4-AcO-DMT i 4-HO-MET nim zadasz kolejne oczywiste pytanie

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 23 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2011
  • 426 / 11 / 0


kanał informacyjny z typowym zakresem njusów o zabojstwach, wojnach, podpaleniach, manifestacjach i kryzysie. czy o czymś zapomniałem? :D
Rejestracja: 2010
  • 241 / 5 / 0


Przydałby się dobry psyTV, z dobrą muzyką, eye-candy i japońskimi teleturniejami. :)

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Wykorzystywali dzieci do handlu narkotykami

Po 5 latach policyjnego dochodzenia, trzech handlarzy narkotyków, zostało skazanych na łącznie 12,5 lat pozbawienia wolności za zmuszanie do niewolnictwa nieletnich.
Rejestracja: 2010
  • 994 / 11 / 0


O takie cudo wyratowało mnie raz z dosyć dużego bad'a i przekształciło w pozytywny trip. (umyśle im ok. 40mg 4-AcO-DMT, plus słabe iMAO, okazało się że nie było takie słabe). Na badzie w duckduckgo Bad Trip Remedy i jest: http://www.badtripguide.com/
Może komuś pomoże.
Rejestracja: 2013
  • 1358 / 44 / 0


Nie jestem pewien czy miks z mj/kanna powinien być w 'miksach polecanych'.
W wątku 'czy tryptaminy są groźne dla życia' ludzie pisali o jakichś problemach związanych z tym połączeniem.. Osobiście takie miksy wspominam raczej niezbyt dobrze - pomijając niepotrzebny chaos który zawsze wprowadzają kanna, raz skończyło się porządnym bad tripem i obawami o serducho (pewnie to była tylko wkrętka, ale nie życzę czegoś takiemu nikomu). No ale nie wiem, to tylko sugestia, każdy lubi co innego i reaguje inaczej , a jeśli na większość taki miks działa dobrze to ok.

Ale osobiście połączenie tryptamin z kanna wpierdoliłbym do 'miksów kontrowersyjnych'
Rejestracja: 2007
  • 5304 / 57 / 0


Dawkowanie wg pilleatera, bardziej miarodajne. Faq pisany jest dla osób, które jeszcze raczkują, tak więc dokładniejsze dawkowanie zalecane.

p.o.

Bardzo słabo 0-15 mg
Słabo 15-20 mg (pojawiają się efekty wizualne)
Średnio 20-25 mg (efekty wizualne i psyczine dość wyraźne)
Mocno 25-35 mg (bodyload bywa nieznośny, mocna psychodelia, wszędzie kolorowo
Bardzo mocno 35-45 mg (jw razy półtora)
Za mocno 45 mg + (jak masz dość to zamknij oczy)

p.r. - . Tą droga podania dawkowanie jak wyżej.

i.m.

Słabo 5mg?
Średnio 10-15mg
Mocno 15-20mg
Bardzo mocno 20-25mg
Bałbym się 25 mg +i.v.

Słabo 5 mg (efekty wizualne zauważalne acz słabe)
U niektórych wystarcająco już przy 7 mg !! (wyraźne efekty, gwałtowna psychodelia na wejściu)
Średnio 7-10 mg (ef. wiz i psychodelia pojawiają się znikąd, nie ma jeszcze jakiejś strasznej inwazji, acz osoby mające problemy z sercem nie powinny przekraczaj górnej dawki)
Mocno 12-15 mg (mocne efekty, 15 mg dla osób, które wiedzą co może je "tam" spotkać)
Bardzo mocno 15 mg + (świat jest dwuwymiarowy, a na monitorze zobaczysz zupę, grawitacja papa, tak samo zdrowy rozsądek :) )
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 139 / 13


@Strangled Cat - zaraz, czy Ty mówisz o pojedynczym przypadku? :>

@Pilleater - dodałem rektalne, reszta w sumie wypada podobnie jak u mnie, a stopniowanie "Bardzo mocno", a "Za mocno", to w sumie synonim. Chciałem powstrzymać się od stopniowań typu: "mocno", "bardzo mocno", "max", "ekstra super", "hiper ultra ultimate" - prosto napisane - mocno to mocno, nie jak na erowidzie, ani też nie w drugą stronę ;).


Aha - na początku myślałem, że posty stąd wyfruną, ale w sumie nie ma ich dużo i są rzeczowe - zostaną; temat otwarty jeszcze do 30go września, może dłużej jak zapomnę zamknąć ;)
Rejestracja: 2007
  • 5304 / 57 / 0


Zrób inaczej, nie zamykaj. Po prostu na bieżąco raz w tygodniu usuwaj do jakiegoś archiwum czy coś. Postopniuj, wiem co prawię. Dawka między 25, 30 i 35 mg to jest spora różnica. Jednego razu pewien ziomek zażył 25 mg p.o i było wg niego fpytę, kiedy uznałem, że wie już w czym sęk gra, dostał 33. Za mocno było. Postopniuj postopniuj, posłuchaj pilla, wie co prawi. Za 2 dni dopiszę coś to dorzucisz do FAQ, dziś czasu nie ma za bardzo, 2 dni mnie nie będzie, jak wrócę to dodam coś od siebie

edit: Warto żeby ten topic był otwarty przez jakiś dłuższy czas. Usery na pewno coś powymyślają, co warte będzie dodania. Do 30 do trochę za krótko. Pożyjemy zobaczymy. Trza się w kilka osób zgadać i np każdy po 50 stron przewertuje starego wątku i porobi notatkitkitki z powtarzającymi się schematami, te schematy się ładnie ubierze we słowa i upakuje we FAQ. Co mody na to?
Ostatnio zmieniony 23 września 2013 przez pilleater, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2013
  • 1358 / 44 / 0


Nie. W wątku 'tryptaminy groźne dla życia' jest kilka postów, które wskazują, że łączenie zielska z 4-AcO-DMT nie jest zbyt dobrym pomysłem + z tego co pamiętam to wcześniej w innych tematach też się takie posty pojawiajały (ale nic konkretnego teraz nie jestem w stanie pokazać) + moje, dość chujowe własne doświadczenie z takim miksem i z tego wszystkiego mi wynikło, że jest grupa ludzi, która ciężko znosi takie polaczenie. I to tyle w zasadzie, jeśli na większość dopalanie działa dobrze i nie wiecie o czym mowa to niechaj zostanie jak jest, a ja się już zamykam ;)
Rejestracja: 2010
  • 322 / 1 / 0


Od siebie dodam, że dawki +50mg po tripie dają cięźkie wymioty, a najłatwiej je opanować neuroleptykami (u mnie 100 chlorprotixenu pomogło)
Rejestracja: 2011
  • 426 / 11 / 0


mysle, ze problemem nie jest miks z samym zielskiem, ale z zielskiem rasowanym kanna-RC, a poniewaz trafic na nierasowane chemia zielsko (pomijajac prywatna uprawe pod lampą) to jak trafic 5 w totka to w 90% przypadkow wyjdzie, ze jest to miks jakiejs AM-ki czy innego shitu z tryptaminami. wiec bad jest bardzo prawdopodobny tymbardziej, ze mozna go zlapac po samej AM-ce, a co dopiero w miksie. osobiscie tez dodalbym do miksow kontrowersyjnych, bo w wielu obserwowanych przeze mnie przypadkach dorzucenie kanna do tryptamin nierzadko psuło tripa.
a skoro faq jest kierowane raczej do osob, ktore raczuja (jak pisze pill...) to tym bardziej nie promowalbym takich miksów dla początkujących zawodników.
Posty: 23 Strona 2 z 3
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości