Ayahusca w kapsułkach

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 22 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2015
  • 38 / 9 / 0

Bogatszy o dwa kolejne kapsułkowe doświadczenia opiszę w skrócie dawkowanie i uzyskane efekty:

1) Wziąłem 2 gramy ruty i pół godziny później 2 gramy akacji. Wraz z akacją spożyłem bułeczkę z masłem, co wymusiło trawienie i przyspieszyło wchłanianie z żołądka. Trip rozpoczął się po godzinie i trwał prawie półtorej godziny. Był przyjemny i w pełni kontrolowalny, choć może odrobinę za słaby i za krótki.

2) Dwa dni później zjadłem przed ceremonią solidną kolację, a po niej 2 gramy ruty (T), pół godziny później (T+30) 2 gramy akcji i znów za pół godziny (T+60) kolejny 1 gram ruty oraz 0,8 grama akacji. Na trip czekałem półtorej godziny (T+150) i trwał on 3,5 godziny. Był jednak wyjątkowo płytki i przez to niezbyt satysfakcjonujący. Nie miał charakteru poznawczego czy odkrywczego, ale zdecydowanie terapeutyczny - doznawałem uczucia wszechmocnej miłości i bezwarunkowej akceptacji, co dawało odwagę i siłę do zmierzenia się z najbardziej dramatycznymi przeżyciami z mojego życia i umożliwiało ich "przerobienie".

Wnioski: niepokoi mnie coraz dłuższy czas do rozpoczęcia tripu oraz jego coraz mniejsza intensywność. Nie jest to kwestia tolerancji na alkaloidy w aya, gdyż ta podobno nie powstaje. Prawdopodobnie więc to mój żołądek nauczył się rozpoznawać "truciznę" i broni się przed nią zatrzymaniem lub opóźnieniem wchłaniania. Albo buntuje się w ten sposób przeciw zawartym w ziołach taninom.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 79 / 9 / 0

Raczej Twój żołądek nie jest przystosowany do trawienie kory ;).
Spróbuj ugotować składniki, nie masz nic do stracenia....
Ewentualnie zrób ekstrakcje akacji..

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Narkobiznes mimo pandemii

Podwoiła się liczba narkotyków, które w minionym półroczu CBŚP odebrało grupom przestępczym. Operacji było mniej, za to spektakularne.
Rejestracja: 2015
  • 38 / 9 / 0

Moje dwa kolejne kapsułkowe doświadczenia psychodeliczne i kilka wniosków:

1) 2,5 grama ruty (T), godzinę później (T+60) 2,8 grama akcji, pół godziny później (T+90) 1,5 grama ruty i znów za pół godziny (T+120) 1,2 grama akacji. Trip zaczął się już za 15 minut (T+135) i trwał blisko 4 godziny. Był mocny, długi i satysfakcjonujący.

2) Zaraz po kolacji przyjąłem jednocześnie 2 gramy ruty oraz 2,4 grama akacji (T), a za godzinę (T+60) jeszcze 1 gram ruty i 1,6 grama akacji. Trip rozpoczął się 20 minut później (T+80) i trwał trochę ponad 4 godziny. W jego szczycie mega mocne, mistyczne treści z otarciem się o śmierć. Takie doświadczenia pamięta się dłuuugo.

Uwagi: chyba odkryłem przyczynę dłuższego oczekiwania na rozpoczęcie tripu i jego mniej intensywny przebieg, niż miało to miejsce w moich dwóch pierwszych doświadczeniach. Otóż wcześniej bardzo dokładnie mieliłem rutę (na pył) i jej działanie dawało się wyraźnie odczuć już po 30 minutach od przyjęcia. Później zaś zmieliłem nasiona zgrubnie - na podobne efekty trzeba teraz czekać dłużej i samo jej przyswajanie jest też wolniejsze.

Zauważyłem też, że znacznie dłużej trzeba czekać na zadziałanie akacji (60-90 minut), niż ruty (30-60 minut). Z tego wniosek, że można spokojnie przyjmować oba te składniki w tym samym czasie, a i tak ruta zacznie działać pierwsza i przygotuje odpowiednio organizm na DMT z akacji.

scalono / reisende

22 lutego 2016, 14:03
Udało mi się namówić lekarza rodzinnego na przepisanie 1 opakowania Moklobemidu. Powiedziałem mu, że zapisałem się na pierwszą wizytę do psychiatry, ale termin wyznaczyli mi dopiero na maj (co jest w 100% prawdą). A jako że cierpię na okresowe doły psychiczne, szczególnie teraz w okresie zimowym, to przydałoby mi się coś na doraźne pokonanie tych spadków nastroju, gdyż w maju to będzie już po ptakach. Zaproponowałem moklobemid, gdyż "ludzie w internecie go chwalą, no i działa znacznie szybciej od typowych środków antydepresyjnych (SSRI)". Chyba byłem przekonywujący, gdyż lekarz uznał, że skoro uważam, że lek ten mi pomoże to on mi go przepisze. Do psychiatry oczywiście też pójdę, pokażę mu puste opakowanie po Moklo i zacznę rozpływać się w zachwytach nad skutecznością jego działania. A ten może przepisać więcej opakowań, no i ze zniżką (5 zł zamiast 17 zł za opakowanie).

No ale do rzeczy. Wypróbowałem moklobemid zamiast ruty stepowej i w moim przypadku sprawdził się znakomicie. Wczoraj wieczorej wziąłem 2 tabletki (300 mg) moklo i 4 gramy acacia confusa, a za półtorej godziny (T+90) wziąłem jeszcze jedną tabletkę (150 mg) moklo. W tym samym momencie rozpoczynał się już trip i trwał 2 godziny. Był ostrzejszy i mocniejszy niż po zwyczajowej dawce 3 g ruty i 4 g akacji, ale za to trochę krótszy. Ogólnie jestem zadowolony z eksperymentu i w moim przekonaniu moklo może całkowicie zastąpić rutę stepową. Zwłaszcza, że jej wyeliminowanie poprawi znacznie status legalności tej całej zabawy.
Rejestracja: 2016
  • 2 / / 0

Ciekawe i pożyteczna. A czy można zastąpić rutę jeszcze czymś innym? Czy z cappi zadziała w kapsułkach? Jeśli tak, to w jakich ilościach.
Rejestracja: 2015
  • 38 / 9 / 0

Banisteriopsis caapi jest zasadniczo lepsza od ruty, gdyż oprócz harminy i harmaliny zawiera także tetrahydroharminę. Alkaloidów jest jednak sporo mniej (wg wikipedii 0,11-0,83%), podczas gdy ruta może zawierać ich nawet do 5,9%. Trzeba byłoby zatem użyć conajmniej 7x większej dawki caapi, czyli nie mniej niż 14 gram. A to już jest pewne wyzwanie (pomijając gorszą dostępność, wyższy koszt i trudność zmielenia caapi), gdyż wyjdzie tego z 35 kapsułek samego inhibitora MAO.

Jest jeszcze inne wyjście - można kupić u Chińczyka czystą tetrahydroharminę (THH) i wzbogacać nią rutę.
Rejestracja: 2016
  • 12 / / 0

Witam, jaka jest pełna nazwa tej akacji?
Rejestracja: 2016
  • 46 / 4 / 0

Zdaje sie ze najczesciej używa sie ACACIA CONFUSA kora korzenia

tu masz wykazj akacji ktore zawieraja psychaktywne alkaloidy.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_A ... _alkaloids

St8

Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0

Gdzie polecacie zamawiac skladniki w korzystnej cenie ?

Ceny z ebaya:

Syrian Rue Peganum harmala
10g proszek 6,50 funtow ebay

Jurema Mimosa hostilis
200 nasion 8.50 funtow ebay

Akacji nie znalazlem
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 100 / 16

Siemka.

Cena jest trochę wysoka. Spokojnie możesz znalezć 50g za 7.50. Co do kory juremy, to chyba trochę się spozniłeś, bo jest nielegal od maja zeszłego roku, a nasiona raczej się nie przydadzą. ( chyba że do posadzenia, jeśli masz warunki )

St8

Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0

Znalazlem tylko nasiona.

Podobnie z akacja.
Acacia confusa dostepne nasiona.

Znacie pewne zrodlo skladnikow ?
Posty: 22 Strona 2 z 3
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości