Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1532 / 323 / 0

ja nic takiego nie zauważyłem przy doraźnym stosowaniu. myślę, że nie obciążają tego typu leki zbytnio organów. być może wieloletnie stosowanie by zaszkodziło, ale krótkotrwałe branie żadnego spustoszenia nie wyrządzi.
  • 510 / 35 / 0

Mam chlora w postaci ~15mg. Ile najlepiej przyjąć na dobry sen żeby na drugi dzień zbytnio nie zdychać ? Dodam że mam bardzo silną tolerke na tego typu leki. I pytanie, czy po ostatnich maratonach z Senzop chlor wgl zadziała ? A i jeszcze jedno: czy jak rano brałem tabletke Dorety (paracetamol+tramadol) to nie będzie negatywnej interakcji?

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

NIK krytycznie o działaniach samorządów. Prowadzą kiepską profilaktykę uzależnień

Najwyższa Izba Kontroli krytycznie ocenia działania władz samorządowych w walce z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków. Zamiast programów o sprawdzonej skuteczności, finansowane są głównie pogadanki, konkursy, wycieczki czy festyny.
  • 1532 / 323 / 0

moim zdaniem przy lekkiej bezsenności starczy 15 mg, można dorzucić drugie tyle jeśli nadal będzie trudno spać, ale skoro chcesz uniknąć porannej zmuły to nie bierz więcej niż 30 mg.

Senzop to lek z innej grupy, który ma zupełnie inny mechanizm działania. nie ma on wpływu na działanie neuroleptyków. moim zdaniem zopiklon jest lepszy, bo ma mniej skutków ubocznych.

tramadol rano wzięty nie wpłynie na działanie tego leku.
  • 510 / 35 / 0

O niestety zopiklon miał dla mnie całą mase skutków ubocznych. Potężny ból głowy, nudności, bóle mięśni i kości, dla mnie senzop to zło i już nie tykam go, ewidentnie nie dla mnie lek. Jeśli chodzi o bezsenność, jest dosyć silne. Ostatnie na czysto bez prochów to w ciągu nocy dwie drzemki po półtorej godziny to najwięcej co przespałem, mam tak że niby jestem śpiący ale kłade się do wyra i ni chuja nie mogę usnąć.
  • 7241 / 732 / 0

[mention]rooney[/mention]
Wrzuć przed snem 15 mg Chlorprotiksenu i powinieneś dobrze przespać noc.
  • 510 / 35 / 0

[mention]UJebany[/mention] Wziąłem 3x15 mg i nic kompletnie nie dało, dorzuciłem jeszcze dwie, rozgryzłem i dopiero zasnąłem. Dawka 45 mg wogóle nie odczuwalna

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 7241 / 732 / 0

Co organizm to inna reakcja.Przeważnie na problemy ze snem Chlorprotiksen przepisuje się w dawce 15 mg.
  • 510 / 35 / 0

Mnie to zastanawia, jak wziąłem w psychiatryku Chlora 50 mg to dosłownie mnie z butów wyrwało i spałem kilkanaście godzin jak suseł, mega intensywne sny itp. A teraz jak przyjąłem 45 mg to kompletnie nic ale to nic. Może wtedy jakiś inny lek to był jednak. Ale kumpel z sali mówił że to Chlor 50 mg, a on nie jadł prochów tam tylko mi oddawał, bo miał schize że chcą go otruć
  • 1532 / 323 / 0

chlorprotiksen wydaje chyba tylko Zentiva. jest wersja 15 mg i 50 mg. ciężko stwierdzić czemu teraz tak nie działa, wiele czynników mogło na to wpłynąć. albo faktycznie to była inna tabletka wtedy.
  • 510 / 35 / 0

Heh zjadłem wczoraj ze 150 czy tam 200 mg nawet tego i nic, nie wiem jak to możliwe że w szpitalu tak mnie zmiotło to, chyba to jednak coś innego było. Teraz pije sobie meliske i już ona lepiej działa niż ten chlor. Po nim tylko taki zawrót głowy miałem rano że się wyjebałem i mnie łokcie i tyłek od upadku bolały :)
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata