Ale do rzeczy: osobiście podejrzewam nadaktywność nerek (jeśli coś takiego istnieje) i chciałbym się spytać, czy istnieje jakiś specyfik, który może choć trochę spowolnić ich pracę. Pamiętam że metkat z acataru zawierał także triprolidynę (choć nie wiadomo czy KMnO4 jej nie utleniło do czegoś innego, ale aby nie komplikować sytuacji załóżmy że nie) i jeśli nic nie pojebałem, to na ulotce pisało, że ta substancja może spowodować spowolnienie oddawania moczu. Coś na rzeczy było, bo na fazie chodziłem lać co parę godzin, a piłem naprawdę sporo. Nie wiem jednak czy to zasługa tej substancji czy kociaka. Uprzedzając pytania: nerki mnie nie bolą, nie sikam na zielono i mój mocz nie świeci w ciemności.
Jeśli ktoś jest w stanie coś doradzić to zamieniam się w słuch :listen:
ale jeśli szukasz narkotyku po którym nie będziesz lał co chwila to proponuje heroinię wtedy jak dobrze się postarasz to ani razu w dniu nie bedziesz musiał iść się odlać a jak coś to max 1-2 . śrać też nie będziesz musiał - skoro Ci to sprawia taki problem .... hehe oczywiście to wszystko to jeden wielki joke.
Blu pisze:Bierzesz jakieś dragi lub leki w tej chwili?
Blu pisze:Od mefedronu mogłeś dostać zapalenia pęcherza/nerek które już przeszło ale pozostawiło jakieś uszkodzenia fizyczne tych narządów.
Blu pisze:Może też mieć to podłoże psychiczne, nadmierne wydzielanie moczu to reakcja organizmu na stres/lęk. Jak tam z twoją psychą , masz jakieś problemy?
czarny3211 pisze:najlepiej to idz do lekarza tutaj Ci nikt nie pomoże z czymś takim i pytanie narkomanów o takie sprawy wydaje się troche głupie.
Zadaj to pytanie na commed, tam szybko dostaniesz jakąś konkretną odpowiedź i wiec że lepiej szybciej niż oszczędzać i zrobić sobie większe kuku.
Może masz jakieś zaburzenia w gospodarce wodno-elektrolitowej? Możesz spróbować tu ostro zadziałać, a później odstawić napar i sprawdzić efekty.
Zkurczak pisze:Spróbuję tej szałwi, bo wydaję mi się że metoksetamina spowodowała u mnie jakieś uszkodzenie ukłądu moczowego. Sikam przynajmniej 9 razy dziennie, zwłaszcza wieczorami, mocz mam ciemniejszy niż przed moją przygodą z narkotykami i bardziej mętny. Bać się czy nie?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/politie.nl_.jpg)
Narcos Holandia. Rekordowa liczba zlikwidowanych laboratoriów narkotykowych
O ponad 10 proc. wzrosła liczba zlikwidowanych laboratoriów narkotykowych – informuje holenderska policja. W 2024 r. wyeliminowano aż 167 takich przybytków. Dla porównania w Polsce w tym samym roku odkryto 85 przestępczych laboratoriów. Wzrasta też liczba składowisk nielegalnych odpadów po produkcji narkotyków, zagrażających środowisku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alcohol_vs_marijuana.jpg)
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd
Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/ayahealth.jpg)
Ayahuasca a zdrowie psychiczne: Przełomowe wyniki największego badania
Badanie opublikowane w prestiżowym ournal of Psychoactive Drugs objęło ponad 7,500 uczestników z całego świata i wykazało, że częste używanie ayahuaski wiąże się z niższym poziomem stresu psychicznego oraz wyższym poczuciem dobrostanu. Kluczowe okazały się takie czynniki, jak intensywność doświadczeń mistycznych, wglądy osobiste oraz wsparcie społeczności. W tym artykule przedstawimy kluczowe wyniki badania oraz wyjaśnimy, dlaczego ayahuasca budzi tak duże zainteresowanie naukowców i osób szukających alternatywnych terapii.