25I-NBOH

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 136 / / 0

Mam alda na stanie ale zostawiam go na solidniejszego tripa w gronie zaufanych znajomych , Nboha poprosu chciałbym zarzucić sobie sam w domu :) ew wyjść na spacer.
  • 1625 / 195 / 0

Podobno nie ma ciężkiego bl
ktos testowal większe dawki ?
rozpierdol wizualny ? ego death? euforia ?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."
  • 482 / 15 / 0

no 25i-nboh dobry na nochy spacer czy do poogladania doctora who jest spoko, nic wiecej
Użytkownik zbanowany
  • 22 / 3 / 0

Licznik nowo poznanych subsatncji, wspiál sie na wyzsza gran.
Ostatnio fenylek probowalem, w wakacje 2016, zamontowalem 2znaczki.
Wskoczylen na rowerek (chyba najlepszy setting) pod samotna podroz.
Oczywiscie czarna noc, asfaltowa droga, nieco nawilzona, co podnosilo efekty wizualne, gdy saczyly sie szcztuczne promienie, mknalem,, asfalt rowniusi, do zludzenia przypominal tory GRANDPRIX F1.. Po 10kilometrach, zjechalem do serwisu napelnic bak, materialnycch ludzi nie wyczailem za wielu, Lecz kibicowaly mi czarne postaci, wylaniajjace sie z ciemnosci. Ne skandowali mojego bolida, omijajac ich, ulatniali sie w przestworza, zblizajac sie wyparowywali, inni przechodzili przez konar. Bardzo strachliwi
  • 25 / / 0

Jak z realnym czasem działania?
Nadaje się to na imprezy tematyczne, tak jak np DOC w małych dawkach? (tutaj zgaduję że to może być 1 blotter 500ug)
  • 54 / 1 / 0

Jak myslicie warto polaczyc z ALD-52? Mowie o tych tanich papierkach 25I-NBOH za 5 zl z wiadomego sklepu, czy lepiej dwa na raz odzielnie zjesc? Zadzialaja w ogole?
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Ja bym 25i-NBOH nie mixował z niczym. Fenyloetyloaminy same w sobie potrafią być niebezpieczne.
  • 378 / 27 / 0

Wrzuciłem sobie dzisiaj w pracy jednego.Lekkie falowanie przedmiotów,napady śmieszków.Ogólnie leciutko,nachodzi falami,niby koniec po czym pełnia efektów.500ug trzyma krotko,jakies 4h.Teraz wtarłem w diąsło drugi i działa tak samo.Ogólnie bardzo lekkie na ciało .Do przetestowania w większej dawce 1,5-2mg wtedy czuję,że pokaże już cały swój urok.Papiery te niby co nie działają...a jednak;)
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata