Bieluń dziędzierzawa (Datura Stramonium) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 171 / 13 / 0

U mnie pod domem rośnie pełno tej rosliny. Nie chciałbym poznać pełnego spektrum działania tej rośliny, jednak myślę sprobowaniu jeden raz tej rośliny w mikrodawkach, takich które były by absolutnie bezpieczne. Oczekiwał bym jedynie delikatnych zmian percepcji czy sposobu myślenia. Istnieje taka dawka? Ile by to było? Herbatka z połowy liscia? Z ćwiartki?

Adm

• 329 / 8 / 0

Kilkanaście nasion,ja jadłem nawet 30-40 i nic mi sie nie stało,po suszeniem w gębie i sennością.

Poznań: Limity alkoholowe nie mają zwiększać liczby sklepów - broni się miasto

Radni Osiedla Stare Miasto zaopiniowali negatywnie projekt uchwały Rady Miasta Poznania w sprawie maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie miasta.
  • 1386 / 134 / 0

27 sierpnia 2019Codeine420 pisze:
Nie chciałbym poznać pełnego spektrum działania tej rośliny, jednak myślę sprobowaniu jeden raz tej rośliny w mikrodawkach, takich które były by absolutnie bezpieczne.
> bieluń
> absolutnie bezpieczne

wybierz jedno.

Rozumiem, że jeszcze te 20 - 30 lat temu można było to brać z powodu braku powszechnego dostępu do internetu, co skutkowało niewiedzą, ale teraz? To zwykła trucizna ryjąca nie tylko beret, ale i cały organizm. Poczytaj sobie trip raporty na NeuroGroove, zwłaszcza ludzi, którzy po wielu latach wciąż nie doszli nawet do 50% swojej sprawności psychicznej (o fizycznej już nie wspominając). To nie są jakieś miejskie legendy, tylko autentyczne historie, które na każdym osiedlu w każdym mieście w Polsce miały miejsce. Zazwyczaj te osoby próbowały datury, bo "Łysy powiedział, że jest po tym mega pizda". I nic więcej. Tyle w czasach, gdy całe wieczory spędzało się z ziomkami na ławce paląc blanty wystarczało aby się rozerwać (czyt. narażać swoje życie nie zdając sobie z tego nawet sprawy). Teraz każdy ma dostęp do internetu na wyciągnięcie ręki, jest mnóstwo źródeł informacji, można poczytać czym to grozi etc. Serio, nie bierzcie tego gówna.

Co do dawki nigdy nie przewidzisz ile nasion jak zadziała. Z tego co słyszałem istnieje kilka rodzajów bielunia o różnej mocy, a i na samą moc mają wpływ jeszcze inne czynniki. Stąd zdarzają się czasem rozbieżności w stosunku dawki do fazy pojawiające się w trip raportach - osoba x po takiej i takiej dawce wylądowała na SORze i po 10 latach od tripa wciąż do siebie nie doszła, podczas gdy osoba y po tej samej dawce nic nie poczuła. Teoretycznie obaj jedli to samo w tej samej dawce, w praktyce niekoniecznie.

Jest masa dragów o wiele lepszych i o wiele bezpieczniejszych, po co ryzykować zdrowiem i życiem dla niewartej tego fazy?
  • 171 / 13 / 0

Jasne, ja się w 100% zgadzam.Moją glowną motywacja, żeby spytać, było to że mam do tego nieograniczony dostęp tuż pod nosem. I tak jak napisałem chodziło mi o mikro dawkę np. Ćwierć liscia, dla wywołania minimalnych efektów, delikatnych zmian percepcji. I nie zamierzałem próbować tego więcej niż raz.
  • 314 / 50 / 0

pierwsze efekty to koszmarna suchość w ustach, koszmarna na tyle, że wszelkie delikatne zmiany percepcji, jakich oczekujesz, o ile zaistnieją, zagłuszone będą bolesną walką o przełknięcie nieistniejącej śliny, nie polecam nawet małych dawek, bo i tak nic fajnego z tego nie będzie
  • 3072 / 1030 / 0

Jak widać nie rozumiecie siły i szkód związanych ta rośliną jest niebezpieczna.
  • 1386 / 134 / 0

Trzeba przyznać jedno. bieluń jest najlepszą przepustką do tzw. żółtych papierów. %-D
  • 171 / 13 / 0

Dobra, może sobie odpuszczę, nawet mikro dawek :)
  • 250 / 21 / 0

i hajpek uratował potencjalne zdrowie młodego człowieka. za to was lubię :)
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata