Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 32 / 3 / 0
Hej!
Ostatnio mnie dopadła właśnie przypadłość jak w tytule, kurewski ból od wielogodzinnej pracy biurowej - ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Wiem, ze to bardzo częsta przypadłość, jestem ciekawy czy jest ktoś na forum, kto ma doświadczenie, sam się z tym zmaga i dopracował już swój mix leków na to (wiem, że rozwiązaniem jest bardziej leczenie przyczynowe, odpoczynek, sport, ćwiczenia fizjo - ale mam wzmożony okres pracy nad projektem przed kompem i muszę to jakoś wytrwać) No więc co byście polecili? :) (do lekarza również mam umówioną wizytę, jednak jestem ciekawy Waszych doświadczeń, na hyperrealu jeszcze się nie zawiodłem :D )
  • 2512 / 331 / 0
Tak zwane kocie grzbiety oraz tak jak zwierze rece do podlogi na kolanach cztero łapy co nie i robisz tak głowa do góry plecy w dół plecy w górę jak kot głowa w dół i do żaby zaciągasz sam to zakumasz i tak wystatczy 30 razy powtórzeń: ból lędźwi znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 119 / 25 / 0
Tak jak wyżej to najlepszym sposobem na ból lędźwi i poprawienie zarazem gibkości są ćwiczenia rozciągające grzbiet i inne części ciała.
Wspomniałeś o mixie leków, ja zmagałem się z bólem od dawna i gdy dostałem pregabaline od magika to jak ręką odjął.
Przypisywana jest też właśnie na bóle lędźwi ale głównie biorę ją na motywacje i lęko podobne.
uzależniony od bycia nietrzeźwym
  • 730 / 97 / 0
U mnie pomogła siłownia, a dokładniej martwy ciąg i szereg ćwiczeń na dolne mięśnie pleców. Jak ręką odjął, a też wykonuje siedzący zawód.
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.