Czechy - wszystko legalne?

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 263 / 24 / 0

Możesz się trochę pouczyć czeskiego, nie jest on aż tak trudny, w zasadzie ma sporo wspólnego z polskim. Osobiście polecam do nauki aplikacje duolingo. :-)
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Witacjie próbuje ogarnąc 4-HO-MET i i znalazlem tylko dwa sklepy w EU , chcialem zapytac czy w Czechach da sie znaleźc? ktoś mnie pokieruje?

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Marihuana w samolocie. Niektóre jej pochodne można mieć ze sobą na pokładzie

Amerykanie przyjmujący medyczną marihuanę nie muszą się już więcej martwić podróżą. Niektóre produkty CBD mogą być teraz przez nich legalnie zabierane na pokład samolotu. Pasażerowie nie będą już mieli z tego powodu nieprzyjemności.
  • 7139 / 676 / 0

Oglądałem ostatnio taki filmik z Qlopem, palił dzoja na ławce, przyjechali panowie policjanci i za palenie marihuany w miejscu publicznym dostał mandat bodajże 200 koron . Wiec trza uważać .
  • 838 / 68 / 0

To tak jakbyś jarał szluga na przystanku będąc w Polsce :-D .
  • 30 / 1 / 0

200 koron to przecież nie jest majątek jakis duzy, i tak taniej niz za fajki czy alko w miejscu publicznym w polszy.

Jak byłem w czechach to średnio byłem w stanie ogarnąć cokolwiek w samej pradze. Wtedy i tak wgl nie wiedziałem jak co działa, więc jedyne co udało mi sie ogarnąć to lizak z mj (który był obleśnie niedobry xD)
  • 10 / 5 / 0

06 lipca 2018Uzumaki pisze:
200 koron to przecież nie jest majątek jakis duzy, i tak taniej niz za fajki czy alko w miejscu publicznym w polszy.

Jak byłem w czechach to średnio byłem w stanie ogarnąć cokolwiek w samej pradze. Wtedy i tak wgl nie wiedziałem jak co działa, więc jedyne co udało mi sie ogarnąć to lizak z mj (który był obleśnie niedobry xD)
Jak mogłeś tutaj średnio coś ogarnąć? Przecież tu jest wszytko dostępne co kilka metrów. 2h drogi po uliczkach i masz 10 sprzedawców - naprawdę jeżeli ktoś nie wierzy to niech najpierw tutaj się zjawi :) jeżeli chodzi o jakość to mj ok, i piksy też. Nie wiem jak reszta. Reszta nie interesuje mnie.
  • 157 / 2 / 0

Jest coś w aptekach legalnego czego nie ma w polszy?
  • 19 / / 0

Harrachov, Jabloniec nad Nysa, Liberec - ktos ma namiary na cos ciekawego? Sa dwa sklepy etnobotaniczne w Jabloncu, tyle wiem. Ogolnie interesuja mnie sajko.
Użytkownik zbanowany
  • 5 / 1 / 0

Odpowiadając Panom wyżej, o sytuacji z Qlopem, dostał mandat 200 koron, ale psy ostrzegły, że grozi za to nawet do 10 000 koron. Kary za palenie w miejscu publicznym, ale posiadanie do 10g jest WYKROCZENIEM, czyli legalne dalej nie jest.
Odnośnie kupna, w tym roku w maju zawitałem do Czech, co jakiś czas kolesie do ciebie podejdą i zaproponują, jakość jak i cena jest okej. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz kupować na ulicy, możesz iść do barów (widać z zewnątrz, w którym dasz radę coś kupić :-D ). Usiądź wygodnie, zamów najpierw browara, a po jakimś czasie spytaj, o ile ktoś sam nie zaproponuje ci worka ;-)
  • 34 / / 0

Jak wygląda sytuacja z rc w Czechach (hexen, 3/4cmc, nep)? Legalne? Można gdzieś zamówić z wysyłką do pl?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata