3-BMC; Metabrefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 40 / 0

[mention]EmeritusIII[/mention] Ale po co Ci to ? Pytam, bo z jednej strony masz biedaketony, a z drugiej strony fetę, która bądź co bądź kosztuje więcej.
A odpowiadając na pytanie, bez rozkminiania dopa, sero i innych, to żarłem małe ilości klefa i metaklefa, a także efylon-który z tego towarzystwa najbardziej mi podszedł (ok 10mg na strzał) i w porównaniu do rc fety to tyle daje ile za to płacisz. A nie sorry, ostatnio mignął mi cmcek za 40 zł :nuts:

No offence miłośnicy tej bomby :hug:
  • 477 / 15 / 0

a po to że lubie spidy z serotonina i po prostu ciekawia mnie opinie o 3bmc
bo w temacie tylko butthurt dupy ze uboki jezu główka boli zadnej rzeczowej opinii.
zreszta w sumie moge poprosic vendora o sample i samemu napisać tu recenzje :)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Szczecin: aż 269 dzieci leczonych po zatruciach lekami i substancjami psychoaktywnymi w 2018 r.

269 dzieci było leczonych w klinice pediatrii i ostrych zatruć szpitala w szczecińskich Zdrojach w 2018 r. Liczba zatruć lekami i substancjami psychoaktywnymi spędza nam sen z powiek – powiedział w czwartek (14 lutego) kierownik kliniki.
  • 4410 / 514 / 0

29 listopada 2017Camomile pisze:
Kardio-zwała i mega ból głowy.
Nie dla mnie ten produkt.
Cała linia 3-EMC, 3-BMC podobne objawy.
Bierz. Tylko aktywnosc tego od 50mg wzwyz.
Ludzie nie umieja tego dawkowac.
No chyba, ze znow mamy psikusa i podmieniono sort (a u jednego z vendorow rozrzut byl dosc spory od 50-150mg).
  • 110 / 4 / 0

07 grudnia 2017Stteetart pisze:
Bierz. Tylko aktywnosc tego od 50mg wzwyz.
Ludzie nie umieja tego dawkowac.
No chyba, ze znow mamy psikusa i podmieniono sort (a u jednego z vendorow rozrzut byl dosc spory od 50-150mg).
Ludzie z przyzwyczajenia (albo ignorancji) walą 3 EMC i BMC tak samo jak CMC'ki.
Więc Twoim zdaniem jakie jest optymalne dakowanie PO i SNIFF?
Gdzies to już widziałam ale w tej chwili nie chce mi się szukac na innym forum....
  • 4410 / 514 / 0

Zalezy jaki sort teraz lata..byl taki co 50mg wystarczylo a byl taki ze 100 bylo slabo.
Trzymalbym sie niskiego dawkowania.
  • 110 / 4 / 0

Plus wcześniejszy detox, witaminy no i uzupełnienie potasu ;)
Żeby potem nie siedzieć poschizowanym pod drzwiami albo chować się pod łóżko.
Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 135 / 0

Nie rozumiem totalnie ludzi, którzy mają styczność z tym ketonem po raz pierwszy, są świadomi tego, że biorą coś nowego, coś z czym nie mieli wcześniej kontaktu i nie robią początkowej próby uczuleniowej, tylko walą "szczura na oko"...

Inna sprawa, jak ktoś został oszukany i dostał mocniejszy, nowszy keton, o którym nie wiadomo aż tyle co o jego poprzednikach i zdarzy mu się przesadzić.
Jeżeli ktoś świadomie zamawia coś nowego i dawkuje to jak ciota, to pozdro.

Poza tym skoro osoba kompetentna w kwestii beta-ketonów pisze na forum, że obecne sorty tego ketona są niepewne, to radziłbym się troszkę posłuchać i odpuścić sobie ewentualne testowanie chujwieczego.
  • 4410 / 514 / 0

[mention]paranoiduser[/mention] naswietli nieco sytuacje.
  • 1702 / 124 / 0

No dobra może niedługo testnę. Czyli w skrócie - na początku wchodzi sero 1-2 h a później przez parę godzin puste wytelepanie jak po heksie? Jak wjazd, jest strzał jak po czwórce?
  • 74 / 2 / 0

Zakupiony gram od bezpieczników. Dostałem jeden duży kryształ, który łatwo było skruszyć na drobno. Niestety próbka około 100 mg została wciągnięta do nosa, a nie jak zalecane jest przyjęcie P.O.
Weszło to całkowicie po około 10-15 minutach od podania. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Podanie do nosa nic a nic nie piekło, więc duży plus dla 3-BMC. Po przyjętej dawce poczułem miłe rozleniwienie, lekką euforię, jakby rozpływanie się i lekką stymulację. Myślę, że zadziałało na mnie z mocą na 2-3 w skali od 0 do 6. Bardzo fajnie się po tym czułem jakieś 2 godziny. Była mała chęć na kolejną dawkę i udało się nie brać kolejnej (Jak dla mnie duży +) Teraz minęło jakieś 6 godzin od podania i już nie czuję zbytnio działania substancji. Została chyba tylko lekka stymulacja. Jutro test P.O. + sniff. Zapowiadają się ciekawie testy, bo substancja ma potencjał.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata