (stracić moc) przez kontakt z powietrzem?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 10 / 1 / 0

Nie znalazłem takiego tematu a na pewno komuś się to przyda, w tym mi :) W moim gronie dużo osób twierdzi że: czy mniej gbla w butelce traci on swoją moc. Tak więc czy GBL traci swoją moc jeśli ma kontakt z powietrzem ? A tak przy okazji czy GBL przez to ze reaguje z różnymi tworzywami może przez zmieniac swoją konstystencje i przez to słabnąc? Chodzi mi o sytuacje gdy trzymamy gbla w plastiku który nie jest do tego przeznaczony i po czasie już tak dobrze nie działa.

PEA

Rejestracja: 2014
  • 2279 / 253 / 3

Muszę Ciebie zmartwić, ale to nie GBL traci moc. :P

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Cenna przesyłka chilijskich jabłek – narkotyki warte były 38 mln euro

Podczas inspekcji w porcie w Rotterdamie służby celne przechwyciły we wtorek partię 508 kilogramów kokainy ukrytej w jabłkach.
Rejestracja: 2017
  • 10 / 1 / 0

08 czerwca 2017PEA pisze:
Muszę Ciebie zmartwić, ale to nie GBL traci moc. :P

Mnie to nie zmartwisz bo ja za długo znam ten środek:) Napisałem w temacie ze uważają tak głównie moi znajomi, ja nie jestem pewien, moim zdaniem na pewno coś się dzieje jak się trzyma w złym opakowaniu, często głowa mnie bolała po takim geblu przelanym do jakiejś plastikowej butelki. Czekam na kogoś co ma coś więcej do powodzenia w tym temacie :) Dla mnie zmniejszona tolerancja działa tylko wtedy jak pijesz w ciągu. Ja mogę pic codziennie 1.4 i tolerancja się nie zwiększa. (sprawdzane, przez pół roku co dziennego picia)

PEA

Rejestracja: 2014
  • 2279 / 253 / 3

Jako osoba mająca doświadczenie z chemia (bo chemikiem przez "skromność" się nie nazwę), muszę Ci powiedzieć, że GBL ma zbyt korzystny rozkład ładunku i korzystną energię wewnętrzną. O ile środowisko nie jest zasadowe, to nie powinno się nic stać. O wietrzeniu nie ma mowy, to nie perfuny i nie roztwór. To czysta substancja bez odoru maku o zajebistym smaku. Jest cięższa od wody i nielotna.
Rejestracja: 2017
  • 10 / 1 / 0

Nie cytuj posta nad Tobą.

I wszystko w temacie, dziękuje dobranoc :)
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1324 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość