Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
  • 2451 / 79 / 0
3-CBP
full_3CBP_220x220.png
(IUPAC): 2-(tert-butylamino)-1-(3-chlorophenyl)propan-1-one
CAS Number: 31677-93-7
Wzór sumaryczny: C13H19Cl2NO

Własnie w moje łapska trafił sampel 3-CBP z tego co mi wjadomo to jest to izomer Bupropin`u :blush:
Ma ktoś jakieś info na temat tego związku ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 24 marca 2017 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodano wzór.
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1904 / 172 / 0
Ja nic nie wiem ale skoro bupropion nie jest jakims wybitnie imprezowym związkiem to jest sens w to wnikać?
Edit: aaaa skoro masz sampla to tak, jebnij 150mg i powiedz jak było :-D
Nie powinno cię zabić :-D może wystąpi spadek aktywności w porównaniu z Bupropionem, bo aktywne toto raczej jest, po co by ci wysyłali...
  • 2451 / 79 / 0
Z relancji artur019 po szybkim teście wynika ,że ten keton mógłby zastąpić etylofenidat gdyby nie dawkowanie i ekonomicznąć EPH, ponoć w działaniu nawet milszy od etylofenidat`u, i dość długo dziala - około 3h przy dawce 60mg-sniff i 80mg-oral (w trakcie ktorych dzialanie jest cały czas na tym samym poziomie) zresztom niech on sam sie wypowie ^_^
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1659 / 187 / 0
70mg sniff i po 20 minutach 80mg oral. Trzymało na jednym poziomie 3h i przez 1,5-2h opadało. Odczucia jak przy małych dawkach NEBa z tą różnicą, że stymulacja była bardzo czysta jak na bieda-ketona %-D. Brak też jakichkolwiek efektów ubocznych. Ogólnie to czułem się jakbym zmiksował 50mg amfetaminy z 50mg NEBa. Po wszystkim da się spać, a w połowie działania nawet da się jeść i to z apetytem. :-) Chęci na poprawienie brak.

Do pracy/nauki będzie dobre 100-150mg, 200-300mg może być w jakimś tam stopniu rekreacyjne, ale to trzeba jeszcze sprawdzić.
  • 994 / 16 / 0
Podany wzór na pewno jest dobry? Bo nie widzę róznicy między 3-CBP a bupropionem. Swoją drogą, ciekawe czy tak jak bupropion będzie on antagonizował receptory nikotynowe. Sam bupropion nie jest jakis "super" jako narkotyk, dobry jako lek chociaż dziwny, bo dopaminy on prawie nie rusza - znalazłem badania gdzie bupropion blokuje aby tylko 20-25% DAT, co jest... skromna ilością (podobno potrzeba 50% by poczuć to działanie). Za to NET dotyka i to mocno. I trzeba pamiętać, że to cudo będzie miało bardzo długo utrzymujące się we krwi metabolity.
W ogóle to przedawkowanie bupropionu kończy się z "dupy" stanem - nie chcę się rozmawiać, delikatne rozstrzęsienie - nic przyjemnego. Miksować też będzie ciężko bo próg drgawkowy się obniży
SHHHHHEEEEEEEEIIIITT
  • 1659 / 187 / 0
Kolejny test w ilości 120mg zadziałał bardzo słabo. Poprawiona koncentracja i nic więcej. Do tego mróz w kończyny i pieczenie w nos dopóki się nie wysmarkasz.

I jeszcze kolejny 170mg oralem wywołał u mnie sraczkę i podirytowanie przez 2h od aplikacji. Do tego kofeinowa stymulacja.

Nie wiem czemu za pierwszym razem tak fajnie weszło. Może szybko degraduje z czasem? Bo fakt faktem proch jest beżowy, mokry i lepiący się do wszystkiego i nie da się go osuszyć. Próbowałem nawet 2 dni mieć rozsypany na parapecie i taka sama nędza.
  • 758 / 43 / 0
Re: 3-CBP
Nieprzeczytany post autor: grv2 »
jakiś czas temu dostałem to u jednego z RC jako gratis do testów. generalnie nie polecam.

zarzucilem dawke 100-150 oral, wchodzi po ok 30 minutach (średnio pełny żołądek) poza podwyższoną stymulacją ale w małym zakresie - bardzo przypominającą mi kofeine albo guarane nie zauważyłem innych efektów. jak dla mnie nie poprawia on koncentracji.

raczej irytujacy stan jak dla mnie
Purple in the morning, blue in the afternoon, orange in the evening and green at night.
Just like that, one, two, three, four...
  • 1904 / 172 / 0
Re: 3-CBP
Nieprzeczytany post autor: Dersu Uzala »
To jest bupropion, do ćpania się nie nadaje :)
Dobre jak ktoś nie może sobie recki załatwić i lubi wszystko w klamę walić.
Można powiedzieć że to taki keton o nikłym potencjale rekreacyjnym, mocne pobudzenie noradrenalinowe (notabene stosowany lek na anhedonię i antydepresant), komuś szukającemu klirheda zdecydowanie bardziej polecam etylofenidat.
  • 1904 / 172 / 0
Re: 3-CBP
Nieprzeczytany post autor: Dersu Uzala »
Chyba nie będzie nadużyciem wzmianka że pewien polski sklep wyprzedaje 3-CBP już od 180 zł za 10 g? Łapcie okazję, taniej bupropionu chyba nigdzie nie będzie.
  • 2713 / 190 / 0
Testował ktoś to realnie jako zamiennik bupropionu w dłuższym przedziale czasowym (parę miesięcy) i ewentualnie mógłby porównać jedno z drugim ? W szczególności interesuje mnie antagonizowanie receptorów nikotynowych (bupro przy 300mg robił to świetnie i nawet 1/3 fajki nie byłem w stanie spalić, czasami zapominałem, że w ogóle palę :P).
Kontakt: PM + Privnote
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.