BUC-8

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 91 Strona 7 z 10
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0


Ja jakoś nie uświadczyłem jakichś niebezpiecznych akcji po tym związku. Z tą różnicą że nie walę ściech tego a rozpuszczam w wodzie.
Rejestracja: 2007
  • 20 / / 0


12 marca 2018thcmaster pisze:
Po silniejszych opio 'problem' ze sprzętem to norma. Wielokrotnie było o tym pisane. Poza tym to nie problem, odstawisz i wszystko wraca do normy. Jedni mają większy problem, drudzy mniejszy, a jeszcze inni nie mają w ogóle-kwestia organizmu chill bro :)
Dzięki za info, jestem wychillowany tylko czuję że moja dziewczyna potrzebuje bolca, będę musiał chyba przerwe zrobić :-/ .

A tak z zupełnie innej beczki, zajebiście szybko rośnie tolerka na buca :-( . Zużyłem 2g jakoś w ok. 2 tygodnie i pod koniec już brałem znacznie większe dawki, niż ta po której urwał mi się film na początku przygody z tą substancją. Wcześniej wystarczała mi drobina z czubka noża a teraz już zaczynam kreski robić a działa i tak słabiej oraz mniej euforycznie :emo:

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Pacjenci po dopalaczach ''wypalają'' siebie i system ochrony zdrowia

Niezależnie od statystyki, eksperci jednoznacznie wskazują, że dla systemu ochrony zdrowia, który boryka się m.in. z niedofinansowaniem i brakami kadrowymi, pacjent po dopalaczach jest pacjentem trudnym, angażującym...
Rejestracja: 2015
  • 136 / 3 / 0


No, to tak jak z Ulką miałem. Później to już sypałem takie jakbym stima walił :D Niestety tolerka w rc opio kuleje z dnia na dzień coraz gorzej :)
Rejestracja: 2017
  • 7 / / 0


Dacie jakies porady jak sie nie zabić tym specyfikiem? Będzie problem w rozpuszczeniu 100mg w 100ml wody, i hukanie po 2-3ml?
Rejestracja: 2014
  • 139 / 7 / 0


Dołączam się do pytania o dawki i poszerzam je o inne drogi administracji oraz czas działania. Wskaźnik kodeinotolerancji na poziomie 600mg.

Miałem się trzymać zdała od tego środka, ale postanowiłem się poświęcić (oby nie dosłanie %-D) dla badań nad bezpiecznym stosowaniem tego buca. Może paru debili mniej wyląduje na sorze czy w kostnicy. Może nie będę się musiał hamować przed nazywaniem po imieniu (tj. debilem) konkretnych osób, które np. dawkują z pierdolonego czubka noża pomimo fali toksykologii, sorów i zgonów. Może nie będę się musiał powstrzymywać przed poradzeniem takiej osobie zrobienia z tego noża lepszego pożytku i oddania organów osobom, które ich nie spierdolą w tak idiotyczny sposób.

A wgl jak z trwałością pochodnych fentanyli w roztworach, skoro np. sam pierwowzór w postaci aptecznej pada zaraz po deklarowanej dacie przydatności
Rejestracja: 2013
  • 180 / 4 / 0


Dawkowanie z czubka noża nie zawsze zdaje egzamin, ten proch ma różną moc i czasami taka sama ilość nie zrobi nic, czasami porobi fajnie, a czasami zawroty głowy, zimne poty i płytki oddech ewentualnie :kotz: . Najlepiej rozpuszczac i psikać bo linki z tego są serio niebezpieczne.
Rejestracja: 2014
  • 139 / 7 / 0


Tak jak mówiłem - można lepsze rzeczy zrobić z nożem jak ktoś takie poważnie traktuje takie pomysły :nuts: TO SIĘ KURWA ODMIERZA WOLUMETRYCZNIE :wall:

Pozostają pytania o dawkowanie i czas działania dla różnych RoA oraz trwałość roztworu.
Rejestracja: 2014
  • 667 / 39 / 0


Trochę się najebałem likierem, więc napiszę.
Generalnie uważam, że wszystko RC jest strasznie wyniszczające i możliwe, że to część jakiejś większej polityki, która ma na celu właśnie rozjebanie całego elementu, który w ogóle sięga po te środki.
Ludzie tu piszą, że po tym lądują na sorach, umierają, a ćpunów to przyciąga bo myślą, że nie wiadomo jaki to mocarz jest. A to, że ktoś umrze od tego nie znaczy, ze przy okazji zaliczył tripa życia..
Wracając do tematu, zastanawia mnie fakt, że padło wiele pytań o IV i nie padła żadna odpowiedź. Czyżby ludzie próbujący to w kanał nie doczekali momentu, aby się pochwalić tym na forum? %-D
Generalnie zastanawia mnie jak to działa, nie ma tu jasno opisanego porfilu i do czego by to można porównać.
Rejestracja: 2005
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 16 / 0


Po raz 300stny napisze, ale napisze. Najpierw odczynniki od SiN, rozmowa z nimi na temat vendora i ostatnich próbek i dopiero wtedy zabierajcie się za tą substancję, niestety nie istnieje inna droga. Chociaż jeszcze jest przejście na drugie forum dopalamy... Tam chyba nikt nie ma problemów ;)
Rejestracja: 2014
  • 139 / 7 / 0


A ja po raz n-ty napiszę - piszcie raporty. Już widzę jak ktoś kurwa wysyła opio do sina zamiast ćpieć dwa tygodnie. Wybacz SiN

LUDZIE, KURWA MAĆ. Zrobię roztwór 10mg/100ml i powiedzcie, od ilu ml (setek mcg) zaczynać. Przerwy będę robił długie i podbijał stopniowo. Powiedzcie mi tylko TO JEBANE JEDNO. A potem możecie to słać nawet w dupsko, bon apetit
Posty: 91 Strona 7 z 10
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość