Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala
a próbowałeś już 25D ? czy to pierwszy raz ? , jak pierwszy to 1mg + palenie jak chcecie wystarczyć powinno w zupełności , ale jak lubicie grubiej/ryzykowniej to walcie 2mg i palenie jak będzie wam mało , uwaga palenie znacząco pogłębia mind fuck .
poszło 2mg na dziąsło, body load prawie że zerowy co bardzo mnie zdziwiło bo po nbomach mam mocny BL - jedynie co to strasznie wypizg i trza było wskoczyć pod kołderke
ogólnie mieszane uczucia co do tej substancji wizualnie nawet bym sie nie skapnął jakby mi ktoś dał 25C zamiast tego :) plusik za kolorki. W odbiorze muzyki też jakiejś rewelacji nie było, po tryptaminach muza brzmi dużo lepiej.. a szkoda, myślałem że odbiór muzy będzie fajny a tu lipa :motz: CEVy bardzo fajne, unikatowe ale wciąż słabo wyraźne jak dla mnie. Wyobraźnia na duży + (na zejściu)
ale największym aspektem 25D jest to jak na mnie zadziałało mentalnie, mindfuck, 1000 myśli na sekunde, negatywne myśli, chuśtawka nastroju raz fajnie raz smutno ciężko stwierdzić co to kurwa było czasami miałem ciężko się ogarnąć a za chwile byłem jak trzeźwy
Myco-Maniac
Nieskończoność w szklance mieść.
Jak myślicie tolerancja da o sobie bardzo znać (bardzo osłabi tripa?) jeżeli w czwartek zarzucałem 8mg 2C-P bo zastanawiam się na 25d w poniedziałek?
pytanie brzmi która z tych substancji ma poziom intensywnosci pokrywający sie z 2mg 25i? nie chce sie wyjebać za bardzo w kosmos ani zeby było za słabo
planuje sobie obejżeć kilka odcinków cosmosu i posłuchać muzyki po oglądać cevy pomyslec potem se pograć na after glow ale boje sie za dużego nie ogarnięcia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-07-28_19-48-14.png)
Polacy robią to w samotności. W domach, nie na imprezach. A królowa jest tylko jedna
Coraz częściej używamy substancji psychoaktywnych w samotności. Szczególnie popalamy. I nie chodzi rzecz jasna o papierosy dostępne w kiosku. O czym to świadczy? – O tym, że te substancje są wykorzystywane do regulacji emocji, takich jak lęk, smutek czy napięcie – dr Gniewko Więckiewicz, psychiatra ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego komentuje wyniki raportu PolDrugs 2025.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/betel-c0faedab2ce4409c9a96a39b09b1561b.jpg)
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat
Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.