Bufedron - waporyzacja

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 184 / 3 / 0

Jak dla mnie w smaku jest znośny. Ok, nie smakuje jak truskawki ale troche nie kumam tych glosow zniesmaczenia. Po nieprzespanej i przetanczonej nocy, zrobieniu po giecie 3mmc i bufa iv i wypiciu bliżej nieokreślonej ilości alkoholu różnej maści znalazlem na biurku dwa krysztalki troche wieksze od glowki szpilki. Wrzucilem je z ciekawosci na lotnisko z alufolii i sciągnąłem 3 porządne, siwe chmury. Bardzo fajny wjazd, powiedziałbym, że zaskakująco fajny - troszkę słabszy od iv ale w dalszym ciągu zasługuje na miano pierdolnięcia. Polecam - N_A
  • 498 / 13 / 25

Kiedyś jak dostałem gram bufa i nie wiedziałem co z tym zrobić to wrzuciłem całego gieta do maczany z kanna i powiem że całkiem euforyczny miks mi wyszedł i to mnie zaintrygowało. Tak więc ostatnio zakupiłem sobie gramca bufika i wapowałem z żarówy :-D muszę powiedzieć że waporyzowana alfa to nic w porównaniu z tym :cheesy: Mega euforyczna bomba, need for speed na dywanie i rozkminowe odklejenie przy muzyce... cudeńko, polecam wszystkim vapować buffa :retarded:

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Dramat polskich marynarzy w Meksyku po ujawnieniu ładunku kokainy

Polscy marynarze trafili do meksykańskiego więzienia po tym, jak odkryli, że na ich statku pod cypryjską banderą ktoś przemyca narkotyki. Załoga powiadomiła służby, te splądrowały statek i aresztowały cały personel.
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata