8 Ball Kush [2018]

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

Posty: 25 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2007
  • 877 / 40 / 0


07 grudnia 2018Fatmorgan pisze:
8-( 8-( 8-(
:heart: :heart: :heart:

Bajka <3 Powaznie - piękne krzaki. Kolorystycznie fajnie wyszły
Rejestracja: 2010
  • 2848 / 253 / 0


08 grudnia 2018jezus_chytrus pisze:
Ile godzin bezpośredniego słońca (tak mniej więcej) miały krzaki na tym spocie? Sądząc po ładnych topach wystarczająco. Zastanawiam się tylko, czy to był cały dzień, czy np 6-7 h.

Spot wygląda na "przecinkę" / polankę w młodych jeszcze brzozach i dębach. Sam mam na oku podobne miejsce (ta sama roślinność), ale boję się grzybiarzy (akurat te drzewa wchodzą w symbiozę z atrakcyjnymi grzybami). Z drugiej strony planuję już tylko automaty, które zebrałbym w połowie lipca, kiedy sezon grzybowy dopiero startuje.
Ciężko mi powiedzieć ile miały Słońca, ale kładące nań cień - wyższe rośliny - były właściwie tylko ze strony północno-zachodniej

To miejsce to część ogromnego terenu po wyciętym lesie który powolutku odrasta. Robię co mogę, ażeby do tej (wyciętej przeze mnie) polanki dochodziło Słońce, ale tak realnie to jeszcze 3-4 lata i cała roślinność wokół będzie już zbyt wysoka, ażeby kontynuować tam uprawę. Korzystam póki mogę

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Łapanka przy okazji Open'era. Policja zatrzymała 11 osób z "niewielkimi ilościami narkotyków"

Open'er to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, na które przyjeżdżają ludzie z całego świata. Okazuje się, że pośród nich na ulicach Gdyni chodzą teraz policjanci, wyłuskujący osoby, które można oskarżyć o łamanie prawa.
Rejestracja: 2014
  • 6564 / 712 / 0


Dokładnie takie samo miejsce mam na oku - jedynie drzewka mniejsze.
Jeśli słońce było zasłonięte tylko od północnego zachodu, to w zasadzie miały go cały dzień.
Zawsze możesz przyciąć drzewa w promieniu ok 15-20 m do wysokości góra 1.5 m (póki jeszcze młode) i cieszyć się spotem długimi latami. No chyba, że to może zdekonspirować spot.
Rejestracja: 2018
  • 11 / 2 / 0


Nie czytałem całości, ale dla czego im (bo passion też...) nawet łbów nie pościnałeś ? No niby by się wydawało że to juz dość ciężka ingerencja, ale w odpowiednim czasie uczyniona przynosi podwójne co najmniej korzyści !Tzn. potrójne ;) ... :
- więcej "gałęzi"
- niższe odgałęzienia dostaną sygnał "do bojuuuu !!!"- GłównyTrzon Wzrostu tak coś pierdolło, że się zjebał ...-oraz porcje nowych, niezuzytych przez szczyt sił i zasobów przez co ich kwiaty będą porównywalne z tymi z głównych szczytów(a na pewno dojrzałe podobnie)
- lekki stres zarzyma wzrost w górę za to rozwijać się będzie szybciej system korzeniowy, co w przyszłości zapewni roślinie wystarczającą ilość składników.
Stres ten jednak nie wpłynie na termin zakończenia kwitnienia.
Rejestracja: 2010
  • 2848 / 253 / 0


Przyznam szczerze, że takie mi się po prostu podobały
Posty: 25 Strona 3 z 3
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość