4-AcO-DiPT; Ipracetyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 70 Strona 6 z 7
Rejestracja: 2011
  • 5 / / 0


Muszę powiedzieć, że DiPT mnie zawiódł.
Zarzuciłem o 16.30 doustnie 40mg rozpuszczonych w wódce, w przeliczeniu wychodziło 1,85mg/kg. Paskudne w smaku. Zaczęło mnie brać po około 15 minutach, miękkość w nogach lekka euforia. Po około bodyload ból brzucha, nudności. Zero Ovów na początku i później jak również Cevów. Ataksja, ból brzucha przeszedł po około godzinie, miałem wielką chęć zwiedzania, świat wydawał się bardzo interesujący interesujący, brak problemów z wyrażaniem myśli, dużo pomysłów generalnie kreatywność mocno.
Ogólnie jestem zawiedziony, nie odczułem jakiegoś peaku zejście też niezauważalne. Pamiętam że miałem wielką chęć ściskać różnie przedmioty - butelka z wodą została zniszczona. Brak jakiegoś większego odrealnienia. Co do efektów dźwiękowych trudno powiedzieć, przy wysokich dźwiękach 0 różnicy (dostępny był tylko śpiew ptaków).
Rejestracja: 2010
  • 1970 / 38 / 0


Ważysz 21kg?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Legalizacja marihuany w Teksasie? W żadnym wypadku – jednak....

...zmiana definicji prawnej narkotyku uniemożliwia ściganie. W Teksasie tamtejszym organom właśnie przytrafiła się zupełnie przypadkowa legalizacja marihuany?
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0


piszesz o DiPT, 4-ho/aco-DiPT, 5-MeO-DIPT, czy jakiejs jeszcze innej?
Jesli o DiPT, to powinienes wziasc okolo 80-100mg, zeby poczuc wyraznie efekty, wizualizacji sie nie spodziewaj, jednak ze strony sluchu bardzo sieszne rzeczy maja miejsce ;)
Rejestracja: 2011
  • 5 / / 0


Thirteen pisze:
Ważysz 21kg?
Dzieki za zwrocenie uwagi :) 0,51mg/kg
świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:
piszesz o DiPT, 4-ho/aco-DiPT, 5-meo-DipT, czy jakiejs jeszcze innej?
Jesli o DiPT, to powinienes wziasc okolo 80-100mg, zeby poczuc wyraznie efekty, wizualizacji sie nie spodziewaj, jednak ze strony sluchu bardzo sieszne rzeczy maja miejsce ;)
pisze o 4-aco-DipT
Rejestracja: 2010
  • 663 / 11 / 0


Spróbowałem ostatnio 25mg 4-AcO-DIPT. Brak CEV, brak OEV, tok myślenia lekko zmieniony, dobry humor, lekkie uczucie dysocjacji. Za 2 tygodnie spróbuję 50mg, może będzie lepiej. Jeśli nie, to substancję tę będę mógł zaliczyć do bezużytecznych, takich jak 5-MeO-DALT.
Rejestracja: 2011
  • 2362 / 8 / 0


Tego nie ma sensu brać mniej niż 40mg. Dopiero wtedy pokazuje swoje unikatowe działanie.
Rejestracja: 2010
  • 201 / 3 / 0


Tryptaminku weź 50mg :) fakt jest dysocjacyjnie, ale uświadczysz też CEV + OEV. Niestety albo stety, to szału to nie robi, krótko działa...chociaż jeżeli będziesz miał partnerkę obok to może się to okazać naprawdę fajną substancją. Działanie afrodyzjakalne jest na poziomie +++.

Unikat jak unikat, to prawda. Działa jak działa jedni polubią inni stwierdzą OK a jeszcze innym może się nie spodobać. Największe działanie to właśnie w dwóch obszarach afrodyzjak + dźwięk. OEV chociaż potężne to nie robiły wrażenia wybitnie ładnych, ale co człowiek to inna reakcja i nie ma co się sugerować.
Ostatnio zmieniony 21 października 2011 przez platyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 857 / 1 / 0


derb pisze:
Tego nie ma sensu brać mniej niż 40mg. Dopiero wtedy pokazuje swoje unikatowe działanie.
Skwituje to tak. HUJ. Nie ma czegos takiego jak unikatowe dzialanie w psychodelikach.
Moze napisalem to zle ale rozwijaj, rozwijaj swoje mysli.
Rejestracja: 2010
  • 201 / 3 / 0


Raullu z jednej strony to co piszesz to prawda, bo za lwią część odpowiada głowa, ale z drugiej przecież, jest coś takiego i można dość ogólnie bo ogólnie scharakteryzować. Ho-met działa falowo, aco-DiPT jest afrydyzjakiem + zmienia percepcje dźwięków, 2C-P jest bardzo wizualny + niesamowicie muzykalny i tak możnaby wymieniać. Oczywiście nie można tego scharakteryzować, że te cechy wystąpią, że te majestatyczne wizuale po 2C-P wystąpią u każdego i będą podobne, jak również, że wystąpi synestezja. Takich założeń rzeczywiście formułować nie można, ale nie bez przyczyny każdy psychodelik ma swój dział prawda? Unikatowe nie oznacza zunifikowane :) Szansa na wywołanie zmian w słyszeniu po DiPT/Acetoxy-DiPT są większe niż w przypadku ho-met/aco-DMT. Acz to tylko raczej szanse nie pewnik.
Rejestracja: 2011
  • 2362 / 8 / 0


4-aco-dipt jest dla mnie unikatem ponieważ oprócz wpływu na umysł podobnego do innych tryptamin, znacznej zmianie odbieranych dźwięków i bardzo silnego działanie afrodyzjakalnego mocno dysocjuje w niecodzienny sposób. Tak więc jest takie coś jak unikatowe działanie.
Waporyzowane dmt też jest unikatowe jak uda się przebić. A to też psychodelik.
Tak więc
Raoull pisze:
HUJ
to Twoja wypowiedź, tak to skwituję
Ostatnio zmieniony 22 października 2011 przez derb, łącznie zmieniany 1 raz.
Posty: 70 Strona 6 z 7
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości