AM-2201 - wątek ogólny

Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.

Moderator: Kannabinoidy

• 729 / 3 / 0

Jak jest z serduszkiem na AM-2201? 50g maczanki z 1g AM-2201 to całkiem kusząca oferta, jak jeszcze serce nie będzie biło jak popierdolone a dalej będzie motywacja i wkręt w muzykę to już w ogóle mega. Paranojogenne czy raczej spokojne?
  • 154 / 2 / 0

spokojne, nie odczuwalem wjazdu na serce, nic z nieprzyjemnych objawow j210

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Lek wykryty w krwi Kamila Durczoka. Czym są benzodiazepiny?

We krwi Kamila Durczoka wykryto, poza alkoholem, obecność benzodiazepiny. O tym, co to za lek, w jakich przypadkach jest przepisywany i jaki ma wpływ na ludzki organizm Zuzanna Opolska rozmawia z dr. n med. Sławomirem Murawcem - psychiatrą i psychoterapeutą.
  • 157 / 6 / 0

Wychodzi toto w policyjnych testerach jako marihuana, więc radze sie pilnować :finger:
Wczoraj zatrzymali dwoch kumpli, jednego z dwoma gietami maczanki podbiału na tym AM i drugiego z gietem czystego majeranku, który miał iść na wała dla jakiejś panny, która to, jak się póżniej okazało ich wystawiła. Nawet ten majeran do ekspertyzy wysłali :nuts:

Oczywiście zaraz wieczorem na portalu lokalnej prasy pojawiła się informacja jakto dzielni funkcjonarjusze zatrzymali
dwóch mega-groźnych, młodych bandytów z trzema gramami śmiercionośnej marihuany :rolleyes:
  • 5065 / 193 / 8

Wczoraj zatrzymanie, i dzisiaj już ekspertyza? Hmmm, brzmi jak nowa część Harrego Pottera.

Nie wiem, jakie testy są prowadzone celem wykrycia JWH-018, jedynego dotąd nielegalnego syntetycznego kanna, ale istnieje gigantyczne podobieństwo strukturalne pomiędzy nim, a AM-2201. GC/MS by je rozróżniło, nie wiem, jak z innymi analizami chemicznymi. W testach metabolitycznych na bank wychodzą tak samo, N-dealkilacja to pierwsza reakcja rozkładu AM i JWH, a tylko tym łańcuchem się różnią.

PcP

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 6 / 0

Użytkownikowi chodziło o szybkie barwne testy. Bardzo prawdopodobne, że może być tak wykrywane jak wiele innych substancji, zwłaszcza tak podobnych strukturalnie.
  • 157 / 6 / 0

Dokładnie szybkie testery, w które wyposażeni są nasi fukcjonarjusze.
Piesek podobno bardzo się zdziwił, że coś co "nie pachnie jak zioło" jednak MUSI nim być :-p

A do tematu:
Kanabinoidzik jak najbardziej ciekawy, nie zamula, człowiek robi się weselszy a świat ciekawszy i jakby bardziej kolorowy :-D Dość wydajny, z grama zrobiłem 50g naprawde dobrej maczanki.
Na plus jak dla mnie zasługuje jescze czas działania, choć z takim działaniem mógłby być nieco dłuższy ;]
Półdniowe ujebanie j210 trochę męczyło .

Jeszcze ta obniżka cen u pana z szerokim asortymentem.. Chyba się zakochałem :heart:
Szkoda tylko, że złożyłem zamówienie dwa dni przed obniżką :rolleyes:

Co do postu Cichego Boba, który pisał, że owy Pan Sprzedaje zamiast AM JWH, jak najbardziej muszę zaprzeczyć.
Jak już któs wcześniej napisał substancja wygląda i pachnie inaczej a ja potwierdzam, że i działa inaczej niż dostępne do tej pory kanna.
Sprzedawca ten pozbywa się resztek JWH chyba w inny bardziej uczciwy i miły sposób, bo na etykiecie z 210-tką miałem dopisek długopisem: 1000mg "+100 :)"
  • 157 / 6 / 0

Proszę o scalenie bo nie mogę edytować.

Zauważyłem jeden ciekawy efekt przy paleniu 2201 z folii aluminiowej. Po lekkim przegrzaniu substancja natychmiast wypala dziurę w folii . jak myślicie to efekt jakiegoś "ciekawego" %-D produktu termicznego rozkładu?
A swoja drogą dość ciekawa forma przyjmowania. Jeden dobry buch i jest gruubo. Pojawiają się efekty psychodeliczne :gun:
W sam raz dla miłośników wiaderek ;]
  • 1104 / 55 / 0

Nie zauważyłem żadnego przepalania się folii przy am-2201.
  • 157 / 6 / 0

Nawet jak mocno przegrzałeś substancję? Może mam jakąś trefną folię.
Chyba że ktoś dodał mi kwasu do woreczka z odczynnikiem :-p
  • 17 / / 0

za dużo sypnąłem, ostro bylo przez poł godziny
Wróć do „Fluorowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata