Brak efektów opioidów

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 3309 / 7 / 0

nie czuje zbytnio jej efektów
Zero euforii i takich rzeczy
Nie rozumiem jak można się od tego uzależnić.
Pewnie nie rozumiesz dlatego, że nie poznałeś jej efektów.
  • 327 / 3 / 0

U mnie tak samo, dwa razy zarlem 150mg i nic, teraz zjadlem 300mg i tylko troche glowa mnie swedziala, ostatnia probo to bedzie 600mg jak znow nic nie bedzie to olewam te substancje

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Alkohol w pracy. Chodzi nie tylko o bezpieczeństwo

Eksperci potwierdzają, że alkohol w miejscu pracy to poważny problem. Co dziesiąty pracownik pije za dużo, obojętnie czy szef, czy podwładny.
  • 3309 / 7 / 0

Kurwa, ludzie, pofatygowaliście się do kodeina HOWTO?
  • 327 / 3 / 0

o czym mowisz ? o wyrabianiu receptorow ? chyba gdybym tego nie robil to bym nawet kody nie probowal
Użytkownik nieaktywny
  • 197 / / 0

Słuchaj kolego, nie każdemu kodeina czy coś innego działa od razu. Przeczytaj dokładnie i uważnie wątek o wyrabianiu receptorów i HOWTO.
Nie znam praktycznie osoby, która po przyjęciu jakiegokolwiek opioidu poznała jego esencje za pierwszym razem.
Mogę Ci też dać słowo, że 600mg nie zadziała na Ciebie w ogóle.
Czasami komuś działa gdy zapali papierosa, czasami gdy wcześniej miał jakikolwiek kontakt z innym opioidem.
Bezcelowe jest żeby każdy tutaj pisał " nie działa mi " .
Poszukaj informacji i może jakoś uda Ci się zmusić wątrobę do działania, bo dorzucanie większych dawek jest tylko głupotą.
Ciekawe też czemu ludzie pchają się w ogień żeby zobaczyć jak się w nim powoli płonie.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 116 / / 0

dla wszystkich niedowiarkow wejdz na moj stary profil (flashback) i obczaj sobie co pisalem na lamach kilku miesiecy....

probowalem H. naprawde niezlego towaru ,gdzie innych kopal konkretnie ,mnie kompletnie nic nie ruszal i chyba za 10-12stym razem mnie chwycilo i to tez nie tak jakbym chcial.

ps.teraz to inna baja......... i troche mi wstyd ,ze szukalem czegos czego chyba nie chcialem znalezc przed czym kazdy ostrzegal.....

666

Użytkownik nieaktywny
  • 368 / 10 / 0

Odkopię może ten temat, bo przy mojej ogólnej autodiagnozie przewijają się opioidy. Podane wielokrotnie oralnie kodeina i tramadol w różnych dawkach i Acetyl-fentanyl (sniff) i fentanyl (żucie plastra lub pod dziąsło) nie dały absolutnie niczego poza może dwukrotnym rzyganiem (dość przyjemnym, co prawda) i swędzeniem.

Na kogoś innego jeszcze nie działa opio? Przyczyny? CYP2D6 odpada, bo fenta robi CYP3A4. Chyba, że też mam zjebany.
  • 878 / 169 / 5

Bierzesz jakieś leki?

666

Użytkownik nieaktywny
  • 368 / 10 / 0

Jak bralem opio, to niczego innego specjalnie nie stosowałem.
  • 604 / 30 / 0

Mam podobnie już tak 666^ że nie robią mnie grube miksy tramca, kody i benzo. Pewnie w marcu poleci hel. Ah ;-)
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata