Apteki za granicą PL - wątek ogólny

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 702 / 53 / 0

na granicy ukrainskiej to ten wspomniany dolar dla celnikow to standard jak chce sie bez problemu przejechac.

a ze 20 lat temu to na bazarach w PL gdzie było dużo ruskich/biaorusinów to leki to był standard/czesto spotykany.
no ale to bylo 20 lat temu hhehehe
  • 19 / / 0

Moi drodzy czy cokolwiek we Francji z opio dostępne otc? Desperacja jest ogromna

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Pielęgniarka nie przyszła zbadać się na narkotyki. Została zawieszona

Departament zdrowia w stanie Waszyngton zawiesił uprawnienia pielęgniarki, która nie stawiła się na badanie na obecność narkotyków.
  • 263 / 24 / 0

jest coś w chorwackich aptekach z opio bez recepty ?
  • 19 / / 0

Dostanie sie Modafinil czy MPH za wschodnia granica?
  • 24 / 1 / 0

Jeśli chodzi o Paderyl we Francji to jest on na receptę. Byłem ostatnio na Lazurowym i chciałem sobie poczillować na kodzie i niestety zakup leku w aptece okazał się bez recki nie możliwy.
  • 96 / 3 / 0

czy w Grecji jest cokolwiek? Z tego co wiem to wszystko na receptę :/ o ile w ogole legalne, nie słyszałem o niczym przydatnym tam bo prawo dot. narkotykow ostre niestety. a może jest coś o czym nie wiem
  • 31 / 9 / 0

Chorwacja otc
CAFFETIN 250mg paracetamol+10mg kodeiny + propyfenazon cena 20ichniejszych srebrników czyli jakieś 10PLN, opakowanie w kolorze złotym nie jestem pewna ale na nim nie jest napisany skład ! Skład jest napisany na końcu ulotki. Może nie jest to ambrozja ale można kupić nieskończona ilość opakowań w jednej aptece ;]

Włochy
Polecam przeglądanie koszy na przeterminowane leki pod szpitalami, przychodniami, na ulicach itd jest ich stosunkowo dużo i można dokonać owocnych zbiorów zwłaszcza w razie emergency ;-) bo tam są dwa rodzaje aptek jedne takie drogeryjne drugie z lekami rp ale i w jednych i w drugich słabo/nic no chyba ze ktoś szuka DXM (jakieś młode pokolenie? %-D )

Francja
Podobnie jak Italia

Btw co powiecie o dihydrokodeinie i folkodynie ? Jakie zagraniczne specyfiki otc, i jak ze skutecznością leczenia XDD

Jak wygląda podróż do Grecji z lekami na receptę i receptami na nie? Był ktoś w ostatnim czasie? Pytanie teoretyczne bo na niektórych stronach piszą takie rzeczy, że ze zdziwienia chce zweryfikować na kimś
  • 23 / 3 / 0

W Holandii pod jaką nazwą dostane DXM ? Sorry jak już było.
  • 3 / / 0

Czy Modafinil można dostać w Czechach?
  • 40 / 1 / 0

Czy w jakimkolwiek kraju UE można jeszcze dostać jakieś benzo bez recepty?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata