4-APDB

Moderator: Stymulanty

• 198 / 5 / 0

Nazwa 4-(2-Aminopropyl)-2,3-dihydrobenzofuran.
Nomenklatura systematyczna(IUPAC) 2,3-dihydro-a-methyl-4-benzofuranethamine.
Formula:C11H15NO
Postac bialy proszek lekko lepiacy.
Dlugosc dzialania w granicach dzialania 6-APDB i 5-APDB.
Efekty podobne do mixu 6 i 5-APDB
Intesyfikacja bodzccow,euforia ,szczekoscisk,euforia ,duza stymulacja.
Inhibit monoamine uptake.
Seretonina,dopamina ,noradrenalina.
Prosze dodac strukture zwiazku.
Niech ktos wypowie sie czy bardziej seretoninowe bo niby tak.
  • 660 / 37 / 0

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Zmodyfikowane genetycznie drożdże wytwarzają THC i CBD

Dzięki inżynierii genetycznej naukowcom z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkley udało się wyhodować drożdże, które produkują THC i CBD - główne składniki konopi. Drożdże wytwarzają też inne kannabinoidy, a do tego opracowana metoda jest tania i daje produkty o wysokiej jakości.
  • 198 / 5 / 0

Pojawilo sie niedawno wlasciwie rok temu podobne do 6-APDB ,ktore mi pasowalo oraz do 5-APDB ,ciekawe kiedy u nas bedzie mozna kupic bo na zachodzie juz kupuja.
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 6 / 0

Na zachodzie jest INNE zycie, niż w Polsce. Poczekasz z dwa lata
  • 198 / 5 / 0

Wlasnie mnie to martwi napewno bym kupil z ochota rynek benzofuranow ma zastuj a, tu dwa ciekawe zwiazki bliskie w dzialaniu do 6-APDB jeden 4-apdb i 7-apdb :heart:
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata