Czechy - wszystko legalne?

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 259 / 21 / 0

Możesz się trochę pouczyć czeskiego, nie jest on aż tak trudny, w zasadzie ma sporo wspólnego z polskim. Osobiście polecam do nauki aplikacje duolingo. :-)
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Witacjie próbuje ogarnąc 4-HO-MET i i znalazlem tylko dwa sklepy w EU , chcialem zapytac czy w Czechach da sie znaleźc? ktoś mnie pokieruje?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Krajowa Administracja Skarbowa przechwyciła dopalacze w przesyłkach pocztowych

Funkcjonariusze KAS z Łodzi przechwycili 10 przesyłek pocztowych, w których były tzw. dopalacze. Wartość rynkowa specyfików to ponad 2,2 tys. zł.
  • 5494 / 406 / 0

Oglądałem ostatnio taki filmik z Qlopem, palił dzoja na ławce, przyjechali panowie policjanci i za palenie marihuany w miejscu publicznym dostał mandat bodajże 200 koron . Wiec trza uważać .
  • 838 / 66 / 0

To tak jakbyś jarał szluga na przystanku będąc w Polsce :-D .
  • 28 / 1 / 0

200 koron to przecież nie jest majątek jakis duzy, i tak taniej niz za fajki czy alko w miejscu publicznym w polszy.

Jak byłem w czechach to średnio byłem w stanie ogarnąć cokolwiek w samej pradze. Wtedy i tak wgl nie wiedziałem jak co działa, więc jedyne co udało mi sie ogarnąć to lizak z mj (który był obleśnie niedobry xD)
  • 10 / 5 / 0

06 lipca 2018Uzumaki pisze:
200 koron to przecież nie jest majątek jakis duzy, i tak taniej niz za fajki czy alko w miejscu publicznym w polszy.

Jak byłem w czechach to średnio byłem w stanie ogarnąć cokolwiek w samej pradze. Wtedy i tak wgl nie wiedziałem jak co działa, więc jedyne co udało mi sie ogarnąć to lizak z mj (który był obleśnie niedobry xD)
Jak mogłeś tutaj średnio coś ogarnąć? Przecież tu jest wszytko dostępne co kilka metrów. 2h drogi po uliczkach i masz 10 sprzedawców - naprawdę jeżeli ktoś nie wierzy to niech najpierw tutaj się zjawi :) jeżeli chodzi o jakość to mj ok, i piksy też. Nie wiem jak reszta. Reszta nie interesuje mnie.
  • 156 / 2 / 0

Jest coś w aptekach legalnego czego nie ma w polszy?
  • 19 / / 0

Harrachov, Jabloniec nad Nysa, Liberec - ktos ma namiary na cos ciekawego? Sa dwa sklepy etnobotaniczne w Jabloncu, tyle wiem. Ogolnie interesuja mnie sajko.
Użytkownik zbanowany
  • 5 / 1 / 0

Odpowiadając Panom wyżej, o sytuacji z Qlopem, dostał mandat 200 koron, ale psy ostrzegły, że grozi za to nawet do 10 000 koron. Kary za palenie w miejscu publicznym, ale posiadanie do 10g jest WYKROCZENIEM, czyli legalne dalej nie jest.
Odnośnie kupna, w tym roku w maju zawitałem do Czech, co jakiś czas kolesie do ciebie podejdą i zaproponują, jakość jak i cena jest okej. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz kupować na ulicy, możesz iść do barów (widać z zewnątrz, w którym dasz radę coś kupić :-D ). Usiądź wygodnie, zamów najpierw browara, a po jakimś czasie spytaj, o ile ktoś sam nie zaproponuje ci worka ;-)
  • 34 / / 0

Jak wygląda sytuacja z rc w Czechach (hexen, 3/4cmc, nep)? Legalne? Można gdzieś zamówić z wysyłką do pl?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata