- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Nie mówiąc o tym, jak to rysuje organizm.
Nowicjusza wysyła na drugą stronę , OIOM lub do Choroszczy w pasy przy dozie szczęścia .
Końskie dawki .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Ile w mixie wrzucić jednego i drugiego w bombkę i ile w sniff na wejściu?
Cześć.
Nie wiem czy ten wątek będzie odpowiedni do tego działu, w razie czego proszę o przeniesienie ;)
Ponad 4 miesiące temu miałem wypadek - poszarpane korzenie nerwowe (rdzeń cały) co zaskutkowało pęcherzem neurogennym - nie mogę się odlać,gdyby kogoś interesowało
Na "przyśpieszenie" reinerwacji dostałem zastrzyki nivalin 5mg
Na samo leczenie objawowe siludosin (alfa bloker) 8-16mg dziennie.
I tutaj pytanie. Pomijając sam fakt, że na pewno narkotyki nie pomogą mojemu układowi nerwowemu.
Ale czy mogą wystąpić jakieś niebezpieczne/niepożądane reakcje ww leków z którymś z beta ketonem?
Nie chciałabym rezygnować z comiesięcznego rytuału wyluzowywa... Trucia się. Ale jak mus to mus.
Dajcie znać jeżeli ktoś ma jakieś info/testował. Będę bardzo wdzięczny.
przeniesiono - łysy
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/ba3036f0-5418-42c8-9d18-cd7d4afed2f4/316407280_457274469902504_6698726762484338373_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250530%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250530T171402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f6b36c039e0d7cfcaedcec6a8d3481ddb3ce8dbe379e06ec13d445ba6a412fcc)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kpp_sejny.jpg)
Nie mógł pogodzić się z rozstaniem, rozsypał "biały proszek" na dachu auta byłej partnerki
36-latek dobijał się w gminie Giby (Podlaskie) do drzwi swojej byłej partnerki. Awanturował się i krzyczał, a na koniec rozsypał na dachu jej samochodu amfetaminę. Został zatrzymany przez policję. Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/duda.jpg)
Duda: prezydent nie może mieć nałogów, które wpływają na jego świadomość
Zwierzchnik sił zbrojnych nie może mieć nałogów, które powodują, że nie w pełni świadomie będzie podejmował decyzje w najważniejszych sprawach - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że całkiem byłoby rozsądne, gdyby rzeczywiście taka kwestia była sprawdzana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/listrzaskowski.jpg)
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa. "Odrobina amfy by Rafałowi nie zaszkodziła"
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa! W swoim internetowym programie, w którym dyskutował na temat kampanii wyborczej, nagle stwierdził, że "odrobina amfy [amfetaminy - dop. red.]" Rafałowi Trzaskowskiemu by "nie zaszkodziła".