4-AcO-DiPT; Ipracetyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 70 Strona 6 z 7
Rejestracja: 2011
  • 5 / / 0

Muszę powiedzieć, że DiPT mnie zawiódł.
Zarzuciłem o 16.30 doustnie 40mg rozpuszczonych w wódce, w przeliczeniu wychodziło 1,85mg/kg. Paskudne w smaku. Zaczęło mnie brać po około 15 minutach, miękkość w nogach lekka euforia. Po około bodyload ból brzucha, nudności. Zero Ovów na początku i później jak również Cevów. Ataksja, ból brzucha przeszedł po około godzinie, miałem wielką chęć zwiedzania, świat wydawał się bardzo interesujący interesujący, brak problemów z wyrażaniem myśli, dużo pomysłów generalnie kreatywność mocno.
Ogólnie jestem zawiedziony, nie odczułem jakiegoś peaku zejście też niezauważalne. Pamiętam że miałem wielką chęć ściskać różnie przedmioty - butelka z wodą została zniszczona. Brak jakiegoś większego odrealnienia. Co do efektów dźwiękowych trudno powiedzieć, przy wysokich dźwiękach 0 różnicy (dostępny był tylko śpiew ptaków).
Rejestracja: 2010
  • 1963 / 39 / 0

Ważysz 21kg?

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Chciał ogrzać się w nieoznakowanym radiowozie. Policjantom zaproponował narkotyki

Do 3 lat więzienia grozi 28-latkowi, który w Siedlcach zaproponował wspólne zażycie narkotyku nieumundurowanym policjantom. Mężczyzna chciał ogrzać się w nieoznakowanym radiowozie i szukał kompanów do spędzenia reszty wieczoru. Trafił do policyjnego aresztu.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 25 / 0

piszesz o DiPT, 4-ho/aco-DiPT, 5-MeO-DIPT, czy jakiejs jeszcze innej?
Jesli o DiPT, to powinienes wziasc okolo 80-100mg, zeby poczuc wyraznie efekty, wizualizacji sie nie spodziewaj, jednak ze strony sluchu bardzo sieszne rzeczy maja miejsce ;)
Rejestracja: 2011
  • 5 / / 0

Thirteen pisze:
Ważysz 21kg?
Dzieki za zwrocenie uwagi :) 0,51mg/kg
świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:
piszesz o DiPT, 4-ho/aco-DiPT, 5-meo-DipT, czy jakiejs jeszcze innej?
Jesli o DiPT, to powinienes wziasc okolo 80-100mg, zeby poczuc wyraznie efekty, wizualizacji sie nie spodziewaj, jednak ze strony sluchu bardzo sieszne rzeczy maja miejsce ;)
pisze o 4-aco-DipT
Rejestracja: 2010
  • 663 / 12 / 0

Spróbowałem ostatnio 25mg 4-AcO-DIPT. Brak CEV, brak OEV, tok myślenia lekko zmieniony, dobry humor, lekkie uczucie dysocjacji. Za 2 tygodnie spróbuję 50mg, może będzie lepiej. Jeśli nie, to substancję tę będę mógł zaliczyć do bezużytecznych, takich jak 5-MeO-DALT.
Rejestracja: 2011
  • 2362 / 12 / 0

Tego nie ma sensu brać mniej niż 40mg. Dopiero wtedy pokazuje swoje unikatowe działanie.
Rejestracja: 2010
  • 203 / 3 / 0

Tryptaminku weź 50mg :) fakt jest dysocjacyjnie, ale uświadczysz też CEV + OEV. Niestety albo stety, to szału to nie robi, krótko działa...chociaż jeżeli będziesz miał partnerkę obok to może się to okazać naprawdę fajną substancją. Działanie afrodyzjakalne jest na poziomie +++.

Unikat jak unikat, to prawda. Działa jak działa jedni polubią inni stwierdzą OK a jeszcze innym może się nie spodobać. Największe działanie to właśnie w dwóch obszarach afrodyzjak + dźwięk. OEV chociaż potężne to nie robiły wrażenia wybitnie ładnych, ale co człowiek to inna reakcja i nie ma co się sugerować.
Ostatnio zmieniony 21 października 2011 przez platyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 857 / 1 / 0

derb pisze:
Tego nie ma sensu brać mniej niż 40mg. Dopiero wtedy pokazuje swoje unikatowe działanie.
Skwituje to tak. HUJ. Nie ma czegos takiego jak unikatowe dzialanie w psychodelikach.
Moze napisalem to zle ale rozwijaj, rozwijaj swoje mysli.
Rejestracja: 2010
  • 203 / 3 / 0

Raullu z jednej strony to co piszesz to prawda, bo za lwią część odpowiada głowa, ale z drugiej przecież, jest coś takiego i można dość ogólnie bo ogólnie scharakteryzować. Ho-met działa falowo, aco-DiPT jest afrydyzjakiem + zmienia percepcje dźwięków, 2C-P jest bardzo wizualny + niesamowicie muzykalny i tak możnaby wymieniać. Oczywiście nie można tego scharakteryzować, że te cechy wystąpią, że te majestatyczne wizuale po 2C-P wystąpią u każdego i będą podobne, jak również, że wystąpi synestezja. Takich założeń rzeczywiście formułować nie można, ale nie bez przyczyny każdy psychodelik ma swój dział prawda? Unikatowe nie oznacza zunifikowane :) Szansa na wywołanie zmian w słyszeniu po DiPT/Acetoxy-DiPT są większe niż w przypadku ho-met/aco-DMT. Acz to tylko raczej szanse nie pewnik.
Rejestracja: 2011
  • 2362 / 12 / 0

4-aco-dipt jest dla mnie unikatem ponieważ oprócz wpływu na umysł podobnego do innych tryptamin, znacznej zmianie odbieranych dźwięków i bardzo silnego działanie afrodyzjakalnego mocno dysocjuje w niecodzienny sposób. Tak więc jest takie coś jak unikatowe działanie.
Waporyzowane dmt też jest unikatowe jak uda się przebić. A to też psychodelik.
Tak więc
Raoull pisze:
HUJ
to Twoja wypowiedź, tak to skwituję
Ostatnio zmieniony 22 października 2011 przez derb, łącznie zmieniany 1 raz.
Posty: 70 Strona 6 z 7
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości