Carisoprodol - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 39 / / 0

http://en.wikipedia.org/wiki/Carisoprodol

probowal ktos? nie orientuje sie czy jest to u nas na rynku nawet, moje poszukiwania jakichkolwiek informacji na ten temat okazaly sie bezowocne :/

• 3529 / 22 / 0

podona sytuacja, mam dostęp, ale nie wiem co to jest :-/

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

16-miesięczny chłopiec miał drgawki i siniał. "Matka domyśliła się, że połknął jej dopalacze"

Do pięciu lat więzienia może grozić 38-letniej kobiecie z Łodzi. We wtorek miała opiekować się dzieckiem, ale wzięła tyle dopalaczy, że straciła świadomość i usnęła. Niedługo po tym, jak się ocknęła, jej dziecko zaczęło sinieć i mieć drgawki. Wszystko wskazuje na to, że też spróbowało środków psychoaktywnych.

Użytkownik zbanowany
  • 672 / 109 / 0

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 9 / 0

a nie szukacie kruliczka do testow :o)

Użytkownik nieaktywny
  • 155 / / 0

W polsce nie jest dostepny, jesli ktos bral ten lek bylbym wdzieczny za informacje..

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 9 / 0

fizu ja dostalem zaproszenie na test jak ztestuje to ci napisze jak bylo

• 78 / 1 / 0

Soma ?
Gówno działające podobnie do benzodiazepin.

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 9 / 0

bylo zajbiscie jendan nie przebija serva z clonem w szkle

• 576 / 44 / 0

Moze ktos przyblizyc dokladniej dzialanie tego medykamentu? Cos jak benzo czy baclofen? Zastanawiam sie nad zakupei i nie wiem czy warto wydawac kase na to.

• 194 / 3 / 0

baltazargabka pisze:
Moze ktos przyblizyc dokladniej dzialanie tego medykamentu? Cos jak benzo czy baclofen? Zastanawiam sie nad zakupei i nie wiem czy warto wydawac kase na to.
tu masz tripreporty http://www.erowid.org/experiences/subs/ ... odol.shtml po pobieżnym przejrzeniu wychodzi na to, że może być całkiem fajne, jeśli nie przesadzisz (ale o ile nie lubisz budzić się w rowie dwie wioski dalej, to chyba większość benzo tak ma) :D
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 1097 uczestników Wejdź na czata