Alfa-aminoketony (beta-ketony) - Zestawienie, Wątek ogólny

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 261 Strona 26 z 27
Rejestracja: 2017
  • 5395 / 752 / 0


Moj blad niepotrzebnie Ci odpisalem.
Ty tez odstaw cpanie, latwiej bedzie Ci zrozumiec co sie pisze, bo jak na razie u innych widzisz drzazge a u siebie belki nie widzisz.

No i na tym forum jestes jednym z nieliczntch ktory mnie nie rozumie:)
Moze czas pomyslec o lizie olneya?
Rejestracja: 2016
  • 688 / 107 / 0


OK, ostatni raz.

Na moją (lakoniczną i mającą formę *bardzo* roboczej hipotezy - stąd te "np", "może" i ogólnie tryb przypuszczający) sugestię, że za brak spida przy goldzie niekoniecznie musiał odpowiadać sam sort, tylko być może przysłowiowe "popalone styki" używkowicza zareagowałeś z dupy wysranym wywodem, który można streścić do:

"że to niekoniecznie dopamina i raczej nie przez 4-CMC bo ceiling point pierd pierdu coś tam coś tam, że bardziej trzeba zwracać uwagę na obciążenie GABA blebleble plaplapla".

Krótko i straight to the point: dopaminowa hipoteza miała za zadanie skłonić @Static do szerszego ujęcia problemu. Problemu pod tytułem "czemu ten sort nie zrobił mnie i ziomka tak, jak tego oczekiwaliśmy?". Lub jeszcze prościej: miała być bodźcem uruchamiającym mniej schematyczne wnioskowanie. Nie było moją intencją proponować ją jako 100% pewną diagnozę . Tyle i aż tyle.

A Ty się uczepiłeś tego wątku jak rzep psiego ogona, przy okazji totalnie przeinaczając moje motywy.

Dalej będziesz szedł w zaparte, że to ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem, zwłaszcza Twojej twórczości? I to rzekomo jako "jeden z nielicznych na tym forum" - rozumiem, że masz na dowód jakąś ankietę i nie będę musiał kazać Ci wypierdalać?

Liza Olneya? Po dziś dzień nie wiadomo, czy faktycznie regularne zażywanie dyso może ją wywołać u ludzi, a szczególnie kontrowersyjne jest ekstrapolacja tego ryzyka na wszystkie dysocjanty. Jako kompetentny powinieneś wiedzieć, że dysponujemy tylko jednym badaniem przeprowadzonym na ludziach. Mało konkluzywnym zresztą: kosmiczne dawki i wieloletni staż obiektów badawczych (majority of the addicts was on dosage of 1 g per day and used ketamine daily for several years) nijak się mają do mojej osoby. I co jak co, ale z przebiegiem w bieda-ketonach liczonym w pierdolonych kilogramach jako ostatni masz prawo sugerować mi uszkodzenia neurologiczne i rzekomo związane z tym dysfunkcje poznawcze.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Terapia heroiną dla uzależnionych w UK

Cleveland Police w północno-wschodniej Anglii startuje w tym miesiącu z programem walki z narkomanią, który polega na podawaniu medycznej heroiny osobom uzależnionym - informuje 'Metro'.
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 39 / 0


Stteetart pisze:
Moj blad niepotrzebnie Ci odpisalem.
Ty tez odstaw cpanie, latwiej bedzie Ci zrozumiec co sie pisze, bo jak na razie u innych widzisz drzazge a u siebie belki nie widzisz.

No i na tym forum jestes jednym z nieliczntch ktory mnie nie rozumie:)
Moze czas pomyslec o lizie olneya?
Przeczytałem tą dysjusje I musze ci przyznać. To ty nie zrozumiałeś karamateki, jednak oboje macie ofensywny styl pisania więc do zgody chyba nie dojdzie?

Karamateka pisał o popalonych stykach ketonami większego kalibru. A ty wypierasz się rozmowy?
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0


Witam,

Mam przerwe pół roku od wszystkich proszków.

Jaka bezpieczna dawka w piątek, aby nie było nic widać?

Czy 1g za nocke będzie w porządku?

pzd,
Daro
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 39 / 0


1. Nie zrozumiałem
2. Zależy czego. Jak chcesz żeby nie było nic widać to celuj w amfe albo z ketonów czyste mdphp najlepiej kapsułą. W małych ilościzch działa delikatnie ale zauważalnie
Rejestracja: 2013
  • 75 / 1 / 0


Co z obecnie lagalnych RC jest najbardziej zbliżone do mephedronu?
Rejestracja: 2017
  • 702 / 54 / 0


mix 3cmc/4cmc ?
Rejestracja: 2014
  • 626 / 41 / 13


klefedron 10/10 z pierdolnięciem i nieogarem.Da się jeszcze takie dostać?
Rejestracja: 2018
  • 191 / 11 / 0


Najdziwniejsze jest to, że po ustawie znajda się śmieszki co bedą jadły stymulanty działające na granicy placebo i 10x toksyczne od alfy. ,, No bo ja jestem taki kozak, wciągam kreski banknotem 10-cio złotowym ''
Rejestracja: 2010
  • 2 / / 0


Co stosować na libio teraz podobnego w działaniu do 3cmc? Jest jakiś legalny odpowiednik?
Posty: 261 Strona 26 z 27
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość