Amfetamina - sprawdzanie czystości | chemiczne metody

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1809 / 4 / 0

Witam

Interesuje mnie kwestia sprawdzenia czystości/jakości amfetaminy. Czy istnieją jakieś testy na zawartość amfetaminy w 'amfetaminie'? Coś w rodzaju paska uniwersalnego do badania ph hehehehehe?
Czy istnieje jakiś sposób sprawdzenia czystości amfetaminy? W sensie wlewamy jakiś "tester" porównujemy ze skalą i wiemy mniej więcej ile % amfetaminy jest w tym ścierwie :) Czy coś w tym stylu.

huj wie jak to jeszcze inaczej mogę powiedzieć :). Chyba wiadomo o co chodzi. Mile widziane opinie osób znających się na rzeczy.

Proszę o poważne odpowiedzi. Jeśli ktoś chce być w huj zabawnym klaunem pisząc jakieś bzdury tutaj to niech spierdala gdzie indziej.

Pozdro i dzięki za odpowiedzi

• 5304 / 60 / 0

Wciągam lewą dziurką, mija godzina i już wszystko wiem :P

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Porzucony SUV w Teksasie: w środku pół tony marihuany i portfel kierowcy (foto)

Kierowca oddalił się przed przyjazdem policji, pozostawił jednak dość istotną wskazówkę na temat swojej tożsamości...

• 438 / 8 / 0

Nie raz już była opisywana tu ekstrakcja acetonem. Usuwa dużo niechcianych treści z wapna.

• 1809 / 4 / 0

Proszę o poważne odpowiedzi. Jeśli ktoś chce być w huj zabawnym klaunem pisząc jakieś bzdury tutaj to niech spierdala gdzie indziej.
Gegemon|Krwawy pisze:
Nie raz już była opisywana tu ekstrakcja acetonem. Usuwa dużo niechcianych treści z wapna.
czyli jest opcja tylko zrobienia ekstracki acetonem, odparnowania acetonu i zważenia...

Nie ma czegoś takiego, żeby przy zakupie sprawdzić czy towar jest dobry? Najlepsze by bylo coś a'la miernik ph ;)
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2008 przez Mr.LaTacha, łącznie zmieniany 1 raz.

• 351 / 75 / 0

z tego co mje sie wydaje to mozna to jakos temperatura sprawdzic. tzn stopic jakas ilosc amph, ale to musialbys miec palniczek z pomiarem temp. nie wiem, jednak dokladnie co i jak

• 153 / / 0

u mnie jeden kolo sprawdzał taką lampką jak się banknoty sprawdza - miał w breloczku, i amph różniło się znacząco od syfów w tym świetle
. Ale nie pamiętam dokładnie jak to robił

to co prawda nie chemiczna metoda, ale może się przydać

• 809 / 2 / 0

Zdeblo pisze:
u mnie jeden kolo sprawdzał taką lampką jak się banknoty sprawdza - miał w breloczku, i amph różniło się znacząco od syfów w tym świetle

to co prawda nie chemiczna metoda, ale może się przydać
Dowiedz sie o szczegóły. Ja pocwicze temat promieni UV wsród ludzi z fakultetem.

• 1809 / 4 / 0

hmmmm jeśli to prawda to nie jest to chyba jakaś wyjątkowa technika.
Po prostu świecisz i amfetamina w świetle wygląda inaczej.
A co jeśli jest kolorowa?

hmmm trzeba bedzie potestować

Użytkownik nieaktywny
  • 198 / 1 / 0

Juz wiem trzeba by bylo wkraplac roztwor freebase amfy do roztworu kwasu siarkowego w obecnosci jakiegos zasadowego miernika. Wtedy otrzymamy stezenie roztworu freebase i v'oila. Mamy ilosc amfy freebase w roztworze.

• 1809 / 4 / 0

a jak mamy siarczan amfetaminy czyli ogólnie biały proszek?

Ogólnie to w handlu rzadko kiedy można freebase kupić, w ogóle, rzadko kiedy jest taki zakup możliwy i sensowny...
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata