4-FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 58 / 2 / 0

Jakie wrażenia?
  • 456 / 35 / 0

Leci do mnie 3g, zdam relację najpóźniej w piątek i porównam ten wynalazek do 3-FEA, 4-FMA i 3-MMC

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Narkoarmia w Kazuniu. Rozbrajali ładunki wybuchowe na haju?

Chcieli się odprężyć po niebezpiecznej pracy? Sześciu żołnierzy, w tym pięciu saperów wpadło w ręce żandarmerii wojskowej za posiadanie narkotyków. Sprawą zajęła się prokuratura.
  • 414 / 19 / 0

12 czerwca 2018TrzymamSzafe pisze:
Leci do mnie 3g, zdam relację najpóźniej w piątek i porównam ten wynalazek do 3-FEA, 4-FMA i 3-MMC
I gdzie ten raport? Umarłeś po testach? %-D
  • 456 / 35 / 0

Bardzo kanapowa substancja, czysty zalew serotoniny, stymulacji nie stwierdzono, świetny odbiór muzyki, dorównuje 3-MMC najbardziej z obecnych legali, bo króla nie skosztowałem. Dawka 180mg(+/-10mg) oral. Sorki za opóźnienie, spowodowane samplem szatańskiego flunitrozolamu %-D.
  • 2235 / 294 / 3

Mógłbyś zestawić to z 3-FEA?
  • 240 / / 0

29 czerwca 2018STR88 pisze:
Mógłbyś zestawić to z 3-FEA?
Tylko wlasnie z tym 3 fea też rożnie , bo bezpieczne = masakrator.
inne sorty 5/10 ...
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata