2FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 92 / 0

2-fluoroethamphetamine

Chinczycy juz maja 2fea.
Moze i u nas sie wkrotce pojawi.
Niestety nic wiecej nie odnalazlem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 29 / 0

Akurat to obrazek 2-FMA
2-FEA to bedzie nieco slabsza wersja 2-FA reszta podobna do 2-FA wieksza dawka.
Czas trwania jak 3-FEA do 3-FA.
Wiec nieco light wersja 2-FA.Nie identyczna podobna.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Turystyka w Kanadzie może zarobić na marihuanie

"Mamy bardzo ograniczony czas na to, aby Kanada została międzynarodowym liderem, zanim reszta świata zacznie działać. To właśnie restrykcyjne otoczenie stwarza możliwości w tym obszarze"
  • 2642 / 125 / 0

2-FEA to nie będzie przypadkiem bardziej spidująca i mniej euforyczna wersja 3-FEA ?
  • 2672 / 200 / 0

Substancja dostępna w Polsce, pisać jak ktoś będzie po testach :)
  • 313 / 11 / 0

Ni i jak testowaliście ? jak bardzo podobne to jest do zajebistego 2-FA ? :D
  • 11 / / 0

i jak, nikt nie testuje tej stubstancji? ma dłuższe działanie i jest lżejsza od 2-FMA, wydaje się być idealna. jest aktualnie łatwo dostępna u znanego vendora.
  • 2672 / 200 / 0

Masz porównianie do amfetaminy?
  • 460 / 16 / 0

Może ktoś ma porownanie do działania 3fea?:) 3fea było dla mnie czasami za bardzo serotoninowe więc może ta substancja w jakiś sposób okazalaby się lepsza
  • 185 / 28 / 0

Nie ma w tym ani euforii ani serotoniny ani dopaminy praktycznie, trochę jak słabszy hexen o ponad połowę. Wcale nic ciekawego. Nie ma sensu kupować.

Tak samo chujowe jak 3fea, ładowanie kasy w błoto, działa krótko taka kawa w sumie bardziej.
Do amfetaminy to temu daleko. Do fenidatów też nie ma podjazdu.
  • 58 / 2 / 0

No dla mnie atomowe 3fea było bueno (lżejsza wersja 4fma z ciut większą ilością sero), więc jak to ten sam poziom to ja z chęcią spróbuję. Mnóstwo już fety próbowałem, z różnych źródeł, 'supermocnych', 'trzymających kilka godzin', ale prawda jest taka, że były gównem w porównaniu do miksu np. 2FA/3FA. Do tych fluorowcyh pochodnych można się jedynie przyczepić, że faktycznie bardzo długo się utrzymują w organiźmie, ale dobre sorty nie mają startu do ulicznych wynalazków.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata