Antyhistaminy - użycie rekreacyjne i uzależnienie

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 58 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2018
  • 391 / 44 / 0

Silniejsza nie znaczy lepsza, hydro jest słabsza od difki ale ma mniej nieprzyjemnych skutków ubocznych.
Rejestracja: 2018
  • 530 / 141 / 0

Też wolę prometazynę. Na działanie antyhistaminowe nie rośnie tolerancja. Na sedację może trochę. Wartość rekreacyjna zerowa, ale przy detoksie od opio nieco pomaga na mdłości i zamula, tak że można trochę mniej benzo zużyć.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Kierowcy MZA odmawiają robienia testów na obecność alkoholu i narkotyków

Dochodzi do tego, że kierowcy odmawiają poddania się sprawdzeniu na obecność alkoholu i środków odurzających; to nam kompletnie wiąże ręce – mówił w piątek Jan Kuźmiński prezes Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie. – Wymaga się od pracodawców, a pracodawca nie ma żadnych możliwości – dodał.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Antyhistaminę biorę regularnie (codziennie przez ok. 8 lat i co 2-3 dni od 3 lat - zmniejszyłam dawkę) przez silną alergię i przez te 11 lat nie zauważyłam nigdy żadnych skutków rekreacyjnych. Czasami się zdarzało brać po kilka tabsów (10 mg) dziennie przy silnych reakcjach alergicznych. Bardzo szokłam widząc ten temat, bo zdecydowanie się tego nie spodziewałam. Cały czas biorę starą generację, bo przetestowaniu z polecenia lekarza kilku jakichś nowych nazw, stare działają na mnie zdecydowanie lepiej. Nie zauważyłam też przez te wszystkie lata skutków przyzwyczajenia się oragnizmu. Teraz mam jednak zagwostkę, bo brałam benzo równolegle z zażywaniem antyhistaminy i zastanawiam się teraz czy jej działanie (benzo) bez przyjmowania antyhistaminy byłoby lepsze czy gorsze? Nie jestem w stanie tego jednak sprawdzić, bo po 3 dniach bez antyhistaminy umieram.
Rejestracja: 2018
  • 391 / 44 / 0

Możesz sprecyzować a jaką antyhistaminę chodzi ? Ja np. po 10 hydro mogę pracować umysłowo i nie czuje różnicy a niektórzy już zasypiają. Antyhistaminy wykazują działanie rekreacyjne zwłaszcza w mixach z depresantami gdzie wzmacniają sedację oraz niektóre przez działanie atropinowe wywołują delirium.
Rejestracja: 2011
  • 7728 / 808 / 0

Według mnie Antyhistaminy nie maja potencjału rekreacyjnego, typowe zamulacze.Niby benzo tez zamulają, ale to jest zupełnie inna forma zamułki.Przy anksjolitykach jest mile rozluźnienie, puszczają hamulce w stosunku do ludzi ( pozytywnie ), maja efekt antydepresyjny ogólnie poprawiają nastrój i przykrywają problemy czego nie ma po antyhistaminach.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / / 0

Jakie antyhistaminy stosować do gbla? Przez pewien czas stosowałam loratadyne, jeszcze przez g do zasypiania. Stosujac równolegle gbla i loratadyne zauważyłam że efekty histaminowe przy zejściu gbla się nasilily. Czy od loratadyne można się uzależnić? Jaki ma wpływ na bezpośrednie działanie gbla?
Rejestracja: 2011
  • 7728 / 808 / 0

@zyzx56
Sam biorę loratadyne od około roku na objawy alergii.Nie zauważyłem rozwoju tolerancji, podbicia benzo czy jakiejś samej sedacji.
Rejestracja: 2016
  • 958 / 82 / 0

Ciężko brać antyhistaminy rekreacyjnie, poprostu nie są stworzone do tego.
Leczniczo jak najbardziej ok.
Posty: 58 Strona 6 z 6
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości