Anahuasca

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3 / / 0

18 maja 2018Banzi pisze:
Z tego co pamietam to trzciny ( phalaris, twoja to chyba jakas inna ) zawieraja jakas toksyczna substancje, ktora sie gryzie z imao ( gramina? ). Dlatego tylko ekstrakcja polaczona z izolacja poszczegolnych molekol.

Potrzebujesz troche wiecej passiflory niz te 20g. Kiedys czytalem na nexusie post typa, ktory aktywowal DMT przy ilosci 300g. Wklep w duckduckgo to powinno wyskoczyc.
Phalaris arudinacea to Mozga trzcinowata (rodzaj trawy) a Phragmites australis to zwykła trzcina, ta sama co rośnie przy kanałach melioracyjnych czy nad jeziorami. Nie znalazłem wzmianki o tym, by zawierała ona graminę.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trzcina_pospolita

Pokopałem ciut i rzeczywiście trzeba dowalić więcej ale jest nadzieja, że nie aż 300g a coś około 100g powinno odpalić DMT. Zawsze można dodatkowo dołożyć sok z czarnej porzeczki, który również spowalnia metabolizm monoamin. Wypowiem się jeszcze na ten temat jak już w końcu wypróbuję metody przeze mnie opisywane. ;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 94 / 16

Masz jakies info odnosnie skladu tej trawy? Nie wiedzialem ze to takze zawiera DMT.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
  • 474 / 49 / 0

Stare gadki szmadki, dajcie spokój: topic14219.html?hilit=DMT
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata