4-AcO-DiPT; Ipracetyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 70 Strona 5 z 7
Rejestracja: 2010
  • 202 / 3 / 0

fajne dziwadło ;) tak najkrócej można podsumować tą tryptaminę. Strasznie fizyczna, w zasadzie ten wpływ na ciało nadał kierunek całej podróży która składała się w zasadzie z jednego dobrze opowiedzianej historii za zamkniętymi oczami. Acz 50mg strasznie zadziałało afrozydjakalnie, aż za bardzo, w sumie spodziewałem się mniej no i całkiem spory szczękościsk + stymulacja + spinanie mięśni. Nie tak natarczywe jak przy 2C-P, nie tak denerwujące ale jednak. Chociaż równie dobrze może to byś wynik reakcji osobniczej jak i ilości. Tak czy inaczej acetoxy-DiPT będzie się pojawiało czasem w menu, jednak tutaj fajnie mieć do tripowania jakąś kobietę ;) zdecydowanie to dobra opcja na wieczór we dwoje.
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 10 / 0

Postaraj skołować sobie DiPT. Większe dawkowanie, ale nie ma takiego bodyloadu, czas działania podobny, ale wrażenia o jebit twoja mać o wiele lepsze :cheesy:
Szczególnie przy dawkach w okolicach 150'iu mg jest miazga.
Jeśli acetoksy-DiPT zdarza się, że lekko dysocjuje tak jej 'matka' w większej dawce potrafi silnie depersonalizować.

Mi osobiscie acodipt nie przypadł do gustu...
Ostatnio zmieniony 30 marca 2011 przez Qlim, łącznie zmieniany 1 raz.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Przewodniczący rady miasta na Dolnym Śląsku aresztowany. Miał brać udział w produkcji metamfetaminy

Przewodniczący rady miasta i gminy Bogatynia na Dolnym Śląsku trafił na trzy miesiące do aresztu. Działacz miał pomagać przy produkcji ciężkich narkotyków.
Rejestracja: 2010
  • 202 / 3 / 0

tak naprawdę bodyload mi nie dokuczał ;) bardziej body unload chociaż dokuczaniem tego też nie nazwę, ot pewna niedogodność na zejściu, ale przynajmniej dało się to uśpić. Co do dipta to jak się uda sprawdzę z przyjemnością. hometa czy Aco-DMT to nie pobiło ale jest fajne. Ostatnio zarówno tryptaminy jak i fenyle biorę na imprezy, i o ile ho-met radzi sobie dobrze w kontatach ale bawić to to się nie potrafi, 2C-P sprawdza się świetnie byle tylko mieć co robić do rana, to tutaj aco-DiPT może okazać się fajny zarówno w kontaktach międzyludzkich jak i poza nimi.
Rejestracja: 2010
  • 3830 / 148 / 13

Mógłby ktoś wskazać jakieś podobieństwa i różnice 4-AcO-DIPT'a do 4-AcO-DMT lub 4-HO-MET? Czy to przebija acodmt w psychodelicznym myśleniu i odrealnieniu?

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 16 / 0

Parathormon pisze:
Czy to przebija acodmt w psychodelicznym myśleniu i odrealnieniu?
nie
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 10 / 0

Raczej nie mają dużo wspólnego ze sobą. Aco-DiPT jest cieższe dla ciała, w moim wypadku działa krócej, wpływa bardziej na słuch, jest słabsza wizualnie...
Rejestracja: 2010
  • 202 / 3 / 0

aco-DMT i ho-met mają ze sobą wiele wspólnego, są bardzo pluszowe i aksamitne, co do wizualnej strony działania...hmm cev w moim przypadku był jednym kikugodzinnym filmem, ale szczerze to bliżej było tym cevom do tych dexowych. Jeżeli chodzi o OEV'y to wizualnie hmm niby takiego morfowania się przedmiotów nie widziałem po proroku ani grzybie w proszku ale jednak czegoś im brakowało do tych ho-metowych i aco-DMT'owych. OEVy wystąpiły potężne coś jak połączenie aco-DMT + DXM + THC + 2C-D ale jednak jakoś inaczej i wcale nie wiem cyz lepiej. Fajny dziwak ale nie ma między mną i acetoxy miłości, lubię ale będzie raczej przerywnikiem wykorzystywanym od czasu do czasu i traktowanym bez jakiegoś wielkiego szacunku.

Psychicznie numer 1 zajmuje u mnie aco-DMT za plusz i plasteline drugie ho-met za trzeźwość i euforie, acetoxy-DiPT gdzieś jest za nimi ale chyba głównie za fizyczność myślenia, co się może fajnie sprawdzić w kontaktach międzyludzkich...no i za lubieżność, bo o ile po trymptaminach wśród ludzi uwielbiam o tyle relacje męsko-damskie po tamtych tryptaminach u mnie są na zupełnie innym szczeblu ewolucji.

Co do ciała to rzeczywiście zarówno te dwie najpopularniejsze tryptaminy na ciało nie działają wcale lub prawie wcale,aco-DiPT jest fizyczny.
Co do słuchu to...hmm faktycznie jest takowy, ale nie wiem czy to jest fajne gdy każdy bas zmienia się w odłgos piły tnącej drewno przeszywający na wskroś neurony ;)
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 10 / 0

Wpływ na słuch zależy od dawki... Im wyższa tym i dzwięk sie znacznie zmienia.
Chociaż osobiście nie przekroczyłem dawki 50mg + 300mg DXM. W łóżeczku wieczorem, ze słuchawkami na uszach...
Słuchało się muzyki zajebiaszczo. Szczególnie psybient/psytrance. Momentami nie byłem pewny które dzwięki sa elementami piosenki, a które zniekształceniem ;]
Rejestracja: 2010
  • 226 / 1 / 0

Do tej pory miałem do czynienia jedynie z tryptaminami w formie fumaranu, a w przypadku 4-AcO-DIPT jest to chlorowodorek... czym to się różni że się tak oryginalnie zapytam? :) Jakie dawkowanie/sposob przechowywania?
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 16 / 0

Procz trwaloscia i ciut mniejszym zakresem dawkowania dla chlorowodorku ale to naprawde minimalnym niczym
Posty: 70 Strona 5 z 7
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 446 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość