Bromantan (Ladasten) - wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 454 / 9 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
N-adamantylo-N-(4-bromofenylo)amina; Ladasten
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Bromantane

stary tytuł wątku: Ladasten (Bromantane) - przeciwlękowy lek z Rosji

Jest stymulantem z komponentą przeciwlękową.Hamuje wychwyt zwrotny dopaminy i serotoniny.W wysokich dawkach działa antycholinergicznie.
Zamierzam wypróbować ten specyfik.50 tabl 50 mg kosztuje w necie 27$ (ok.82zł).
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2014 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii, poprawiono tytuł wątku
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Witam, testował ktoś Ladasten? Jak się sprawuje?

Zamierzam wlecieć na cykl Afobazol + l-theanine. I dorywczo (lub stale) jeżeli będzie się sprawdzać dodać także Ladasten lub Noopept. I zastanawiam się nad wyborem Na longecity czytałem o takich mixach afobazolu z ladastenem lub noopeptem i było to wychwalane. Pozdrawiam.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Legalizacja marihuany spowodowała odwrót od czarnego rynku

Legalizacja marihuany doprowadziła do spadku obrotów na czarnym rynku. Taki wniosek płynie z badań ścieków przeprowadzonych przez naukowców z University of Puget Soung i University of Washington.
  • 454 / 9 / 0

Ja testuje teraz Adaptol-lek przeciwlękowy z Łotwy.Bardzo wyraźnie oddziałuje na komponentę lękową coś na wzór leków SSRI kiedy juz zadziałają,serotoninowy spokój tylko ze działa tak od razu po zażyciu.Nie zamula,nie seduje.Jestem zadowolony.Mam jeszcze w zanadrzu Afobazol i fenylopiracetam w tabsach (oryginał).
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Jakbyś porównal Adaptol do Afobazolu? U mnie dzisiaj bądź jutro wpadnie w rączki afobazol, za kilka dni noopept, lecz także zaciekawiłeś mnie tym Adaptolem :)
  • 454 / 9 / 0

Na mnie Adaptol lepiej działa niz Afobazol choc ten drugi tez jest ok.Afobazol uspokaja jak hydroksyzyna bez jej wpływu na H! ,tzn nie seduje i nie uspokaja za co ma u mnie wielki plus.Adaptol to serotoninowe odprężenie-inna bajka.
  • 1323 / 16 / 0

Ktoś próbował?
  • 103 / / 0

Jakie efekty?
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Jak stan prawny tego środka w Polsce? Chujowy ze mnie researcher :(
  • 1425 / 64 / 0

Z opisow prezentuje sie jak cos co prawdopodobnie wielu przypasuje: nootropowy stim efekt z wyraznym dzialaniem przeciwlekowym.
  • 46 / 2 / 0

Odświeżam.
Ktoś testował? Wrażenia, skutki uboczne? Jeśli to rzeczywiście działa jak SSRI bez jego side-effects, a do tego smyra dopaminę, to magia. Stymulant o działaniu przeciwlękowym, to może być ciekawe.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata