bk-MBDB; Butylon

Moderator: Stymulanty

• 982 / / 0

rzadko kiedy ostrzegam przed laczeniem substancji ale butylonu z tramadolem odradzam :motz:
można się całkiem niezłego stracha najeść
  • 259 / / 0

mam do dyspozycji mjanserynę,mirtazapinę,karbamazepinę.czy da radę zbic działanje tak by móc iśc bez wjększego problemu w kimę.?jakje dawki jak już.?wstawjam tutaj bo ludzie z metylon w.o. zbyt zajęci są pjerdolenjem o tym czy 200 czy 225mg będzie lepjej żeby mi odpowjadac-,-'
  • 1868 / 48 / 0

karbamazepina da rade %-D lepiej pozno niz wcale, widzisz jakim kurwa wspanialomyslny? s4s4s4s4!
  • 259 / / 0

zdążyłeś przed sylwkjem,dziękówa <HAJ FAJW>
Użytkownik nieaktywny
  • 263 / / 0

Jak mozna zrec stymulanty i narzekac na zwałe,a po czym nie ma zjazdu? ButylonSie sam nie uzywa,jest/był składnikiem wielu pigul i mixow
stworzony do łaczenia z metylonem i sam to taki sobie. Podobniez wiekszosc 'Doves" ma go w składzie i aligatory tez podobno ale ja tam nie wiem ;]
..brac ketony bez benzo pod reka to murowana zwała,przeciez to podstawnik pod tyłek kazdego badacza RC :finger:
  • 1868 / 48 / 0

Benzo to zUo, ja wole naturalnie sie spunktowac dobrą mj i jakiś opio zarzucić. Wyjebać sie na plecy i udawac jeża ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 263 / / 0

daj spokoj.jakie opio. Tez nie lubie benzo ale nie ma wyjscia. mj nie daj rady czasami a kody ile mozna wpierdylac %-D
Skonczy sie na ketonowcu opiatowcu he he to juz lepiej od razu w pusty łeb sobie strzelic hmm..
4-metyloaminorex? %-D %-D %-D
  • 259 / / 0

9nexus6 pisze:
Jak mozna zrec stymulanty i narzekac na zwałe,a po czym nie ma zjazdu?
zjazd substancji x=/=zjazd substancji y
  • 20 / / 0

iv mozna. 100 w 1 ml. podawane najpierw troche, 5 sekund odczekania i reszta. efekt dla mnie taki speedowy. na pewno blizej do amfy niz do wjazdu koki. co fajne - ladnie sie rozpuszcza, nie smierdzi, sladu po kluciu nie ma.
wjazd poczulem przy podawaniu, pozniej raczej nie. moim zdaniem - nie warto.
  • 70 / / 0

A większe dawki ktoś testował i.v.?
Ja właśnie przyjąłem 120mg i.v.Rewelacji nie ma, to samo co przy podaniu oralnym podobnej dawki, czyli w mojej ocenie również, jak podsumował przedmówca nie ma sensu/nie warto/po co? No chyba, że odezwie się ktoś kto z dużo lepszym skutkiem testował większe dawki i.v.?
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata