4-CMC; Klefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 37 / 4 / 0

Biegunka to po wiekszosci rc jest. czy to 4cmc czy 3mmc zawsze rozwolnienei nastepengo dnia murowane.
tutaj to wina chyba jest tez ze jak czlowiek zacznie waci to czasami zje gram lecz czesciej jak ma 5 to zje 5 i chyba jak kolega wyzej pisal zatrucie organizmu. do tegfo brak jedzenia tez ma pewnie swojamala cegielke do takiego stanu rzeczy. dlategto bawia sie z 4 czy dawneij z 3 zawsze stoperan na nastepny dzien musial byc pod reka.
nie wiem czy to wyrzut dopaminy i serotoniony moze powodowac potrzebe szybkiego skorzystania z wc?
  • 142 / 50 / 0

Konkretną srakę po CMC (3-CMC) miałem tylko raz. Zjedliśmy z ziomkiem 10g w 3 dni, ja nie miałem absolutnie czym srać, bo wmusiłem w siebie jedno jajko, żeby cokolwiek zjeść.

Regularnie się nawadniałem. Napoje typu powerade pije jednak rzadko, najczęściej przy morderczych ciągach trwających 5 dni lub więcej. Normalnie nawadniam się wodą (muszynianką - btw muszynianka jest nektarem wszystkich ketoniarzy, kto nie pije muszynianki jest chuj nie ketoniarz xD). Może to przez to nie mam problemów z ciężką sraką? Może przez to, że staram się zawsze coś zjeść i przynajmniej 2-3 godzinki przespać podczas ciągów?

Wracając do mojej sraki po metaklefie - jak już pisałem, nie miałem czym srać. Zjadłem only jedno jajo. Miałem wrażenie, że sram kryształami. Masakra. Sikanie dupą, płynne gówno jebiące chlorem. Znacie to?

Jeżeli tak to macie poważny problem z jelitami (tak mi się wydaje), dla mnie to odosobniony przypadek :D

PS. Tamten sort 3-CMC był słabej jakości, w temacie pewnego nieistniejącego już vendora nawet pisałem, że "koło dobrego 3-CMC to nawet nie stało".
Zatem oprócz zdrowia weźcie również poprawkę na jakość sortu który wpierdalacie. Nie jestem obecnie zorientowany gdzie warto zaopatrzyć się w dobre ketony bo to nielegalne. Myślę nawet, że jak ktoś w dzisiejszych czasach zamawia klefa to bierze udział w totalnej loterii. Ogólnie przy takim samym przypale za klefa jak za inne ketony - polecam INNE KETONY. Ale co ja tam mogę wiedzieć.

Najpierw niech wam głowy dojdą do siebie po CMCkach bo to co to robi z tolerką to jest kosmos.
Na podobnym forum tematycznym typy nakupowali sobie 3-MMC i ich nie klepie, ich mózg jeszcze nie odpoczął po klefach i pierdolą dobre ketony, wolą żreć 3-CMC :D

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Teoria czy prawda objawiona? Co minister zdrowia wie o legalizacji marihuany

Raz spróbował marihuany i fatalnie się to skończyło – zabawna anegdotka opowiedziana przez ministra Łukasza Szumowskiego podbija internet. Ale inne wypowiedz szefa resortu zdrowia na temat legalizacji marihuany już tak zabawne nie są. Wręcz odwrotnie – pojawia się pytanie, skąd minister czerpie wiedzę.
  • 258 / 20 / 0

@statyczny Brzmi jak przewodnienie. Nic miłego. Trzeba się ostro pilnować podczas ciągów, żeby pićku miało jakieś mikroelementy, bo ja raz zrobiłam wielki błąd i jak skończyła mi się mineralka to zaczęłam jebać wodę z kranu. Najgorsza sraka w moim życiu %-D
  • 4424 / 524 / 0

Dobra. Ciach temat sraczki na narko.
Zajmijmy sie klefem.
  • 129 / 7 / 0

Długo nie bylem w temacie ale jak z legalnoscia teraz klefa w pl?
  • 142 / 50 / 0

Nielegalny.
  • 4424 / 524 / 0

07 listopada 2018wsrh15 pisze:
Długo nie bylem w temacie ale jak z legalnoscia teraz klefa w pl?
#toskomplikowane

Zapraszamy do dzialu prawo.
  • 4 / / 0

Pytanie.
Mam zamiar zjeść klefe jakieś 200mg i gdzieś tak po 3h spalić lufę mj. Czy zjaranie takiej lufy da efekt w postaci, że będzie łatwiej zasnąć a następny dzień nie będzie taki zły jak po każdej mojej nocy z 4cmc? Czy może spowoduje to nawrót bomby i żadnych pozytywnych efektów?
  • 258 / 20 / 0

@wsrh15 Oficjalnie nielegalny, ale większość jawnych vendorów działa aktualnie tak, że ma napisane wyraźnie na stronie, że rzeczy nielegalne w PL klient zamawia na własne ryzyko.
  • 129 / 7 / 0

07 listopada 2018Syropik pisze:
@wsrh15 Oficjalnie nielegalny, ale większość jawnych vendorów działa aktualnie tak, że ma napisane wyraźnie na stronie, że rzeczy nielegalne w PL klient zamawia na własne ryzyko.

I to sa polscy vendorzy ci co się reklamuja?
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata