Bufedron jako stymulant do pracy, nauki, odchudzania itp.

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 104 / / 0

vi4rus pisze :
MadisonTwatter pisze :
Bufedron ani nie ma być mokry, ani śmierdzieć octem.

A ja zawsze dostałem mokrawy i śmierdzący podobnie do octu :/

To dostawałeś nieoczyszczony produkt. Ja miałem bezwonny, suchy proszek i działał doskonale, nawet w dawkach typu 20-30mg.
  • 5301 / 55 / 0

Tak, są, jak po wszystkich beta-ketonach

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Praca szuka człowieka. Dystrybutor konopi szuka osoby do robienia idealnych skrętów

"Szukamy crème de la crème wśród osób potrafiących zrobić dobrego skręta. Jeśli potrafisz skręcić idealnego ziołowego papierosa w mniej niż pięć minut, to przyjdź na casting do Hemp Earth. Dostaniesz u nas pracę, ale pod warunkiem, że twoje skręty będą perfekcyjne"
  • 144 / 2 / 0

Pytanie o odchudzanie pojawilo sie w ironicznym tonie. Ja chcialem drazyc jednak ten temat.
Czy jest mozliwosc dostosowania dawki w taki sposob aby nie zabijac totalnie laknienia oraz stymulowac na tyle zeby miec wiecej energii do wykonywania cwiczen, pracy, nauki? Czy te dwa wymogi wykluczaja sie nawzajem.
Chodzi o to zeby dostarczac organizmowi wartosciowe skladniki (bialka, wegle) ale pobudzac go do spalania tluszczy.
Ewentualnie czy sprawdziloby sie polaczenie buf + gainer?
  • 114 / / 0

przy redukcji tkanki tłuszczowej gainer jest zbyteczny. białko tak. Wyeliminuj z diety węglowodany o niskim IG. Wg znajdź forum kulturystyczne, a nie pisz tutaj. buf przy redukcji się nie sprawdzi, jest strasznym diuretykiem, odwodni Cię po całości, a mięśnie i organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wody i rozpuszczonych w niej jonów minerałów. Ćpaj dla przyjemności nie dla spalania tkanki tłuszczowej.
  • 139 / / 0

kr0pka, z tego co wiem takie stymulanty prowadzą do katabolizmu, więc nie pociągniesz na tym długo z ćwiczeniami.
imho odpada.

ps. próbuje 20-30mg do nauki ;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 224 / / 0

właśnie spożyłem bufedron donosowo po jedzeniu i z piwkiem jednym pierw na oko około 50-70mg później po około godzinie podobna dawka dobrze wystrzeliło mnie (pierwszy raz bufik, więc z zerową tolerką) + komplet witamin wapno magnez wit. b6 i zapowiada się ciekawie. Z początku lekki nieogar (natłok myśli, itd), teraz już elegancko, mija godzinka lekkie zmęczenie, ale nie ma mowy o zwale i problemach kardio-oddechowych. Wporządku ercek, w niewielkich dawkach i do pracy, nauki się nada (nie za bardzo mnie euforyzuje, bardziej typowo stymuluje do działania, proszek jaki mam lekko podchodził mi w zapachu fetką podczas wciągania nie wiem może to wynik reakcji i dobrego sortu) pzdr
  • 31 / / 0

30 mg do nauki w moim przypadku się sprawdza, pozytywnie pobudza i daje chęć do edukacji.
  • 74 / 1 / 0

Wie ktoś coś o podaniu doustnym? Robię na to zamówienie pierwszy raz (potrzebuję głównie do nauki i ogólnie dla lepszego samopoczucia, trochę by zwalczyć głód), kupuję kryształy nie puder i tak się zastanawiam, czy z tej postaci dam radę przerobić na coś, co mogę przyjąć doustnie. Chyba, że po prostu donosowo bardziej się opłaca i nawet nie warto tego połykać.
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata