NagiPan pisze:Słuchajcie mam trochę długów za mandaty za kradzieże itp., około 3 klocki. Jak przyślą mi wezwanie do zapłaty w ciągu 7 dni to po tych 7 dniach czekam na wezwanie na sprawę, bilet ?
No chyba że piszesz o wyroku w zawieszeniu i grzywnach itp...
fuckmylife pisze:Z godzinami społecznymi da się coś zrobić? Zwyczajnie nie mam czasu tego odrabiać, a rzucać pracy dla tego niezbyt mi się widzi.
Zamiana godzin społecznych na grzywnę, kuratorka wspominała mi o takiej możliwości. Rozumiem, że w tej sprawie kontaktować się z nią, w jakim czasie od złożenia stosownego pisma to następuje?
Zaświadczenia, typu mankamenty fizyczne, czy popierdolenie/wjebanie od psychiatry i poradni leczenia uzależnień coś tutaj wnoszą?
fuckmylife pisze:Zamiana godzin społecznych na grzywnę, kuratorka wspominała mi o takiej możliwości. Rozumiem, że w tej sprawie kontaktować się z nią, w jakim czasie od złożenia stosownego pisma to następuje?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nabrzeskiej.jpg)
Magazyn z narkotykami na dachu budynku
Stołeczni policjanci wkroczyli w czwartek na warszawską Pragę, gdzie na ulicy Brzeskiej zlikwidowali magazyn z narkotykami. Zatrzymali do sprawy 39-latka, do którego mogły należeć znalezione substancje: heroina, amfetamina, mefedron, kokaina i marihuana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/listrzaskowski.jpg)
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa. "Odrobina amfy by Rafałowi nie zaszkodziła"
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa! W swoim internetowym programie, w którym dyskutował na temat kampanii wyborczej, nagle stwierdził, że "odrobina amfy [amfetaminy - dop. red.]" Rafałowi Trzaskowskiemu by "nie zaszkodziła".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/medweedartykul_2025-05-22-18.png)
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną
W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.