6-EAPB

Moderator: Stymulanty

• 3309 / 312 / 0

Mam nadzieje ze lepsze od 5-EAPB po ktorej to mialem w sumie uraz. Da sie porownac z 5tka oprocz tego ze lepsze?? sory za wiercenie dziury w brzuchui ale szukam w koncu czegos na poziomie z empatogenow a jak wiemu jest niezla susza. MDAI ciezko dostac gdziekolwiek a za krysztalami trzeba sie olatac i zawsze ryzyko.
Nie pozostaje mi nic innego jk to przetestowac.
  • 7 / / 0

Po 5-aepb czuć taki niedosyt, 6-eapb więcej wszystkiego głównie dopaminy, czuć to nawet przy snorcie, o nie wypłukuje jak 4-FMA można częściej zażywać, bliżej w stronę 6-APB, jednak to oczywiście nie to samo, ale profilem działąnia...żeby osiągnąć zadowalający efekt to 3 - do 5 gumijagód (pytałem producenta to nie wie co tam jest ale smak zapach i działanie identyczne jak 6-eapb od legala) naraz, później następuje przestymulowanie ,w porówaniu do 4fma ma w sobie tą naturalną inhibicję dobrych starych releaserów, dodanie 3fph delikatnie zmienia fazę na jeszcze bardziej euforyczną ale nie za dużo.

Wpadł diler narkotyków. Miał tabletki ekstazy w kształcie głowy prezydenta

Zarzuty posiadania nielegalnych substancji usłyszał mieszkaniec amerykańskiego stanu Floryda, w którego domu znaleziono narkotyki. 23-latek miał m.in. tabletki ekstazy w kształcie głowy prezydenta USA Donalda Trumpa.
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 31 / 0

Nie ma tej ryjacej organizm noradrenaliny az tak duzo w 5 jest tak,ze po serotoninie mamy noradrenaliny tez duzo ,jest tez dopamina ale troche ten wyrzut na koniec noradrenaliny meczy tutaj mamy balans oznacza to,ze jest noradrenalina ale serotonina jest i dopamina.Zdecydowanje wiecej eufori od 5 tki czyli akurat 5-EAPB jest wmiare troszke noradrenalina doskwiera przy 6-EAPB juz nie jest za duzo a w sam raz na chwile obecno i rynek benzofuranu dobra opcja to sprawdzenia.
  • 25 / / 0

24 czerwca 2017ledzeppelin2 pisze:
Mam nadzieje ze lepsze od 5-EAPB po ktorej to mialem w sumie uraz. Da sie porownac z 5tka oprocz tego ze lepsze?? sory za wiercenie dziury w brzuchui ale szukam w koncu czegos na poziomie z empatogenow a jak wiemu jest niezla susza. MDAI ciezko dostac gdziekolwiek a za krysztalami trzeba sie olatac i zawsze ryzyko.
Nie pozostaje mi nic innego jk to przetestowac.
A próbowałeś w małych dawkach oral? Mi akurat 5 bardzo fajnie podpasowała, dużo lepiej niż uliczny kryształ "emki". Długie i wyraziste działanie. Raz brałem 140+60 w klubie to był pełnoprawny roll przez 10 godzin (i prawda, było czuć noradrenaline długo bo świta z którą ładowaliśmy nie była pewna swojej trzeźwości cały następny dzień). Drugi raz około 80- max 100mg na mieście i wystąpiła największa empatia w życiu po dragach jak dla mnie, chociaż nie było już tej ostrej p*zdy jak za 1 razem, to w lajtowych okolicznościach już w takiej ilości niczego fazce nie brakowało. Zero nieprzyjemności po zejściu substancji, ale jednak dalej klepała długo, lecz nie aż tak przesadnie jak za 1 razem. Myślę, że odpowiednie podejście do tego benzofurana może zadowolić wielu, faza jest mocno sinusoidalna z powolną stratą mocy więc dorzutki, szczególnie duże to może być katorga (chociaż u mnie dorzuta spowodowała pojawienie się wizuali, to jednak bomba wydłuża się serio konkretnie i przestrzegam przed tym wszystkim, szczególnie jeśli musicie dojść do siebie i coś robić). Podsumowując te nowe etylowe benzofurany są całkiem aktywnymi substancjami, przy których "harm reduction" i wiedza na temat jest wyjątkowo cenna, żeby móc się na tym bawić.
  • 3309 / 312 / 0

[mention]JanBreivik2[/mention] i jak, testowałeś tego benzofurana w końcu ? Odpisz tak albo nie bo mnie ciekawość zżera.
  • 989 / 40 / 0

Nie testowałem
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata