Bad Trip po MDMA ?

Moderator: Stymulanty

Posty: 22 Strona 1 z 3
Rejestracja: 2012
  • 1253 / 2 / 0


Witajcie,

Próbowałem kiedyś ok. 75mg MDMA i czułem się tak sobie. Zrobiłem się zmęczony, usnąłem i tyle było z fazy. Żadnej euforii nie poczułem.

Myślałem, że to efekt osobniczy. Moja dziewczyna również spróbowała niedawno MDMA zagranicą, w krysztale. Było jej przyjemnie, gdy leżała nieruchomo / słuchała muzyki, ale czuła się nieswojo, miała obciążony żołądek i ogólnie przygodę ocenia słabo - bardzo podobnie do moich doświadczeń.

Kryształki były dobrej jakości (charakterystyczny wygląd i zapach), z różnych źródeł, a odstęp czasowy między naszymi eksperymentami był długi.

5-MAPB czy 6-APB oboje oceniamy znacznie lepiej.

W czym problem? Czy to jakieś indywidualne predyspozycje do odczuwania chujni po tym rzekomo wspaniałym środku?
Rejestracja: 2013
  • 403 / 23 / 26


Takie czasy. Ludzie badtripy po MDMA mają %-D Jak dla mnie MDMA jest lige wyżej niż 5-MAPB czy 6-APB. Można je jakoś porównać, ale MDMA i tak pozostanie dla mnie o wiele wyżej.

PS. Z takimi pytaniami do ogólnego, a nie milion osobych wątków.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

31-latka, której dziecko zmarło po nakarmieniu go piersią, uniknie więzienia

Matka z Pensylwanii, której 11-tygodniowy syn zmarł po tym, jak podała mu z piersi mleko przesycone śmiertelnym koktajlem narkotyków, uniknęła więzienia.
Rejestracja: 2007
  • 378 / 11 / 0


obawiam się, że dla Ciebie 75 mg to za mało. Walnij w bombie minimum 100 mg i poczujesz się tak, jak trzeba ;)

gbu

Rejestracja: 2007
  • 565 / 10 / 0


75 czyli realnie pewnie z 50 bądź 60, to jest na granicy działania, stąd też zero pozytywu
Generalnie przy MDMA najpierw jest lekkie burdello(no i ty tam byłeś;)), potem duże burdello i potem 'jeb' - obiektywnie, dwie pierwsze fazy nie są przyjemne.Jak zjesz za mało to się na nich zatrzymasz i tyle z zabawy

ps.
Jeśli chodzi o dawki to czasami mnie ktoś pyta, ty, ile dać osobie która w ogólnie nie ma styczności z dragami.Zawsze powtarzam, jeśli tylko możesz zapewnić jej komfortowe warunki to lepiej trochę za dużo niż za mało.130-150mg kryształu nikomu krzywdy nie zrobi, tyle że musi to być MDMA a nie 'chujwico'
Rejestracja: 2013
  • 372 / 7 / 0


wrzucałem 120mg takiego kryształu i strasznie to sedatywnie działa na człowieka, ziewanie ciężkie oczy, a tej euforii to nie zbyt dużo, kilka fal takiej słabej i po wszystkim, potem chęć do robienia ABSOLUTNIE niczego :D nie wiem co z tym MDMA w czystej postaci ale trochę się zawiodłem :)

gbu

Rejestracja: 2007
  • 565 / 10 / 0


A czego się spodziewałeś po takiej ilości? ps. samo MDMA jest 'kanapowe', jedyna właściwość stymulująca jest taka że niweluje zmęczenie
Rejestracja: 2013
  • 372 / 7 / 0


dlatego następnym razem wrzucę zdecydowanie więcej bo czułem że spokojnie można by bylo.
tryb kanapowy też ma swoje zalety :)
Rejestracja: 2014
  • 1 / / 0


Wracając do tematu... Ja pierwszy raz z emk'a miałem bardzoo zły :D
Z 1g zrobilismy 4 bomby zarzuciłem jedna na poczatku nic po parunastu minutach tak jakby "euforia" a po 30 min jak mi wjechało... łapałem zawiechy później walczyłem z tym, żeby nie zemdleć jak się troche więcej rozpuściło wtedy to był koszmar. Ekran cały drżał wszystko jakoś inaczej, zrzygałem się chyba z 15 razy robiłem twixa... nie mogłem tego ogarnąć . W skrócie Pizda Życia :>
Rejestracja: 2014
  • 1332 / 48 / 0


Ciężko mi sobie wyobrazić badtrip po MDMA, nie wiem czy coś takiego istnieje. Jesteś pewien, że to co miałeś to była emka? Polecam dawkować 150-200mg :*)
Rejestracja: 2014
  • 47 / 5 / 0


Dawka ma tutaj duże znaczenie, no i jeszcze to co robisz i z kim. Ja np. kiedy dostawałem na początku MDMA w krysztale to zawsze robiłem taką małą kreseczkę od 50-80mg na "spróbę" i zawsze żałowałem bo to nie jest stim, na którym można się wkręcać w śmieci w internecie samemu, efekty były dokładnie jak opisuje autor, nieswoje uczucie i ciężkość. Natomiast jak kryształ był wrzucany juz w konkretnej ilości na woodstocku czy ze znajomymi to zawsze klepał, jak trzeba i paręnaście godzin można było latać przy odpowiedniej dawce co kilka h. Tylko wtedy dawki nie spadały poniżej 150mg.
Posty: 22 Strona 1 z 3
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości