badtrip

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 34 / / 0

Troche sobie nie wyobrazam ''radzenia sobie'' po wiekszej dawce. Nie ma wiekszego znaczenia gdzie rzecz sie dziala tylko w jakich okolicznosciach i w jakim otoczeniu.

po tym na przyklad ze jest to osoba w miare zdrowa, na ciele i umysle ktora nie zamierza w najblizszym czasie podejmowac jakichs ryzykownych dzialan, np. nadmierne spozycie alkoholu.

Czyjes zdrowie cenie rownie wysoko jak wlasne. Dlatego nie zaplanowalbym sesji w sytuacji kiedy przypuszczalbym ze ktos moze mnie potrzebowac.

Nie zdecydowalbym sie rowniez na sesje wtedy kiedy przypuszczalbym ze cokolwiek moze ja zaklocic. Do zabawy uzylbym czegos co nawet w przypadku uzycia zbyt duzej ilosci pozwala na jako takie funkcjonowanie w normalnej rzeczywistosci.

• 3938 / 210 / 878

Slawek pisze:
Dlatego nie zaplanowalbym sesji w sytuacji kiedy przypuszczalbym ze ktos moze mnie potrzebowac.
wyobraź sobie,że też nie planowałem. acz nie wydaje mi sie,żebym coś wtedy przez to stracił.
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2008 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 2 razy.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Zwolniono go z pracy, bo w jego organizmie wykryto narkotyki. Okazało się, że pochodziły z chleba

Niepozorny bochenek chleba za 1,58 funta z sieci supermarketów Aldi stał się przyczyną zwolnienia Polaka z pracy...

• 34 / / 0

Wtedy nie, poniewaz z tego co piszesz nie byla to duza dawka. Swoja droga to moze i dobrze ze w kartonach zawartosc lsd nie jest zbyt duza.

• 3938 / 210 / 878

Wiesz,w tym konkretnym wypadku cała ta historia to był raczej epizod na samym początku,tak,że nie nadało to jakoś charakteru tripowi,czy coś w tym guście. Wiele wartościowych rzeczy wydarzyło się niezależnie od całego tego zamieszania.

• 34 / / 0

Nie watpie w to ze w tym przypadku wszystko skonczylo sie dobrze i ze wydarzylo sie cos wartosciowego. Jednak gdyby Twoj dealer sprzedal Ci ''porzadny towar'' mogloby sie to skonczyc inaczej.

• 34 / / 0

Ponadto jezeli uzyjesz zbyt duza dawke to przepracowywanie materialu dzieje sie nie zaleznie od Twoich intencji czy woli i uwierz mi ze lepiej jezeli ma to miejsce w niezakloconym bezpiecznym otoczeniu.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 15 / 0

etam nie znacie się, najlepszy sposób na badtripa to pierdolnąć sobie baclofen

• 34 / / 0

Nie znamy sie, ale dobrze udajemy. Tylko nikomu nie mow:)

• 107 / / 0

Nie leki pomagają, a psychika. Pozytywne nastawienie. Jeśli nie jesteś pewien lub masz myśli w stylu 'oby nie było bad tripa' , nie ćpaj. Idź na piwo. Nie nadajesz się do psychodelików. Psychodeliki trzeba na prawdę lubić (jeśli nie kochać), tylko wtedy dostaniesz od nich to czego chcesz. Wiadomo, że czasem bt pojawia się niespodziewanie (chodzi mi o sytuację, gdy masz dobre s&s), ale jest to swego rodzaju nauka. Po części podzielam zdanie Slawka.

@pokolenie Ł.K. musiałeś mieć całkiem ciekawie. I tu akurat nie zgadzam się ze Slawkiem ;-) Nowe przeżycia, przygody, śmieszne lub straszne wydarzenia podczas tripa to coś pięknego. Urozmaicają i pozwalają się przeżyć w całkiem inny, nieznany sposób.

Użytkownik nieaktywny
  • 183 / 4 / 0

Slawek pisze:
Aby ''wylaczyc'' prawie natychmiast dzialanie lsd przydatna jest torazyna. Nie nalezy tego w zadnym wypadku robic!!!
w polsce lepiej stosowac sulpiryd. dziala tak jak torazyna
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 34 uczestników Wejdź na czata