Amanita Muscaria - Palenie

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Czy paliłeś muchomora ?

24%
Tak
33
76%
Nie
103

Liczba głosów: 136

gGg

• 87 / / 0

Może mnie nie poklepało bo nie wrzuciłem do piekarnika tego tylko suszyłem na kaloryferze. Tak sobie to tłumacze :)

• 130 / / 0

a ile trwa haj ? i czy jest jakis zjazd?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Białoruś: 56-letni Polak skazany na 14 lat łagru w sprawie o narkotyki

Na Białorusi obywatel Polski został skazany na 14 lat pozbawienia wolności. Sąd w miejscowości Kamieniec w obwodzie brzeskim uznał, że przewoził on narkotyki.

• 130 / / 0

niedaleko mojego spota z mj rosna takie okazy z kapeluszem min. 18cm :) wiec w najbizszym czasie obedre je ze skory i skrece jakies lolki ^^

Użytkownik nieaktywny
  • 136 / / 0

Jak ususze skórke z 2 kapeluszy 15cm średnica i spalimy we troje to będziemy mieć mase ? Jak sie lipnie ususzą to po
Ile minut suszyć skórki w piekarniku, gdy temperatura jest ustawiona na 100 stopni?
spaleniu możemy umrzeć ?
Jaką dawkę proponujecie na 3 osoby? (nie podawajcie w gramach bo nie mam wagi ;) )
Ile jointów?

Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Skreccie pierdolnego jointa i sobie palcie na spokojnie (moze darujcie sobie szoty;P) jak bania wejdzie to skreccie nastepnego, jak nie wejdzie to tymbardziej skreccie nastepnego. piss

a.

• 296 / / 0

A.M. ma to do siebie, ze okreslienie jej mocy jest niemozliwe.
Kapelusze zebrane z jednego miejsca, w jednym czasie, podobnej wielkosci roznia sie od siebie diametralnie.
Niebagatelne znaczenie ma tez przygotowanie.
Podobna sprawa jak z bieluniem, lulkiem oraz wilcza jagoda. Rosliny zacne, jednak ze wzgedu na niemoznosc okreslenia dawki wykluczone z uzycia.

• 108 / 2 / 0

a.bsurd pisze :
Podobna sprawa jak z bieluniem, lulkiem oraz wilcza jagoda. Rosliny zacne, jednak ze wzgedu na niemoznosc okreslenia dawki wykluczone z uzycia.

No i tacy wykluczeni to niestety nasze jedyne "rdzenne" halucynogeny. :-/
(Poza łysiczką, o której nikt tu nie słyszał przed XXw.)

a.

• 296 / / 0

Zapomniales o konopiach. Tez klasyfikowanych do halucynogenow,

• 108 / 2 / 0

raczej nie ma źródeł, że miejscowi i czarownice wiedzieli o łysiczkach czy konopiach. Konopie chyba rosły u nas za słabe, żeby ktoś zwrócił uwage...

• 414 / 2 / 0

A znacie jakieś konkretne przykłady uzycia roślin halucynogennych wśród dawnych pogan słowiańskich?
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata