"Breaking the Taboo"

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

Posty: 16 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 2 / / 0

Rejestracja: 2012
  • 6 / / 0

Nie wiele mam czasu na przeglądanie internetowych stron czy oglądanie "nieostrej" TV, ale coś tam jednak siedze i skrupulatnie przeglądam pocztę na której niekiedy trafi się ciekawy "spam", a mimo wszystko nie dotarła do mnie i w sumie chyba nie słyszałem o żadnej konkretnej inicjatywie społecznej by wreszcie coś z tym problemem zrobić...
Tak wiele się pisze o legalizacji i niekiedy robi się jakieś inicjatywy społeczne, ale to wszystko albo gdzieś ucicha, albo nie dociera do szerszego grona - bo nie wierzę by w około 36 milionowym państwie zwanym godnie "Polska", nie znalazło się kilkaset tysięcy osób będących za legalizacją albo przynajmniej zastanawiających się i nie będących pewnymi jak będzie lepiej...
Jako że powodów ZA jest tak wiele i niekiedy dotykają poważnych problemów całego społeczeństwa, proponuję by jakaś grupa "ogarniętych", młodych i mądrych ludzi zorganizowała wreszcie wielką i ogólnopolską inicjatywe poszerzania horyzontów myślowych społeczeństwa i zbliżyła im faktyczny problem z tą Polską Legalizacją... Z racji braku przynależności do w/w grupy nie jestem w stanie nic pożytecznego zrobić poza dobrowolną dotacją takiego projektu - z resztą... jak wiele, wiele innych zbulwersowanych jednostek w sumie...

Pozdrawiam!D. K. - przyszły emigrant naszej pięknej ojczyzny.
(chyba że polityka państwa zmieni kierunek ;])

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Przemycała marihuanę dla brata w więzieniu. Schowała ją w miejscu intymnym

Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Potulicach (woj. kujawsko-Pomorskie) podczas kontroli osobistej znaleźli u kobiety kulkę z marihuaną o wadze 1 grama. Kulka z narkotykiem ukryta była w miejscu intymnym.
Rejestracja: 2013
  • 40 / / 0

Bardzo dobry dokument. Polecam kazdemu. Od zawsze rzady popelnialy bledy, lecz tak ostra walka z narkotykami jest obledna. Nie przynosi zadnego pozytywnego skutku, za to mnostwo negatywnych, jak jeszcze wieksze podzialy spoleczne (zwolennicy/przeciwnicy), zyski mafii czy terrorystow. Nie probuje tutaj obrazac uczciwych dostawcow z forum czy innych.
Rejestracja: 2009
  • 1650 / 320 / 0

Usunięto polską wersję z youtube z powodu zgłoszenia naruszenia praw autorskich. %-D
Przerzuciłem z chomika na darmowy hosting. Jak ktoś ma dobry upload to niech pobierze i wrzuci na jakiś nielimitowany hosting filmów np: cda.pl. A jeśli nie to ja wrzucę w piątek bo będę miał dostęp do godnego łącza internetowego.

http://ks3293995.kimsufi.com/PE8YOERbOH ... 2294842045
Rejestracja: 2009
  • 1650 / 320 / 0

Rejestracja: 2018
  • 2831 / 1137 / 1

Odkopuję w celu wznowienia dyskusji nad przesłaniem filmu.

Popatrzcie. Minęło 5 lat, a wojna z narkotykami jak trwała, tak trwa. Faktycznie w sprawie mj w USA nastąpił przełom, ale jednocześnie rozwinęła się nowa hydra - oxy i fentanyl. W oficjalnej narracji jest mowa o "opioids crisis" Jaka wg was powinna być droga? Ta, którą przedstawili autorzy filmu? Czy jednak tradycyjnie - karać, nie leczyć jest lepiej?
Posty: 16 Strona 2 z 2
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 796 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości