Benzodiazepiny - Uzależnienie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Czy ktoś sam sobie poradził i jak, wyjść z uzależnienia od benzodiazepin( relanium). Jak z tego wyjść i moc zasypaić bez relanium. Ile czasu to moze zająć i jak przełamać bariere odstwienia najmniejszej dawki :'(

s

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

walnij do mnie PM to ci pomoge, obecnie jestem w 6tym ciagu benzo, wiec 5 razy juz przechodzilem wyjscie z tego, pomoge ci bo wiem co to za bol

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Olivia Newton-John: marihuana zmieniła jej życie. "Przestałam brać morfinę"

Olivia Newton-John już dwukrotnie ogłaszała zwycięstwo w walce z nowotworem, ale rak piersi powrócił z przerzutami. 70-letnia aktorka opowiedziała o swoich sposobach radzenia sobie z objawami choroby z użyciem marihuany.

???

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

I jak z pomocą wsburroughs help :-O czekam cierpliwie :huh: Dzięki z góry i pozdrawiam

???

gee

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Tez mam z tym problem - licze na podpowiedzi, pomoc z Waszej strony.

Biore obecnie 2x5 mg rolki - przeszedlem juz dosc dlugi etap z bzd biorac rozne "syfy" teraz w koncu udalo sie przejscie z cloranxenu /clonazepat/ na rolke /diazepam/. Za jakies kilka dni kontynuje "odwyk" stopniowo zmniejszajac dawki diazepamu. Jakich dodatkowych srodkow uzywac w momentach kryzysu - najwieksze mam w momentach schodzenia z dawki - ?? pzdr

p.s. bzd wkrecilo mi depresje teraz rownolegle przyjmuje jeszcze efectin er w dawce 75 mg dziennie tez chyba powinienem zmienic tylko na jaki - dla etapu odstawiania benzo

s

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

po prostu redukuj dawki, a od dawna bierzesz rolki? i w jakich ilosciach? to ci pomoge, jestem specem od benzyny:)

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

wsburroughs a są jakieś leki wspomagjące opocz antydepresantów jakies normotoniki czy cos innego i mniej toksycznego???

s

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

najwazniejsza jest redukcja dawek, a jesli chodzi o pomoc to mi bardzo pomagaja browarki (10-15 dziennie) i chlorprothixen

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

A nie chjodzisz po tym zakrecony na maksa alkohol i chlorprothixen - to scina z nóg- a ja na te browarki nie moge sobie pozwolić z powodu pracy Więc jak sobie radzić Aha a jak jest jak rzuci sie całkowicie benzyny:)) co z nerwami , czy powstają jakieś spięcia wewnetrzne, czy panuje sie nad sobą?? Pozdro

s

Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 5 / 0

nie wiem ile brales, co brales, jaki okres. nic nie napisales wiec nie wiem co cie moze czekac, moze wogole nie jestes uzalezniony tylko sobie wkrecasz, nie wiem co ci napisac. napisz cos o swoim nalogu to ci wtedy odpowiem

ps. ja obecnie wychodze z klonow
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata