Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 1 z 7
  • 3309 / 20 / 0
Czy myślicie, że można wjebać się w antyhistaminy? Zakładając, że komuś to sprawia przyjemność. To znaczy wiem, że można, ale coś więcej o skutkach?
sqrt(666)
  • 6065 / 423 / 12
Zyrtec mozna cale zycie zrec bez wzrostu tolerancji, ani powstania uzaleznienia fizycznego, a przynajmniej tak mi mowili medycy.
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 3309 / 20 / 0
Hm, ale na hydroksyzynę rośnie sporo tolerancja. Ale dobra, chujowy pomysł. To znaczy wolę nawet bardziej niż benzo, ale nie mam ochoty testować na sobie uzależnienia, nie mam zamiaru się wpierzać w coś.

Znalazłem trochę materiałów:
http://www.livestrong.com/article/97243 ... -benadryl/ - uzależnienie od difki, a akurat to mi się najbardziej podobało
http://en.wikipedia.org/wiki/Diphenhydr ... creational - dożo niepewnych informacji, ale kilka jest uźródłowionych
"Like its chemical relatives, diphenhydramine has mild to moderate euphoriant actions of its own." - to bez źródła, ale ciekawe, bo ja potrwierdzam
http://en.wikipedia.org/wiki/Diphenhydr ... n_symptoms - co do uzależenia, ważne rzeczy
sqrt(666)
  • 1037 / 10 / 0
Są w ogóle jakieś antyhistaminy które same z siebie mają potencjał rekreacyjny? Bo mi nic o tym nie wiadomo, ale może po prostu jestem zbyt nieuświadomiony...
Leczniczo czy tam profilaktycznie ładuję antyhistaminy od 6 roku życia, nieraz dzień po dniu, ale nigdy nie czułem tu uzależnienia w najmniejszym nawet stopniu.
  • 3309 / 20 / 0
Nie odczuwasz zapewne dlatego, że jak potrzebujesz to jesz ;) Po pierwsze rzeczy jak DHM są też deliriantami i większe dawki powodują stany, które dla ćpunów są lepiej znane z benzydaminy. Po drugie owszem, same w sobie mogą powodować euforię, sedację. Coś jak z kodeiną - można przegapić efekty.

Dodano 1 stycznia 2013 o 21:05:
Mówię o histaminach pierwszej generacji, czyli te, które trafiają do mózgu. Przeciwalegriczne to inna bajka.
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2013 przez angor animi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Z Bożej łaski wyedytowany i zapisany
sqrt(666)
  • 1037 / 10 / 0
No u mnie dość szybko (po około 3-4 latach stosowania) zastąpiono pierwszą generację nowszymi antyhist.
A ile trzeba byłoby się tego nażreć żeby dotrzeć do tych efektów rekreacyjnych? O hydroksyzynie to coś niecoś słyszałem w tej materii, ale to wszystko było w kontekście podbijania/przedłużania kodeiny.
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2013 przez Pandaeb, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 3309 / 20 / 0
Przy hydroksyzynie może wystąpić ta eurofia/sedacja, ale to też u niektórych. Tu jak z benzo - jeden będzie się umiał tym naćpać, a drugi się będzie dziwił, bo on tego nie czuje, więc po co to robić. Są potem nieskończone kłótnie. U mnie z niską tolerancją fajnie było po 75 mg DHM. Po hydroksyzynie było co najwyżej spokojnie, szczególnie rekreacyjna dla mnie nie jest. No a DHM - odsyłam do odpowiedniego wątku. Ja nie brałem tego dla stanów delirycznych, ale dowiadywałem się jakiej dawki nie mogę przekroczyć, żeby się na nie wbić - usłyszałem, że 6 tabletek (czyli 150 mg) to początek. Dlatego najwięcej zjadłem 100 mg.
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2013 przez angor animi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Z Bożej łaski wyedytowany i zapisany
sqrt(666)
  • 591 / 8 / 0
Jaka antyhistamina wychodzi najtaniej? Chodzi mi o działanie przeciw swędzące, nie rekreacyjne. Kiedyś zjadłem dimenhydrynat pod postacią Aviomarinu w nieco dużej ilości, nie pamiętam ile konkretnie tego było, ale miałem dziwną i nieprzyjemną bombę i prawie całkowity zanik pamięci krótkotrwałej i od tego czasu nawet jak wezmę na swędzenie jedną tabletkę, to znowu zaczynam czuć się nienajlepiej (podobną akcje miałem z DXM jak zjadłem jedno opakowanie rekreacyjnie i teraz zawsze jak wezme jedną tabletkę Acodinu na kaszel to czuje się źle), a z tego co się orientuje to aviomarin właśnie najtaniej wychodził. No i najlepiej żeby lek był OTC, chociaż raz udało mi się kupić hydroksyzynę bez recepty, bo chyba tych leków tak bardzo nie kontorlują.
  • 1037 / 10 / 0
Z OTC polecam loratadynę (Loratadyna Galena, Flonidan).
Dobra jest jeszcze klemastyna, ale z tego co pamiętam, to już na receptę.
  • 591 / 8 / 0
loratadynę jest na receptę z tego co sprawdzałem.

Wiecie czy przypadkiem istnieją jakieś domowe/naturalne sposoby na zwalczanie wyrzutów histaminy?
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 1 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.