25C-NBOMe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 36 / / 0

@up ja po tej dawce miałem CEV i OEV
  • 243 / 3 / 0

Jak to jest z legalnością tego, bo niby nielegalne, a zamówić można.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Marihuana zwiększa płodność mężczyzn?

Mężczyźni, którzy palili marihuanę mają znaczącą wyższą koncentrację plemników w nasieniu w porównaniu z mężczyznami, którzy nigdy jej nie palili, donoszą naukowcy z Uniwersytetu Harvarda.
  • 2510 / 129 / 0

W polsce nielegalne. Jak gdzieś na stronkach jeszcze jest, to możliwe że nie zostało zdjęte lub jakieś archiwum, nie zamawiać i tyle.
  • 105 / 1 / 0

Taka ciekawostka, normalnie 1mg mnie fajnie smyra na baletach, są kolorki, delikatne falowanie i bez presji, ale na mayday po 60 mg baclofenu i względnej tolerce wyrobionej tydzień wczesniej na pełnym tripie z 25b (2mg) taka jedynka wizualnie wyjebała w kosmos, w apogeum było nawet za mocno. Katoniki mojej roboty, więc na pewno baklofen miał wpływ na podbicie fazy. Pokazło pazur z mocnymi wizualami, od tej strony go nie znałem, a o lepszy moment ciężko :D
  • 426 / 16 / 0

dante715 pisze :
Taka ciekawostka, normalnie 1mg mnie fajnie smyra na baletach, są kolorki, delikatne falowanie i bez presji, ale na mayday po 60 mg baclofenu i względnej tolerce wyrobionej tydzień wczesniej na pełnym tripie z 25b (2mg) taka jedynka wizualnie wyjebała w kosmos, w apogeum było nawet za mocno. Katoniki mojej roboty, więc na pewno baklofen miał wpływ na podbicie fazy. Pokazło pazur z mocnymi wizualami, od tej strony go nie znałem, a o lepszy moment ciężko :D

Jeśli będę mieć możliwość to przetestuje tą mieszankę ponieważ uwielbiam wizuale :D Dzięki
  • 243 / 3 / 0

To powie mi ktoś na pw gdzie można coś z rodziny nbomow jeszcze przetestować? Chyba każdy się tego spodziewal, wszystko zostało zdelegalizowane wraz z dopalczami, a psychodeliki z grupy rc to nie były dopalcze, nigdy bym tego tak nie nazwał :)
  • 74 / 3 / 0

Na pierwszy raz z tą substancją poszło 1,8mg i tak jak @PoppyLov3r zauważył: "Wrażenia głównie wizualne, euforyczne i ogłupiająco-śmieszkujące."

Przez cały czas działania siedziałem na fotelu z zamkniętymi oczami ciesząc się jak głupi do sera. Nie byłem wstanie niczego zrobić, wybuch euforii był tak potężny, że nigdy wcześniej ani później nie miałem nawet namiastki tego stanu po jakiejkolwiek substancji. CEV'y nie odstępowały mnie na krok, cała paleta barw tak intensywnych o takiej głębi, że trudno mi to do czegokolwiek porównać. Całe działanie opierało się tylko i wyłącznie na tych dwóch aspektach, nie odczuwałem, żadnej psychodelii itp.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś dojście to szczerze polecam, bo każdy przynajmniej raz w życiu powinien dostać zastrzyk tak potężnej i czystej euforii.
  • 105 / 1 / 0

Nbomy to wyjątkowa grupa substancji, na wyciągnięcie ręki w godzinę masz w zaloeżności od potrzeb, podbicie kolorów, euforie i delikatne oevy lub konkretną psychodele i myśli że jak na impreze jest troche za grubo. Jest loteria, ale po 3h i tak wzystko już delikatnie puszcza i jest tylko lepiej. Wódka po nich nie wchodzi, piwo ledwo co, GBL tak żeby nieczuć, wszystko świetnie się komponuje. Brak zmęczenia, wyglądzasz na szczęśiwego, nie jak wykręcni mielący mordami kolesie. I to wszystko w malutkim kartoniku :D
  • 1591 / 254 / 0

8Ball pisze :
To powie mi ktoś na pw gdzie można coś z rodziny nbomow jeszcze przetestować?

25C-NBOMe jest legalne w Holandii chociażby. Produkcja jest bardzo tania więc nie znikną one raczej szybko z rynku.

ges

• 59 / 2 / 0

Wzialem 0,6mg
Totalnie nic nie poczulem.

Tydzien pozniej
Wzialem 1,2mg.
NA poczatku troche chcialo mi sie rzygac, wiec sie polozylem na lozku.
Po dwudziestu minutach odwrocilem sie na plecy - i tu szok, w miejscu przypadkowych plam na suficie zobaczylem kolorowe kwiaty. Dotyk stal sie wyczulony, a mnie rozpalalo mile cieplo od srodka.

W drodze do toalety pająk w kącie wydawał mi sie wyjątkowo duży.
Zejscie po 6 godzinach moze nie idealne, ale nie czuje sie jakiegos wielkiego zmeczenia, jak przy innych podobnych tworach.
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata